Linn Majik DS

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
korys
Kontaktovat uživatele:

Re: Linn Majik DS

Příspěvek od korys »

Beznosičová budoucnost,zdá se,začíná mít jasnější kontury.Zatím snad jen ty pořizovací náklady,ale jinak to vypadá na splnění mnoha představ obývákových hudbymilců pro přežití v blízké HDon-line době.Dík Pipe *palec* .

korys
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od korys »

No to máš asi pravdu :) ,ale důležité je,že jsi už vyčuchal asi ten správný směr pro budoucnost obce hifistické a než odejdou cdplayery do vitrínek muzeí snad i u nás už bude větší nebo spíš dostupnější nabídka těchto strojů nové doby. *hura*

korys
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od korys »

Já si právě asi ještě pár měsíců počkám,ale srdíčko mi konečně poskočilo *hura* při pohledu na toho Linna.V té dnešní nejasné digidobě (když nám SACD skomírá a DVD-A už umřelo a ani s klasickým CDnosičem to už nevypadá moc na přežití)mi také připadá,že už není rozumné investovat větší peníz do přehrávače nějakých klasických placek,ale když to hifi v racku je přece o něčem jiném,než koukat na nějakou puštěnou PCškatuli. :)

Mih
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mih »

Ale nějakou škatuli tam asi budeš muset mít, ne? Třeba mini notebook, dívám se na test Linn Sneaky music DS - síťový přehrávač (1500 €). Převodníky Wolfson 8740, zvuk na úrovni High End přehrávačů i zredukovaná data hrají velmi dobře, nejlépe ovšem Master kopie 24/192 nebo Linn Records 24/88.2. Doporučují mini notebook Asus 900 s Windows XP (400 €).

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Já bych to vzal,ale nemá to symetriku a tím pádem čuchám low-end.I cena je moc malá na kompletní kvalitní zdroj a to včetně těch převodníků alá Cambridge audio za pár šupů.Viděl bych to na pořádný převodník za tohle.Ovšem pak je to zcela zbytečná investice.Stačí HD Mediabox s těmi lepšími hodinami a vyjde to na 15K.Kvalita bude viset na převodníku a tam vidím jednoznačně Mark Levinson No.36S.HDMI výstup z Mediaboxu přímo do mého 42" palcového LCD a filmy ve full HD pěkně na hardisk od Mediaboxu.Optikou zvuk do reciveru na domácí kino.Přes koax flac a wmv do ML No.36S a do aparátu.A pak jsem ochoten i já jít do těhle hraček.Jinak nee... *hura*

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

pasul píše:...........Stačí HD Mediabox s těmi lepšími hodinami a vyjde to na 15K.Kvalita bude viset na převodníku a tam vidím jednoznačně Mark Levinson No.36S .HDMI výstup z Mediaboxu přímo do mého 42" palcového LCD a filmy ve full HD pěkně na hardisk od Mediaboxu.Optikou zvuk do reciveru na domácí kino.Přes koax flac a wmv do ML No.36S a do aparátu.A pak jsem ochoten i já jít do těhle hraček.Jinak nee... *hura*
Velmi zajímavé spojení Low-Endu a High-Endu..., než tohoto kočkopsa, tak raději své audio PC !

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Aleska-Zjevně nevíš co mluvíš a nemáš potuchy o čem tohle je.Vzhledem k aparátu co vlastníš se ani nedivím.Žádně audio PC mi nesmí přes práh a to ani náhodou.Kočkopsa máš leda ty jak na to tak koukám.Takže svoje audio PC si nech pro sebe. *headbang*

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

pasul píše:Aleska-Zjevně nevíš co mluvíš a nemáš potuchy o čem tohle je.Vzhledem k aparátu co vlastníš se ani nedivím.Žádně audio PC mi nesmí přes práh a to ani náhodou.Kočkopsa máš leda ty jak na to tak koukám.Takže svoje audio PC si nech pro sebe. *headbang*
Tak to by ses divil. Právě že tu potuchu mám vyzkoušenou na vlastní kůži, takže vím o čem mluvím. Jestliže ti to pomůže, klidně mně nazvi holoprdelníkem, ale to co navrhuješ je skutečně spojení Low a High.
A věř mi, ten kočkopec cos navrhl, mi již nesmí ani na dvorek. Spokojen ?

