darTZeel

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
pasul
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel

Příspěvek od pasul »

Díky chlapci. Jak za famózní foto, tak výbornou nabídku. Jsou to famózní přístroje. Po stránce měření, je to totální katastrofa(Na Slovanetu jsem dostal pěkně po prstech), ovšem spolu s Evolutione Acoustic MM3 je to na Audiogonu sestava od více členů. Jsou to většinou lidé, co si prošli 20-30 letým vývojem a nakonec mají tuto kombinaci. O něčem to samozřejmě svědčí a zcela určitě si to velice rád poslechnu v Mnichově, kde to doufám bude vystavováno.

Já jsem již volil jinou cestu a to cestu mnoha watů, které moje nové a troufám si tvrdit i konečné repro prostě potřebují. Ale i tak jsem velice zvědav na darTzeel.

boxer

Příspěvek od boxer »

Pasul
které moje nové... konečné repro prostě potřebují

Že by
Frequency response is from -4dB @ 13 Hz to well beyond 24,000 Hz.
Obrázek

Jsou to většinou lidé, co si prošli 20-30 letým vývojem a nakonec mají tuto kombinaci
P.D. říká,že tací ohluchli léty zkoušení a dnes nesnesou jinak,než řádné zkreslení.

jaro
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaro »

Kto nepočul dobre zladený darTZeel , tak nevie, čo je to byť priklincovaný do kresla.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Pokud si dobře pamatuji, tak se to ve Varšavě Pašulovi vůbec nelíbilo.
Já jsem z toho zvuku byl nadšený!

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

jaro - Tomu opravdu věřím. Nějak podobně mi to popisoval jeden z majitelů na Audiogonu. Akorát má trochu jiné reproduktory - Marten Design Coltrane. Ale i tak to bude zcela určitě naprosto špičkové!

Mimochodem to vyladění - Četl jsem si ten manuál a je to opravdu mazeeec. Autor přímo doporučuje odpojit obvod DC serva ze zapojení zesilovače, což umožnil nastavením jamprů na desce! Potom je naprosto přesně popsán postup, jak si nastavit sám zesilovač. Připojit repro(Mimochodem bez repro se to nemůže ani zapnout!) , měřák paralelně k výstupům a trimrem si nastavit co nejnižší výstupní DC napětí. Masakr! Už vidím jak to někdy může dopadnout!!! Vrchní deska ze skla a doporučení výrobce umístění mimo dosah ostatních přístrojů. No jadna perla za druhou. I proto to má většina samostatně mezi repro.

I když to údajně s tím osciloskopem neumím a pouze odhaduju (A to mě osciloskop živí), tak zcela určitě si tenhleten zesilovač ve volných chvílích alespoň postavím. Jsem moooc zvědav.

Obrázek
Obrázek

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Peer píše:Pokud si dobře pamatuji, tak se to ve Varšavě Pašulovi vůbec nelíbilo.
Já jsem z toho zvuku byl nadšený!
Pokud já si dobře pamatuju, tak tohleto je jedna velká lež. Nic takového jsem netvrdil. Byl to první pokoj a chtěl jsem tam zůstat déle. Vy jste se zvedali a spěchalo se dál. Takže mi laskavě nepodsouvej to, co není pravda! O tvé nadšenosti si také nic nepamatuji. Byli jsme tam všehovšudy půlku jedné písně. Víc to nebylo ani náhodou. Nějaké soudy vzhledem k této skutečnosti jsou naprosto zavádějící...

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od davidhighend »

když to údajně s tím osciloskopem neumím a pouze odhaduju (A to mě osciloskop živí), tak zcela určitě si tenhleten zesilovač ve volných chvílích alespoň postavím. Jsem moooc zvědav

Jako kterej Pasule??

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

davidhighend píše:když to údajně s tím osciloskopem neumím a pouze odhaduju (A to mě osciloskop živí), tak zcela určitě si tenhleten zesilovač ve volných chvílích alespoň postavím. Jsem moooc zvědav

Jako kterej Pasule??
Nějakou náhodou jsem se dostal ke schématu k tomuto darTzeel zesilovači.

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

No to snad ne!
Pašule na čem to frčíš :lol: :?:

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Vidím pašule, že jsme stejní.
Taky si hovno pamatuješ a to jsi o patnáct roků mladší... :lol:

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Mark Levinson píše:No to snad ne!
Já na ničem. Nekouřím, nepiju. A ty?

Musím říct, že jsem si mnohé po rozhovoru s Mark Levinsonem (člen zde) ujasnil a pochopil jak to vlastně je. Komu se dá takový zesilovač prodat a jaké bude asi mínění o takovém zesilovači mezi netechniky.

Tady to nemá cenu moc probírat, ale možná se pletu. Zkuste si opravdu přečíst tan manuál o tomto přístroji a co vám z toho vyjde. Zapojení je opravdu strašné. Je otázka, co mají na tomto zapojení patentováno. Pouhých 14 tranzistorů na kanál. Zdůvodněno je toto zapojení slovíčkem "PURITY". Čistota za každou cenu! Nejsou použity žádné vyjímečné součástky. Na výstupu jsou obyčejné tranzistory 2SC3281/2SA1302. Pouze jeden pár. Žádné speciály. Cena pro obyčejné lidičky v obchodě 120Kč za kus. Vše ostatní jsou obyčejné součástky za pár korun. Zajímavé je sklo použité jako vrchní kryt. Zdůvodnění je "potěcha oka". Bohužel kvůli možnému rušení a náchylnosti doporučuje umístění mimo všech dalších přístrojů okolo. To odpojení DC serva opravdu nedávám. Možnost, že membrány vašich reprosoustav opustí jejich koše, je taky zajímavá.

Tohle vše je za nějakých 25 000 dolarů. Což u nás bude někde k 600 tisíc českých. A proto se na tento přístroj dívám velice opatrně.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Peer píše:Vidím pašule, že jsme stejní.
Taky si hovno pamatuješ a to jsi o patnáct roků mladší... :lol:
Hmm. Mám dobrou paměť. Ale úplnné podrobnosti mi mohly vypadnout. Tak co jsem napsal špatně?

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy »

pasul píše:

Musím říct, že jsem si mnohé po rozhovoru s Mark Levinsonem (člen zde) ujasnil a pochopil jak to vlastně je. Komu se dá takový zesilovač prodat a jaké bude asi mínění o takovém zesilovači mezi netechniky.

Tady to nemá cenu moc probírat, ale možná se pletu. Zkuste si opravdu přečíst tan manuál o tomto přístroji a co vám z toho vyjde. Zapojení je opravdu strašné. Je otázka, co mají na tomto zapojení patentováno. Pouhých 14 tranzistorů na kanál. Zdůvodněno je toto zapojení slovíčkem "PURITY". Čistota za každou cenu! Nejsou použity žádné vyjímečné součástky. Na výstupu jsou obyčejné tranzistory 2SC3281/2SA1302. Pouze jeden pár. Žádné speciály. Cena pro obyčejné lidičky v obchodě 120Kč za kus. Vše ostatní jsou obyčejné součástky za pár korun. Zajímavé je sklo použité jako vrchní kryt. Zdůvodnění je "potěcha oka". Bohužel kvůli možnému rušení a náchylnosti doporučuje umístění mimo všech dalších přístrojů okolo. To odpojení DC serva opravdu nedávám. Možnost, že membrány vašich reprosoustav opustí jejich koše, je taky zajímavá.

Tohle vše je za nějakých 25 000 dolarů. Což u nás bude někde k 600 tisíc českých. A proto se na tento přístroj dívám velice opatrně.
Pasule postavíš mi tedy ten zesilovač?Kolik bude stat 10tisic Kč PLUS PRACE?To bych bral a ani to nemusí mít to sklo. *hura*

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Zappadaddy píše:
pasul píše:

Pasule postavíš mi tedy ten zesilovač?Kolik bude stat 10tisic Kč PLUS PRACE?To bych bral a ani to nemusí mít to sklo. *hura*
Není problém. Pro tebe mám "special price" - 599 000Kč. 90% zálohu chci samozřejmě předem... :roll:

Špatně jsi to pochopil. Mě by nenapadlo to stavět pro poslech. Zcela jistě bych si takový přístroj koupil. Ovšem nehledím na to jako vy. To je ten rozdíl. Ovšem tobě to nemá cenu vysvětlovat...

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony »

Ad cena: pride mi maximalne premrstena a neopodstatnena...za tie peniaze si kupim ovela vykonnejsie a urcite nie zvukovo horsie monobloky! Skusaju...a celkom by ma zaujimalo, koko toho dokazali predat napr. v Europe...

Odpovědět