Europe - Almost Unplugged

Dnes hraje nebo hrálo ...
MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Europe - Almost Unplugged

Příspěvek od MB »

Ako fanda svedskych Europe proste musim mat doma komplet diskografiu, pri nakuknuti na ich web pred Vianocami som narazil na 1000ks seriu oranzovych LP s poslednym zivym albumom Europe a kedze ten som doma este nemal, tak preco nie hned na LP...
Obrázek

Dorazilo to v piatok priamo od kapely a tak som si to dnes naramne uzil, vyborny "skoro akusticky" set, s dvomi coververziami (Pink Floyd a Led Zeppelin). krasny zvuk, pre fandov Europe asi material, ktory je nutne mat doma....

Setlist
01. Got To Have Faith 4:15
02. Forever Travelling 4:22
03. Devil Sings The Blues 6:26
04. Wish You Were Here 4:36
05. Dreamer 4:23
06. Love To Love 7:31
07. The Final Countdown 5:46
08. Yesterday's News 6:30
09. Since I've Been Lovin' You 7:24
10. Hero 4:26
11. Suicide 5:42
12. Memories 5:51
13. Superstitious 4:39
14. Rock The Night 5:51

Steve
Kontaktovat uživatele:

Re: Europe - Almost Unplugged

Příspěvek od Steve »

Brrr, nic ve zlým, ale při představě,že by se mi něco takového objevilo v mém přehrávači nebo gramofonu mi hrůzou běhá mráz po zádech :shock:

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Steve píše:Brrr, nic ve zlým, ale při představě,že by se mi něco takového objevilo v mém přehrávači nebo gramofonu mi hrůzou běhá mráz po zádech :shock:
Ja tiez nemusim pocuvat "bezpohlavny vystavovy jazz" a mraky ludi tu na fore si to na tu svoju "hnojacku" dava s tym, ze mu to bude hrat lepsie, pretoze to je urcite "audiofilna" nahravka a jedine to je to spravne, verim tomu, ze pri Wish You Were Here ale aj pri The Final Countdown na Kuzme by ti mraz po chrbte behal. Ale ako hovorim, zi a nechaj zit...Europe je legenda hard rocku a kto neveri nech tam bezi :mrgreen:

Steve
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Steve »

Napsat o slaďoučkých,komerčních a podbízivých heavypopových švédech Europe že jsou legendami hardrocku,to jsi tu asi hodně lidí pobavil. :lol: To je spíš odstrašující příklad vhodný do pořadů typu Ein Kessel Buntes. Legendami hardrocku jsou formace typu Led Zeppelin, Deep Purple nebo Black Sabbath, například. Toť vše.

boxer

Příspěvek od boxer »

No,sorry za OT,ale i mě přijde zařazení "hard rock" i této kapely podivné.
I když je to jedno,ale myslím,že poprock by bylo vhodnější.

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Posledne 2 radove albumy tejto skupiny sa rozhodne pohybuju v inych vodach ako poprock, ale uznavam, ze starsie albumy a hlavne piesen Final Countdown su trosku radiami profanovane :mrgreen:

Steve LZ, BS a DP mam tiez rad, ale v tomto vlakne islo hlavne o to, co prave pocuvam a to je Europe a ich Almost Unplugged a sam priznavam, ze na tom albume Europe urobil dve coververzie a to jedna je od LZ a druha od PF. Takze vzory su pre tychto styridsiatnikov tiez jasne . Zi a nechaj zit... *sunglases* .

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Steve píše:Napsat o slaďoučkých,komerčních a podbízivých heavypopových švédech Europe že jsou legendami hardrocku,to jsi tu asi hodně lidí pobavil. :lol: To je spíš odstrašující příklad vhodný do pořadů typu Ein Kessel Buntes. Legendami hardrocku jsou formace typu Led Zeppelin, Deep Purple nebo Black Sabbath, například. Toť vše.
*offtopic*
Ano, tiez si ma pobavil tym kecom o tangencialnom ramienku, ze "musi hrat lepsie nez klasicke" v inom vlakne, ale nemal som zapotreby ta za to odsudit. S tym Ein Kessel Buntes si mi ale trosku zdvihol mandle *2thumbsup*

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

musím souhlasit se Stevem. Srovnávat Europe s LZ, DP, BS je buď patologická obliba Europe, nebo totální úlet *headbang*

