Jaký zesilovač kolem 120 000,- kč

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
boxer

Re: Jaký zesilovač kolem 120 000,- kč

Příspěvek od boxer »

Ad prodejce ML.

Každý má svý zkušenosti s tím nebo oním prodejcem. Je správné se zmínit tady,že ten či onen je vys...kutálený a ten OK.

Já mám z prodejcem ML a další top techniky zkušenost tu,že mě předvedl dotyčnou věc u sebe,pak dovezl ke mně,počkal mi přes víkend a odvezl.
Další prodejce si nechal jen zaplatit cestu 3OOkm. Další to spojil s cestou,až jel z Brna od něj do Prahy a za obolus ,a bylo.
Mám pokračovat?
Můžu i ty z druhé strany. Ale tam jsem nenechal ani vindru.

---------------

k ML patří noblesa a tu u toho zdejšího jaksi postrádám

Ano,noblesně lze často s někým v.jeb.t. To je hezkej sport některých prodejců. Mám jmenovat?

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký zesilovač kolem 120 000,- kč

Příspěvek od kazzatel »

"...doma pak nestačí valit bulvy... " : To má jednoduchý příčiny - za prvý v naprostý většině případů totální neznalost a nezkušenost kupujícího, který nedokáže předem odhadnout příčinné souvislosti poslechu ve studiu a poslechu doma. Za druhý velmi často akusticky neupravený poslechový prostor doma, neboť v tomto ohledu jsou znalosti valné části tzv. hifistů vskutku tristní, takže o to víc pak platí bod jedna...takže je to začarovanej kruh a holt pak zbejvá vaše metoda pokus-omyl...

boxer

Re: Jaký zesilovač kolem 120 000,- kč

Příspěvek od boxer »

Nechci se přít. Každý má svou zkušenost.

Já předpokládám,že za 120 K zesík nejde kupovat úplný tele. Proto jsem psal,že NEJDŘÍVE si určitě objede studia ( a ne jednou),aby věděl jak by to mělo asi tak hrát.
Předpokládám i určitou akustickou základnu. Do koupelny je blbost kupovat krom sluchátek cokoli.Nechá si poradit.

I třeba od konstruktéra zesilovačů. :mrgreen:

Ale vyzkoušet to pak doma, je to nejlepší.

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jaký zesilovač kolem 120 000,- kč

Příspěvek od PMA »

Ovšem může to být i naopak - některá "hifi studia" jsou provedena, zařízena a vybavena tak děsně, že poslech doma je potom balzám na uši, a to třeba i s jinými komponenty :D
Pavel Macura Audio

boxer

Re: Jaký zesilovač kolem 120 000,- kč

Příspěvek od boxer »

No tak tys to rozhrábl.

Že bych se zmínil o "studiu" ve V...... a komponetech B....... :?:

MMM
Příspěvky: 68
Registrován: 26 dub 2008 22:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký zesilovač kolem 120 000,- kč

Příspěvek od MMM »

Na výstavě high-end v Praze jsem slyšel dělenou novinku od Vincentu a to předzesilovač SA-94
Obrázek
http://www.hifionline.cz/zesilovace/pre ... dzesilovac

a „áčkový“ stereo konec SP-994 poprvé.
Obrázek
http://www.hifionline.cz/zesilovace/kon ... -zesilovac

V tom malém pokoji se to zrovna moc posuzovat nedalo, ale i tak byl potenciál (2x 600W) cítit.
Minulý týden jsem tuhle sestavičku slyšel v Melisse na Aurum Cantus V10F a to bylo trochu jiný kafe. Je to ohromě rychlý a dynamický zesilovač. Měl jsem dříve jeho staršího bráchu SP-993, ale tenhle je ve všech směrech dále.

Cenovka celkem koresponduje s tím, co si chceš koupit. No a vzhledem k tomu, že Vincent je vyrobený v Číně, tak na něm máš už rovnou slevu 50% :lol:

Rozhodně doporučuju zařadit do seznamu na poslech. Pro mě za ty peníze *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host