nákup CD, SACD- tipy, návody, kontakty

Kamenné obchody, bazary s CD a LP, e-shopy, prodejci
skypi
Příspěvky: 289
Registrován: 12 čer 2009 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup CD, SACD- tipy, návody, kontakty

Příspěvek od skypi »

Ale není - protože na hrubý pytel hrubá - takže jestli nemáš co, tak Ty táhni - třeba poslouchat AYON ... :-)

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: nákup CD, SACD- tipy, návody, kontakty

Příspěvek od PítrsPraha »

Tvoji frustraci rozumim... Mas me pochopeni.

Speaker Box 5 :D

skypi
Příspěvky: 289
Registrován: 12 čer 2009 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup CD, SACD- tipy, návody, kontakty

Příspěvek od skypi »

Už jsem Ti jednou psal, že s Takovejma jako Ty, zájem diskutovat rozhodně nemám - takže nevím, proč za mnou lezeš, když nic k věci nemáš a mrvíš další vlákno. Ze slušnosti Ti ale naposled odpovím...
K monitoru k PC na pracovní stůl podle mne dobrý - Ty s tím máš problém? ! Tak je jen tvůj...
To já rozumím té Tvé frustraci - protože vysolit takový kroupy za krám se SINAD 70dB, a pak to ještě komentovat nějakejma okoposlech blábolama, tak to beru, že důvod k frustraci asi je... :-) jinak se ale u poslechu nenech rušit, mě k tomu určitě nepotřebuješ :-)
Tímto bych popřál pěkný večer a ukončil to.

Oldear
Příspěvky: 1453
Registrován: 23 kvě 2017 17:58
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: nákup CD, SACD- tipy, návody, kontakty

Příspěvek od Oldear »

skypi
Asi budeš mít smůlu, nejen proto, jak se tady chováš. Tato nahrávka vznikla na počátku 90. let a je nesehnatelná. Já ji vlastním ( byl jsem obdarován bývalým kolegou hudebníkem ) a za přítomnosti a hodnocení jednoho z interpretů této nahrávky, jsem podle této nahrávky na CD dolaďoval svoji hlavní stereo věž v poslechovce. Zvukově je to vynikající a předčí to nahrávku na SACD. Bližší informace nechci sdělovat, protagonisté si to nepřejí.

skypi
Příspěvky: 289
Registrován: 12 čer 2009 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup CD, SACD- tipy, návody, kontakty

Příspěvek od skypi »

Děkuji za odpověď.
Jen ještě poslední věc - ta nahrávka vyšla oficiálně pod labelem nebo je to nějaký "soukromý speciál" ?

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: nákup CD, SACD- tipy, návody, kontakty

Příspěvek od PítrsPraha »

Ano, je to patrne nekolikaty den, skypi, jak na me nereagujes a neplevelis vlakna blabolenim o vecech, ktere znas mozna z internetu prinejlepsim 2 minuty... ;-).

Treba taky jednou budu tak dospely a moudry jako jsi ty, skypi, a budu misto hudby poslouchat grafy z monitoru...

ayman
Příspěvky: 233
Registrován: 06 bře 2016 22:49
Kontaktovat uživatele:

Re: nákup CD, SACD- tipy, návody, kontakty

Příspěvek od ayman »

Máte tipy na nějaké dobré bazary s CD a LP v Praze? Chodím do Jilské a do Školské, je ještě něco zajímavého?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host