OPPO

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: OPPO

Příspěvek od terahera » 03 dub 2018 23:58

Tak to jsem rád,že jsem se dnes stal majitelem 105D, samozřejmě nechám udělat upgrade,jestli Oppo konci s Hifi,tak to bude za pár let nesehnatelny stroj,předpokládám že hodně ceněný vzhledem k jejich potenciálu ;)

valderon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od valderon » 04 dub 2018 06:33

Říkali jsme si s kamarádem to samý 😁, vzhledem k omezení, který 205 má(nechtěl bych ji) , je 105 jejich poslední super stroj. Já to vytuneny mám, a Dan říkal, že je dobrý stroj, který vydrží léta a dá se servisovat. Takže snad i v budoucnu nebude problém. Ale překvapení to teda je. Ale zase zůstane díra na trhu, někdo ji určitě vyplní, v dnešní době. Samozřejmě už to nemusí být tak povedený. Uvidíme...

dkdkdk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dkdkdk » 04 dub 2018 09:14

Jaký bude mít v streamovací a "stáhnu si to z torrentů" budoucnosti potenciál, když tu samou službu zabezpečí streamer?
Mně přijde, že vidí pokles prodeje, proto ohlásí konec, aby lidé, co se nemohli rozhoupat zda koupit nebo nekoupit, nakoupili. Servis včetně updatů firmwaru budou poskytovat dál.

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od overgrounder » 04 dub 2018 09:55

Téma pro 150D je staré, tak napíšu sem. Kdo používáte 105ku i jako převodník pro ostatní zdroje (LAN, USB, HDD...)? V jaké cenové relaci má smysl řešit něco "lepšího"? Mám 105ku vytuňenou od Casea, zkoušel jsem několik převodníků a zatím jsem neměl důvod měnit. Zajímá mne to čistě pro porovnání s jinými uživateli.

Miro_CZ
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Miro_CZ » 04 dub 2018 11:51

dkdkdk píše:
04 dub 2018 09:14
Jaký bude mít v streamovací a "stáhnu si to z torrentů" budoucnosti potenciál, když tu samou službu zabezpečí streamer?
Mně přijde, že vidí pokles prodeje, proto ohlásí konec, aby lidé, co se nemohli rozhoupat zda koupit nebo nekoupit, nakoupili. Servis včetně updatů firmwaru budou poskytovat dál.
Popravdě se taky řadím k lidem upřednostňujícím stream. Už dnes na Apple iTunes najdu snad všechny nové filmy v době uvedení DVD nosičů do prodeje a to včetně originálního znění, dabingu, stereo i multi-ch zvuku, titulků a dokonce i v 4K kvalitě. A pro mě ze strany pohodlí rozhodně vyhrává otevřít si online knihovnu, vybrat si film, zaplatit za něj pár drobných a hned koukat, oproti nutnosti jít někam pro fyzický nosič a ten nadále někde skladovat. Jen čekám, až Apple přijde i s možností předplacenýho účtu s neomezeným přístupem ke knihovně tak jako v případě hudby na Apple Music. Pak už to bude pro mě dokonalý :)

merfas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od merfas » 10 dub 2018 18:56

overgrounder píše:
04 dub 2018 09:55
Téma pro 150D je staré, tak napíšu sem. Kdo používáte 105ku i jako převodník pro ostatní zdroje (LAN, USB, HDD...)? V jaké cenové relaci má smysl řešit něco "lepšího"? Mám 105ku vytuňenou od Casea, zkoušel jsem několik převodníků a zatím jsem neměl důvod měnit. Zajímá mne to čistě pro porovnání s jinými uživateli.
Trochu odbočím, na tvou otázku bohužel odpověď nemám, ale zajímalo by mě jaká byla největší změna po upgradu Casea. Má ještě někdo nějaké OPPO upravené z Casea. Opravdu by mě zajímalo co se nejvíc v charakteru již tak dle mého názoru dobrého přehrávače změní. Rozhoduji se, jestli do ní investovat, nebo ne. Díky za vaše názory.

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie » 10 dub 2018 20:08

Vylepšení zvuku povedeného přehrávače Oppo 105D od Honzy Loukotky

Skoro nevím, jak začít. To co dokážete, snad ani není možné. Omlouvám se, že píši až dnes, ale po zapojení Oppa do sestavy a prvních tónech mých notoricky známých kousků mi doslova spadla čelist. Na začátku jsem se až lekl, protože to co s z mých beden lezlo, mne nejprve zaskočilo. Lekl jsem se hrozných basů a zcela nového zvuku. Pak jsem jistil, že stačí vypnou wofer a rázem je všechno v pořádku a stačí se v klidu zaposlouchat. Co v pořádku. Úplně jsem se zbláznil a zrušil Vánoce. Moje jinak velmi tolerantní manželka kolem druhého svátku vánočního vyhrožovala rozvodem a mně psychiatrem. Trávil jsem v poslechovce dvanáct hodin denně a objevoval znovu a znovu svoji opravdu rozsáhlou sbírku. Neuvěřitelné. Nikdy bych nevěřil, kolik detailů mně známých věcí se zde ukrývá. Zvuk je analytický, ale neskutečně příjemný. Nádherně plyne a dává nám doma spoustu radosti (už i žena si všimla neuvěřitelného posunu, má moc ráda SACD Chie Ayado a už si je dala také několikrát). Má to jenom jednu vadu. Opět ( jako bohužel už po několikáté po zlepšení sestavy) se nahrávky rozdělily na ty dobré a špatné. No snad až si ucho trošku zvykne, dokážu zase poslouchat hudbu a ne kvalitu. Ale zatím jsem v hrozném stavu a musím se opravdu nutit, abych taky pracoval :o)

valderon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od valderon » 10 dub 2018 20:32

Tak to znám 🤣

dkdkdk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dkdkdk » 11 dub 2018 19:47

paolo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paolo » 27 dub 2018 22:15

A ještě doplnit. Oppo zastavilo prodej a výrobu BD přehrávačů. Dnešní trend jde jiným směrem.

T101
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od T101 » 27 dub 2018 22:51

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od overgrounder » 30 črc 2018 16:39

Vlastním 105D (tuning Casea) ve stříbrné barvě a chtěl bych se zeptat, zda by se nenašel majitel černé verze, který by raději stříbrnou. Tedy výměnu kus za kus, případnou absenci tuningu bychom dořešili. Pouze top stav!
Díky

Odpovědět