Europe jsou komerční sračka, jsou to Michaelové Jacksonové a současně Kelly Family rockové hudby - to je pouze můj názor.
Srovnávat Joe Tempesta (myslím, že se tak jmenoval zpěvák Europe, no určitě to byl pseudonym) s Robertem Plantem, Ozzym nebo Ianem Gillanem je docela dekadentní

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Vsak sa uz vsetci z tych LZ, PF, DP a BS neposerte :mrgreen:, ja som to neporovnaval, ja som napisal, ze to prave pocuvam a ze ma to bavi, to je vsetko, to ze je to komercna sracka mi vobec v tej chvili nevadilo

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Europe jsou komerční sračka, jsou to Michaelové Jacksonové a současně Kelly Family rockové hudby - to je pouze můj názor.
I můj...

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

to MB :
Vsak sa uz vsetci z tych LZ, PF, DP a BS neposerte , ja som to neporovnaval, ja som napisal, ze to prave pocuvam a ze ma to bavi, to je vsetko, to ze je to komercna sracka mi vobec v tej chvili nevadilo
ale klídek, jde o hovno, je to jen otázka osobních preferencí. Někdo má rád holky jiný zase vdolky *thumbs up* Pokud Tě hudba Europe pobavila, pak naprosto splnila co se od ní požaduje. *bravo*

Arpikus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arpikus »

Ahoj MB,

som tu na fóre krátko a prehrabávam sa staršími príspevkami ... tento ma dosť zaujal, lebo EUROPE mám tiež veľmi rád ... trošku nechápem ľudí čo sa sem hneď natlačia a začnú "zhadzovať" kapelu, ktorá si myslim zaslúži troška pozornosti ... Inak toto limitované 2LP vlastním aj ja, podľa mňa je skvelé ... myslím že mám číslo 333, kúpil som ho priamo na koncerte Europe v Trnave a je podpísané členmi kapely ... *2thumbsup* . Vo svojej zbierke ešte mám aj japonské LP vydania Wings of Tomorrow a Final Countdown a taktiež anglickú verziu albumu Out Of This World (limitovaný červený vinyl) ... môžno pre niekoho sú Europe "poprockové sračky" ... pre mňa je táto skvelá kapelka srdcovka :)

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Arpikus,

kvoli ludom ako je Steve toto forum už nenavštevujem tak často, ale obcas si to precitam, tak zrovna teraz si mi pripomenul skvely album od Europe, uz tam leží a hrá, mam číslo 0371.
Inak u mna doma to vypada takto:
Obrázek

PS: http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... &start=750 to len aby si vedel, ze Steve ma dost velky komplex z Europe

zdenoeddie
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od zdenoeddie »

Njn, Europe bola prva skupina o ktoru som sa zacal intenzivnejsie zaujimat, bohuzial v rokoch, ked nebola aktivna. Neskor ju nahradila skupina Manowar, a potom Iron Maiden, co ma drzi uz par 15 rokov. Sam som si pozhanal albumy, ktorymi sa rad vraciam do detstva (spominane v odkazovanom topicu), a aj po rokoch sa citim fajn pri ich posluchu. Zato audiofilny jazz, ktory je tak preferovany, z toho je mi zle este len pri pohlade na nosic. Tfuj. (pardon).

Arpikus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arpikus »

Ahojte,

pekná zbierka EUROPE, ten prvý album v japonskom vydaní waaa, paráda *2thumbsup* ... tak ten mi zatiaľ v zbierke chýba, Wings of Tomorrow a The Final Countdown mám v excelentnom stave (japonské verzie), asi vôbec neboli hrané ... máme podobné zbierky, ja ešte vlastním pár maxisinglov, hlavne z obdobia "The Final Countdown" ... veľmi rád by som prijal aj Prisoners in Paradise LP (japonská verzia) snáď sa niekde časom objaví ... Môj názor je ... nech si ten Steve počúva čo chce, ja mu nebudem do toho jeho jazzu strkať nos, lebo ma to vôbec nezaujima tak ani on by nemusel strkať nos do toho z čoho mu je špatne *sunglases* ... forum tu je aj od toho aby sme spoznali ludi s rovnakým hudobným smerovaním a vymenili si svoje pocity, zážitky ... ;)

Odpovědět