Servis zesilovače HEGEL H300

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
blesk666
Příspěvky: 896
Registrován: 03 dub 2013 16:57
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Servis zesilovače HEGEL H300

Příspěvek od blesk666 »

no pri tom ako je to tam nasekane okolo trafa, vela kablov, nekrutene, netienene prepojovacie kable... by som sa tomu necudoalani bez spominanej chyby. Kde bolo to meranie zverejnene?

sekal
Příspěvky: 1500
Registrován: 11 bře 2010 14:30

Re: Servis zesilovače HEGEL H300

Příspěvek od sekal »

Máš to přímo v odkazu (i-fidelity.net). Je to jediné recenzní periodikum, které prověřuje zesilovače i tímto způsobem.

fb_vulgo
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2021 12:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis zesilovače HEGEL H300

Příspěvek od fb_vulgo »

S tou shora popsanou závadou jsem se teď potkal taky - jsem na bazaru koupil Hegel300, zapojím ho, zapnu a chvilku hrál čistě a pak jakoby zachrochtala a zachrastila levá bedna, asi na 3 vteřiny, jako když jedete s potenciometrem a praská prach. Pak zase pár minut hrál normálně a levá bedna začala šustit a hvízdat nahoru a dolů, mi to připomnělo, když jsme s tátou v mládí poslouchali Svobodnou Evropu, jak tam pískali rušičky. Pak to hrálo bez pazvuků, jen sem tam tak jednou za hodinu to takhle zašustilo a zachraptělo a zapískalo. Jen tedy v levé bedně, pravá bez defektů.
Google mi vyhodil link na tuhle stránku, jsem teda sundal kryt, vysál vysavačem prach, vyfoukal kouty kompresorem, zase to všechno vysál, zatahal za všechny kabílky - všechny se zdály gut. Sundal jsem ty bílý konektory a přejel kartáčkem kontakty, jak píše šeďour, profouknul vzduchem a zase je zapojil. Dal jsem kryt zpátky, šup zesík do sestavy a od té doby všechno v pořádku. Tak asi fakt to dělají tyhle mrňavý bílý konektory.

Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 750
Registrován: 05 dub 2011 15:11
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Servis zesilovače HEGEL H300

Příspěvek od šeďour »

To takhle sedím, poslouchám hudbu a najednou zachrastilo v levým kanálu.Sem myslel, že mě klepne...půl roku a je to zase zpátky, pomyslel jsem si.Zachrastilo to znovu a zároveň jakoby něco slabě kvíklo.To je divný, podíval jsem se na levou reprobednu, pak ještě víc do leva, až na okno a všimnul jsem si, že mám pootevřenou ventilaci.

Ten zvuk šel zvenku.

Vstal jsem z pohovky a podíval se z okna.Nějaký dítě tam zrovna projelo na tříkolce štěrkem na silnici a ozval se zvuk zachrastění.
Hegel v tom byl tentokrát nevině.
kabelguru.cz

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti