darTZeel

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
pasul
Kontaktovat uživatele:

darTZeel

Příspěvek od pasul »

Jo jo. Tak to prostě je. Člověk mění, zkouší a předělává. S tím se postupně mění i názory. To je ale myslím normální.

Nemám pomalu žádné zkušenosti s Naim(Pár pokojů na výstavách). A proto nemohu nic zásadního psát. To máš snad ty. Zato o darTzeel. Ten jsem slyšel. A to je něco, co bych rád někdy vyzkoušel. Samozřejmě si jsem vědom všech těch špatných parametrů. Což tady asi nemá cenu rozebírat. A to nemluvím o ochranách a podmínkách pro provoz, které mi hlava nebere. Ale i tak to chci vyzkoušet...

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Re: NAIM

Příspěvek od davidhighend »

Jasne, ze je to noumalni. Nic ve zlym Pasule... Ja osobne o darTzeel nevim treba nic... :oops:

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Asi už mi blbne z té emeriky... :mrgreen:

Další věc co mi hlava nebere. Je to jen v USA. A přitom to je Švýcarská firma. V Evropě vůbec nic. Nikdo to nemá a ani se nikde neprodává starší kousek.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Koukam na jejich webovky a v nabidce maj jen po jednom preamp a power amp. a k tomu distribuce Evolution Acoustics.
No vypada to hodne Hogo Fogo. Uz jsi to slysel?

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

davidhighend píše:Koukam na jejich webovky a v nabidce maj jen po jednom preamp a power amp. a k tomu distribuce Evolution Acoustics.
No vypada to hodne Hogo Fogo. Uz jsi to slysel?
Jo. Ale jsme tu OT.

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Jojo omlouvam se, jsme OTravni. Chtelo by to nejake vlastni vlakno na tyhle typy ulitlosti *offtopic*

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

*offtopic*
To není ulítlost. DarTzeel jsme slyšeli ve Varšavě a moc se nám to líbilo, jak to hrálo...
Obrázek

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Áno áno. To je ono. Opravdu jsem byl už v pokušení to vzít. Na Audiogonu bylo a nebo možná stále je jedno combo na prodej. Kdo by to chtěl, tak není problém se domluvit a můžem to dovézt. A vidím ještě jednu věc, co by opravdu stála za to. Já už volil něco jiného, ale podívejte se na to. Je to masakr. Cena původní 30K dolarů! Cena teď bude na 100% do 230K. Tak co, bude zájem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy »

DarTzeel mi nevadi,porovnava se zkresleni s Naimem ale stejne by to chtelo nove vlakno.Pane Rowing presunte tech par prispevku do noveho vlakna.Diky za pochopeni

Rowing
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rowing »

Zappadaddy píše:DarTzeel mi nevadi,porovnava se zkresleni s Naimem ale stejne by to chtelo nove vlakno.Pane Rowing presunte tech par prispevku do noveho vlakna.Diky za pochopeni
Tak jsem vlákno o darTZeel vytáhl z vlákna Naim. Zkuste se pánové držet sami více tématu a příhodně zakládat vhodná vlákna ať s tím nemám tolik práce. Také tohle roztrhávání témat není vždy úplně košér a některé příspěvky reagují jak na jedno tak na druhé téma. Díky.

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Re: darTZeel

Příspěvek od Zappadaddy »

Poprve slysim o tehle firme,jak to hraje?Cetl jsem recenzi na 6moons a podle nich je to velmi zajimavy zvuk a hodnocen velmi kladne.Ale cena je tedy taky zajimava.

bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubuxin »

Aj tu je zaujímavé čítanie na pokračovanie

Kód: Vybrat vše

http://www.stereophile.com/news/10825/

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Pasule tady ti posilam link na tvou oblibenou znacku. Ten zesak se prodava ve sleve z £16.000 na £11.500 http://www.midlandaudiox-change.co.uk/, je to v kolonce special offers

davidhighend
Kontaktovat uživatele:

Jen doplnek k predesle vete, nedopsal jsem, ze se jedna o preamp.

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Tady je pár obrázků, aby Pašul věděl do čeho jde. Myslím, že jsi ho Dejvide navnadil, protože konce už má vyřešeny :lol:.
Obrázek
Obrázek

Odpovědět