Reprokabel - zvýraznění basů

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
mejla
Příspěvky: 74
Registrován: 28 lis 2010 10:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Reprokabel - zvýraznění basů

Příspěvek od mejla »

Jarda69 píše:
21 čer 2026 21:53
Catliker...hodně zajímavé, že výměna dvoulinky za dvoulinku, přinesla takovou změnu ve zvuku. Pochopil bych třeba výměnu za multipár z tvrdych dratu, ale tohle mi hlava nebere.
Acrolink 7N-S1400 je také dvoulinka a je to velmi drahý a špičkový kabel. Za svůj dlouhý hi-fi život jsem vystřídal mnoho výrazně dražších kabelů a již 3roky používám právě Atohm Zef Max k plné spokojenosti. Umí vykouzlit 3D a vyhladí drsné nahrávky. Je velmi živý. V dané třídě nemá konkurenci a používám ho k aparatuře výrazně vyšší kategorie.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host