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

pasul píše:Aleska-Zjevně nevíš co mluvíš a nemáš potuchy o čem tohle je.Vzhledem k aparátu co vlastníš se ani nedivím.Žádně audio PC mi nesmí přes práh a to ani náhodou.Kočkopsa máš leda ty jak na to tak koukám.Takže svoje audio PC si nech pro sebe. *headbang*
ty seš s každým rychle hotov, viď?
já HD mediabox slyšel. a to bývalý Aleskův vytuněný HD mediabox, kdyby ti to nedocházelo. low end bez debat. středně třídní philips cd824 proti němu byl jako král.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

k Linnu: mě by se líbil zabudovaný projektor, který by promítal playlist na stěnu nebo strop - dálkáčem bych listoval a vybíral...

Hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hlava »

dadaft píše:k Linnu: mě by se líbil zabudovaný projektor, který by promítal playlist na stěnu nebo strop - dálkáčem bych listoval a vybíral...
Kapesní projektor 3M MPro110 :mrgreen:

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Aleska-Kočkopes ti nesmí přes práh a proto posloucháš tu sračku co máš v popisu s PC.Dobrý.Ty porovnáváš něco v čem jsi se sám vrtal a zkoušel svůj tuning s něčím co jsi nikdy ani neviděl natož slyšel.Tak co dodat.A nazývat tě holoprdelníkem.To by byla urážka.Ti to alespoň přiznají.Ty ten svůj high-end ještě vydáváš za špičku. :roll:

dadafte-Mně by ani nepadalo se zabývat čímkoli pod určitou hranici.A tenhle HD Mediabox tam patří na 100%.To mi věř.Kolik,to tady nebudu psát.Pokud však vložím MarkLevinsona No.36S za ten Mediabox,tak všechen hnůj v tomhle stroji obejdu.A můžeme následně porvnat to s tvým Philipsem.Karty jsou však předem jasně dané.A porvnávat slona a myš už jsem taky zkoušel.Stojí to za hovno a nemá to cenu ztrácet čas s něčím takovým.Nějaký postupný vývoj k lepšímu je nejhorší a nejdrahší varianta co může být.A obzvlášť u nás v naší zemi.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

pasul píše:Aleska-Kočkopes ti nesmí přes práh a proto posloucháš tu sračku co máš v popisu s PC.Dobrý.Ty porovnáváš něco v čem jsi se sám vrtal a zkoušel svůj tuning s něčím co jsi nikdy ani neviděl natož slyšel.Tak co dodat.A nazývat tě holoprdelníkem.To by byla urážka.Ti to alespoň přiznají.Ty ten svůj high-end ještě vydáváš za špičku. :roll:

dadafte-Mně by ani nepadalo se zabývat čímkoli pod určitou hranici.A tenhle HD Mediabox tam patří na 100%.....Pokud však vložím MarkLevinsona No.36S za ten Mediabox,tak všechen hnůj v tomhle stroji obejdu......
Dobrovolně se všem na tomto fóru přiznávám: Jsem holoprdelník !

Doufám, že tímto všechny ostatní holoprdelníky neurazím, když se dobrovolně přihlásím mezi ně. Snad mně mezi sebe vezmete.

Pasule, když čtu tvé nabubřelé příspěvky, plné pohrdání s holoprdelníky, tak jsem žil v přesvědčení, že jsi 100 % zlatoprdelník. To bych je ovšem urazil. Ten, kdo za hnůj chce připojit ML No. 365, nemůže být ani to, ani to. Jedině že bys mněl každou půlku zadku jinou (a věř, já ti do ní nepolezu).

Přesto ti přeji dobrou noc.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Nabubřelé-tak to ne.Proč?Jsem také holoprdelník.Akorát nemám rád když mi někdo tvrdí něco o čem jsem se přesvědčil,že to tak není.A to se tomu opravdu věnuji.Objíždím a už jsem sakra objel dost aparátů.A také mi vadí pokud někdo něco tvrdí a poznal to pouze z fotek.Malý detajl-Je to No.36S a ne 365.

Také ti přeji dobrou noc.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

pasul píše:Nabubřelé-tak to ne.Proč?Jsem také holoprdelník.Akorát nemám rád když mi někdo tvrdí něco o čem jsem se přesvědčil,že to tak není.A to se tomu opravdu věnuji.Objíždím a už jsem sakra objel dost aparátů.A také mi vadí pokud někdo něco tvrdí a poznal to pouze z fotek.Malý detajl-Je to No.36S a ne 365.

Také ti přeji dobrou noc.
Tak to jsme dva holoprdelníci, kterým vadí totéž. Snad s jediným rozdílem: Nikdy svůj názor nepokládám za jediný správný a plně respektuji právo druhého na jeho vlastní názor. Může (ale nemusí) mít pravdu.

Dobrou noc.

Odpovědět