Výber MONO koncového zosilovača

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
anawak
Příspěvky: 165
Registrován: 11 kvě 2010 14:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Výber MONO koncového zosilovača

Příspěvek od anawak »

No chlapci, roztrhali ste ma tu na sračky. Ale nevadí. učíme sa aj na vlastných chybách.

Na toto forum som si prišiel pre radu a nie pre kýbel nadávok a zosmiešňovania.

Toto je tým pádom aj moj posledný príspevok sem a prosím admina aby toto vlákno zrušil alebo zastavil. nemá cenu sa vadiť a hádať. a nemám hlavne chut.

Zdeny
Příspěvky: 1055
Registrován: 23 črc 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Výber MONO koncového zosilovača

Příspěvek od Zdeny »

Těšil jsem se na to, že si přečtu relevantní přípsěvky na dané téma od lidí, co s touto kategorií mají osobní zkušenosti a jsou ochotni se o ně podlěit. Místo toho, jako tradičně, se vždy najde někdo, kdo hned zpočátku celé vlákno prostě totoálně zabije.

Za sebe bych řekl jen to, co platí ostatně kdekoliv jinde, že při výběru takto drahého zařízení nelze postupovat jinak, než nabytím osobních poslechových zkušeností a nedat na řeči jiných. Prostě někomu se líbí to, někomu zase ono. A ruku na srdce, těch, kteří mají doma milionové monobloky u nás sice pár bude, ale moc málo z nich asi navštěvuje tento web, jsouc zaneprázdněni jinými zájmy a povinostmi.

Možná, že vše není jen o výkonu. Je docela možné, že i 200W koncák poskytně daleko lepší pocit z vnímání hudby, než kilowattové kladivo. Jak říkám, bez osobního poznání asi nebude snadně se v dané problematice zorientovat.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti