My mu nerozumíme, ale mu věříme

Témata nesouvisející s HiFi, offtopic debaty atd. Ovšem žádné osobní souboje, spory a hádky.
Odpovědět
THXKO
Kontaktovat uživatele:

Re: My mu nerozumíme, ale mu věříme

Příspěvek od THXKO »

A nestačí Ti požičať ten čierny čo býva štandardne ku komponentom? :lol: Veď to je jedno nie? Aj tak to nemôžeš počuť *2thumbsup*

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

No ale BlackBerry začal zavýjať ked som ju tam dal. On to teda asi počuje. :D

THXKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od THXKO »

Beryho nechaj vonku a Ty to vypočuj ešte s tou čiernou tkaničkou uvidíš že nebudeš počuť rozdiel. Schválne urobíme slepý test? Budem ho vymieňať 😉

marvinnrv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marvinnrv »

Panove, tady je to opet kvalitni shitstorm!!

Jestli si vsichni HiFisti i mimo tohle forum rozumeji v takovem tonu, tak se za moje hoby snad i stydim a mozna se ani netesim na AV show do Praglu, kdyz si predstavim ze se tam kolem me budou pohybovat sami ........

Fidas
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidas »

od marvinnrv » před 19 minutami

Panove, tady je to opet kvalitni shitstorm!!

Jestli si vsichni HiFisti i mimo tohle forum rozumeji v takovem tonu, tak se za moje hoby snad i stydim a mozna se ani netesim na AV show do Praglu, kdyz si predstavim ze se tam kolem me budou pohybovat sami ........

Neboj, ještě se tam bitka nekonala :-) Uvidíš tam spoustu krásných mašinek a kvalitních kabelů :-)

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

THXKO píše:
04 úno 2019 20:30
Beryho nechaj vonku a Ty to vypočuj ešte s tou čiernou tkaničkou uvidíš že nebudeš počuť rozdiel. Schválne urobíme slepý test? Budem ho vymieňať 😉
Jasné spavíme.Dones basu pivíka IPA 17. Budeš vymienať káble a "prazdne za plné" a muziku puštať a ja cez chodbu a v druhej izbe počuvať a cucať IPA 17 pivko. Dvere necháme otvorené. ;)

THXKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od THXKO »

No po tej IPE 17 budeš mať pocit že aj čierna šnúra je lessloss a lessloss čierna šnúra 🤗

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

My tomu rozumíme a počuvame.

Keby len Lochness ale aj PAD aj NBS všetko bude čierne.Nakoniec aj BlackBerry. :lol:
Ten mal svoj kábel Prakab 5x25mm2. :D
Přílohy
t_black_berry_a_jeho_kbel_105.jpg

THXKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od THXKO »

A môžeme vyskúšať aj ten kábel čo má ten Tvoj dunčo okolo krku ak nám ho dá :D

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

Když budete vždy před poslechem pít IPA 17 (třeba Matuška Zlatá raketa), tak si to užijete i se zvonkovým drátem.
Mám Chord Clearway reprokabel, síťový Wireworld a proti normálním dodávaným nebo dostupným, třeba Dragster metráž za stovku, jsem nezaznamenal rozdíl. Na začátku bylo ovšem nadšení. Wireworld je krásně modrý a to musí hrát.

THXKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od THXKO »

Svartenatt šťastný si to človek že nepočuješ rozdiel. Aspoň ušetriš nemalé peniaze. Neviem síce aký máš aparát ale na slušnom sa to dá rozoznať. Netvrdím že to za každú cenu musíš počuť to nie. Nevadí mi to že to niekto počuje a iný nie ;)

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Mám Primare i22 s MA Silver 2, živené z PC s Xonar STX II. Asi nemůžu s tímto poznat rozdíl.

sostakovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sostakovic »

THXKO píše:
04 úno 2019 23:28
Nevadí mi to že to niekto počuje a iný nie ;)
Jde o to, zda to opravdu slyšíš, nebo dobrovolně klameš sám sebe. Je vcelku jednoducha cesta. Jmenuje se slepý test. Pokud to slyšíš je to v pořádku. Pokud ne, je pak potřeba si to přiznat. Absolvování vyžaduje odvahu a statečnost. Je složité si sám před sebou rozbít hračky.
Taky jsem kdysi slyšel trávu růst...

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Hlavně nejsem tak bohatý a HiFi ješitný, abych utrácel za aparaturu horentní částky a potom svůj nákup oslavoval.
Tady chápu neracionální radost, kdy má jedinec možnost zkusit neracionální věci, které mu přinesou neracionální rozhodnutí. Jeho rozhodnutí je součástí jeho identity, které sobě nezpochybní. Pokud je malá pochybnost, je třeba své správné neracionální rozhodnutí ukázat jiným jedincům, kteří podpoří jeho rozhodnutí.
To je HiFiroom.

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

"Co není zakázáno, je dovoleno"Prvním, kdo „slyšel trávu růst“, byl údajně Heimdall, jeden z dvanácti strážců severských bohů. :D

Odpovědět