Acrolink 7N-S1400 je také dvoulinka a je to velmi drahý a špičkový kabel. Za svůj dlouhý hi-fi život jsem vystřídal mnoho výrazně dražších kabelů a již 3roky používám právě Atohm Zef Max k plné spokojenosti. Umí vykouzlit 3D a vyhladí drsné nahrávky. Je velmi živý. V dané třídě nemá konkurenci a používám ho k aparatuře výrazně vyšší kategorie.
Reprokabel - zvýraznění basů
Re: Reprokabel - zvýraznění basů
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

