CANOR

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
brezo
Kontaktovat uživatele:

CANOR

Příspěvek od brezo »

Aby som nemusel zakladat viacej novych tem , v tomto vlakne budem prinasat vseobecne informacie o novinkach nasej firmy , prezentaciach testoch atd ..
prve foto je z prezentacie na tohtorocnom High-end v Mnichove . (no tak vlozenie fotky som zatial nezvladol - kto poradi ? ;) )
a tu je recenzia zosilnovaca TP106 VR+ http://tnt-audio.com/ampli/canor_tp106_e.html

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: CANOR

Příspěvek od PMA »

Fotku nutno přes externí server, třeba nalinkovat ze svého webu, jako adresu na obrázek přes IMG, IMG/.

boxer

Příspěvek od boxer »

Ptal jsem se už na Slovanetu,zda jste poslouchali vystavené Empire Diamond No.2 (případně No.1), co jsou na plakátě a co na ně říkáte.

Obojí je jasně fake Bowersů.

Jo,už jste odpověděli.

Obrázek

brezo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brezo »

a ako file z mojho disku to neide ? :o

boxer

Příspěvek od boxer »

Naposledy upravil(a) boxer dne 10 kvě 2010 22:05, celkem upraveno 2 x.

PMA
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PMA »

Nejde.

Jen když se tento file nahraje na nějaký webový server.

brezo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brezo »

vdaka obom
Obrázek

foto z vystavy

anawak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od anawak »

Ahoj brezo.
ako to vyzerá s vašim novým sluchátkovým zosilom SH 2 ? Kedy na pulte, za aku cenu? nejaké údaje a foto?
Díki

brezo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brezo »

Ahoj anawak ,

novy sluchatkac je uz hotovy vystavovali sme ho v Mnichove na High-ende,vola sa TP10 . Je to nastupca SH1 a su na nom urobene vsekty vylepsenia ktore sme realizovali v poslednej dobe na SH1 , lepsie popypropylenove kondenzatory , operacne zosilnovace , prerobeny zdroj , zvyseny vykon, pouzita elektronka 12AT7 namiesto 12AX7 , potenciometer ALPS pripojeny k oske cez pruznu spojku a lozisko na zabezpecenie jemneho chodu gombika , predny panel z 10mm hlinika .
Na pulte bude za cca 4T cena 650,-EUR
Obrázek

anawak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od anawak »

ahoj brezo.
Ked uz bude k predaju, daj mi prosim Ta vediet. beriem ho hned...

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Tak tento přístroj určitě musím vyzkoušet. Jsem moc zvědavý na výsledek. Ale podle mých zkušeností ze staršího modelu to bude super přístroj. Není ještě nějaké foto vnitřku?

Jen bych chtěl ještě upozornit, že na stránkách edgar.sk mě hlásí antivirus AVG 9.0.819 hlášku "Virová infekce byla zablokována". Zkoušel jsem najít více informací o tomto problému, ale nic jsem nenašel ani na stránkách AVG. Systém je Win XP SP3 a prohlížeč IE 8. Je možné, že to je jeden z dalších nesmyslů tohoto antiviru, ale možná že ne. Občas mě to zahlásí nějaký ten problém i na jiných stránkách.

brezo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brezo »

ten virus je tam naschval , uz nechceme aby ludia chodily na edgar.sk :lol: ,ale nie tato stranka je presmerovana na canor-audio.com a to mozno sposobuje nejake problemy .V kratkej dobe urobime upgrade nasej stranky a edgar.sk uplnene zrusime .

anawak : ak mas vazny zaujem napis mi na firemny email o ake prevedenie mas zaujem silver alebo black ....

boxer

Příspěvek od boxer »

já včera chytl taky na tuším sk.audio.

anawak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od anawak »

brezo píše:
anawak : ak mas vazny zaujem napis mi na firemny email o ake prevedenie mas zaujem silver alebo black ....
SILVER please...

brezo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brezo »

Novy test na sluchatkovy zosilnovac TP10 s maximalnym hodnotenim Referenzklasse 1,0 , http://www.canor-audio.com/data/news_Canor_HT410.pdf

Odpovědět