Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od TomasT »

Jeden o voze, druhy o kozach *sunglases* Ja to myslle tak, ze HW prevodniku je porad jeden a ten samy.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od pasul »

Tomáši. Kdy bude možnost zapůjčit ten tvůj převodník. Hodnocení po víkendové akci je víc než dobré. Řekl bych až šokující. Sám PMA chtěl vyhodit svůj přehrávač Marantz cosi kdesi tuším. Jen aby to tak nedopadlo i u mě. A to bych byl na tebe hodně naštvaný! Protože už jsi to dávno měl mít hotové. :mrgreen:

Napadlo mě jedna věc. Jak jsou řešené ty tvoje hodiny? Kdyby tam byl výstup na BNC, tak by to mělo běhat s mým transportem. Ten se dá nastavit tak, že bere hodiny z externího přístroje. Ale to jen odhaduji.

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od TomasT »

Takovy zazrak aby dosahl na EMM to zase nebude...

Hodiny - BNC konektoru tam je rovnych 10, 4x superclock a 6x wordclock. Jelikoz EMM je studiova zalezitost a standarty se cti, bude to samozrejme chodit. Kdyz budes mit naladu tak muzes porovnat i transport od EMM a zvukovou kartu za par tisic. EMM do jednoho vstupu, zvukarnu do druheho a jelikoz nemam jeste dalkac, tak misto ovladace je mozne pouzit dostatecne dlouhou nasadu od smetaku a muzes prepinat za jizdy a okamzite *hura*

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od TomasT »

Myslim ze se to celkem povedlo Jedinna vec mne tezce mrzi, ze jsem si pro sebe taky neobjednal stribrnaka. Pak bych si je mohl menit podle nalady -))) Ze stribrnaka jsem mel tezke obavy, bal jsem se toho tmaveho "okna" na displej. Ovsem ve skutecnosti vubec neni na oko neprijatelny. Co se tyce ovladani a softweru, je to finalni stav bez reakce na dalkove ovladani. To bude posledni etapa... Bohuzel neni na to tolik casu a prostredku kolik by bylo potreba. Ale uz jsem naprosto spokojeny i s tema malyma detailama ktere se jeste upravily aby mne to nedrazdilo. Doufam ze budou spokojeni i ti, co si to poridili a cekali dokud se to nedostalo do nynejsiho stavu.

http://www.ttc-audio.cz/P1000507.JPG


bubuxin
Příspěvky: 452
Registrován: 27 čer 2008 23:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od bubuxin »

Krása. Keď prídu panely, budem môcť povedať HOTOVO :-)

Uživatelský avatar
lachim
Příspěvky: 2257
Registrován: 17 dub 2008 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od lachim »

tomast
skvělé! lze to slyšet/ půjčit někde kolem prahy, bitte?
p.s.:
koukám, že máš také oddělovací trafo s filtry od pana krále.
moc kvalitně udělaná věc.
používá přítel pytel u své sestavy

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od TomasT »

Opravdu netusim jestli to ma nekdo z prahy, ale urcite to pujde pujcit z opavy. Ale az budou dalsi, ted nemam ani jeden... Mam pouze pro sebe a jelikoz se jeste dodelava dalkac, tak ho nemuzu pustit na vylet.

Pracku mam, az na drobnost jsem spokojeny. Ta drobnost je zapinani ze zadniho panelu. Ale nejspis dostane taky dalkove ovladani, takze mi to vadit prestane. Ne ze bych byl tak liny, ale zada se ozyvaji -))

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od TomasT »

tady neco otevreneho... Ma 6 digitalnich vstupu, dva plne symetricke vystupy na kanal, inteligentni zapinani ( kdyz se zapne pracka nebo sitovy filtr tak se sam zapne bez nutnosti sahat na tlacitko power ) a je bez rizeni hlasitosti, cili vyzaduje nejaky slusnejsi predek, treba REF 5 mu docela vyhovuje -))
V tuto chvili se pry tesi na to az si ho nekdo adoptuje, ze pry mne uz ma tak akorat dost *fnuk*
Obrázek


Obšák
Příspěvky: 21
Registrován: 21 bře 2009 07:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od Obšák »

Tento převodník jsem slyšel u Tomáše už někdy před dvěma lety a když pustil jednu konkrétní nahrávku (bohužel nevím, co to bylo) ve vysokém rozlišení, tak musím říct, že mě to dostalo. Hrálo to fantasticky. Pro mě jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy slyšel, možná že nejlepší (bez ohledu na cenu). Největší sranda na tom je, že Tomáš bude mít nové (lepší) reprobedny a já si přitom nějak neumím představit, že by to mohlo hrát ještě lépe. Asi mám malou představivost :lol: .Každopádně se moc těším, až zase přijedu ;)

Bína
Příspěvky: 164
Registrován: 21 úno 2010 12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od Bína »

Měl někdo šanci porovnat BB s modulem Sirius II od Casei?
Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně

TomasT
Příspěvky: 316
Registrován: 09 črc 2009 09:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Forssell D/A (pry lepsi nez EMM LABS a DAD) vs. TomasT DAC

Příspěvek od TomasT »

Takze jsem uplne tesne pred absolutnim finalnim stavem, je zprovozneno i ovladani hlasitosti dalkovym ovladacem, ma jeste malinke kosmeticke mouchy ktere se musi doladit az na zaklade pouzivani a to je ze neni jeste definitivne dana rychlost zmeny a velikost kroku. Nicmene toto je uz uplna malickost. Reakce jsou vykonany okamzite, v mistnosti 4*5,5m neni treba nijak mirit na senzor, bere to jakymkoliv odrazem.

Dalkovym ovladacem lze tedy prepinat vsechny vstupy, ridit hlasitost, prepinat interni/externi synchronizaci a zapinat ci vypinat MUTE. *jupi*
Dalkovy ovladac je od SONY zesilovacu, kdo nema, ten si muze poridit jakykoliv univerzal od skaredych a levnych az po krasne a drahe -)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host