Levný repro kabel

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely

lachim
Kontaktovat uživatele:

Re: Levný repro kabel

Příspěvek od lachim »

pítrs + šeďour
vykašlete se na to "poměřování se", prosím!
nehce se mi mazat zajímavé vlákno kvůli vašemu pavlačovému hašteření.

kukin
díky! vzal jsi mi to "z prstů"

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

No vzdyt za me uz pred nekolika prispevky Howgh ;-) .
Snizim si v nastaveni svyho SW polozku "Troll response sensitivity" :-D .

zero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zero »

Máte někdo zkušenost s levným solid core repro kabelem Project Connect-it-LS DS ??

Vyblíz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vyblíz »

šeďour píše:
12 dub 2017 10:03
kukin píše:A včem je jinej jak CSSS, který na Kabelguru prodávají za 1700,-?
Úplně ve všem.
Ten CMFM 4x2,5 je dobrej jako přívodní kabel ke třífázovýmu motoru, ale na audio aplikace se naprosto nehodí.Vyrobil sis sice hezkej kabel, ale ta práce byla úplně zbytečná.Protože je to jak píše Jarda69...trochu lepší než běžná dvoulinka.Já osobně bych s klidem napsal, že je to úplně stejný, jako běžná dvolinka.
Měl si použít ten CSSS, kterej je v silikonový gumě a ne ve sprostým PVC.To udělá ve zvuku tak zásadní rozdíl, že lidi, který to nezkoušeli, tomu neuvěřej.
Ale ušetřej...
šeďour píše:
19 dub 2017 09:06
kukin-> napsal jsem jen názor na výběr kabelu, je to letitá zkušenost (a nejen moje).A pak jsem napsal názor na to, co se píše v odkazu, co jsi ty postoval.Jestli tě urazilo to, že podle mě autor příspěvku v odkazu píše nesmysly, tak to je tvůj problém.Ale psát příspěvky na fórum můžu do libovolnejch témat, s tím ty nic nenaděláš.

Možná sis nevšimnul (stejně jako si nevšimli ostatní), že urážet začala druhá strana mě, zacházením do osobní roviny a podsouváním něčeho, co jsem vůbec nenapsal.A ano, možná jsem nereagoval slušně v rámci pravidel fóra, nicméně lidi na který jsem reagoval si lepší slova nezasloužej.

Za ty sprostý slova ve svejch příspěvcích se veřejně omlouvám, nepatřej sem.

...
Sprostý slova si nechám až na příležitostnou osobní komunikaci.
Celý je to trochu jinak, v podstatě skoro obráceně. Silikon naopak tu měď žere a relativně rychle v něm oxiduje, proto se musí měděné vodiče, které se dávají do silikonu velmi pečlivě na povrchu pocínovat. Konkrétně sem se o tom nedávno bavil s chlápkem, co dělá elektrikáře v metru a přesně tohle mi potvrdil.
Copywright / Reprobazar / Videoprezentace

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour »

Páč dělá elektrikáře v metru, tak to je pravej odborník na metalurgii a chemickej rozbor :-)

Ale máš samozřejmě pravdu, měď v silikonu je cínovaná.Ale jako dielektrikum je silikon lepší, než PVC.A tam ten unikající chlór tu měď nijak nevylepší.Chlór je děsný svinstvo.
Vojáci v zákopech z první světový by mohli vyprávět.
kabelguru.cz

Odpovědět