Jethro Tull

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Jethro Tull

Příspěvek od Oldear »

Vždy se v tom promítne strategie prodeje v návaznosti na průzkum trhu, s cílem uspokojit co nejvíce cílových skupin potencionálních zákazníků.
Výše tady píšu o " Boxu JT ", cena necelých 800,- Kč. Obsahuje 2 CD a dvě DVD - jedno tzv. DVD Audio a druhé DVD audio + video. Já jsem zvukový purista a nic jiného než ten nejkvalitnější zvuk mně nezajímá. Takže mám to cca 2 roky, DVD s videem jsem ještě nepustil a ani mně to neláká, zrovna tak jsem nepustil ani jedno z těch CD, pouze vždy přehráván to tzv. DVD Audio, které obsahuje skutečné DVD-A stereo v LPCM 24/96 a dále mch v kompr. formátech DD 24/96 a DTS 24/96. Suprově hraje ten mch DTS 24/96 a ve stereu v trochu plošším vyznění pak LPCM 24/96. Ostatní placky jsou pro mně zbytečné, ale takto velel marketing. Dnes je to u starších věcí běžné: původní LP se vydává na 2 LP a ještě k tomu 2 CD - je to jakési zdůvodnění vyšší ceny.

Mně osobně, pokud jde o ten starší Rock z doby našeho mládí, "na ucho" nejlépe sedí stejně zvuk toho LP.

Dasta
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dasta »

Taky mám rád starší bigbít z elpíčka, když je možnost, vždy LP upřednostňuji.Jestli je to nostalgie, nebo mastering sám nevím, asi tak napůl.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Jen skoda tech pomerne vysokych cen LP. Dost zajemcu o gramofonove pristroje to odradi. Nehlede na casty vyskyt technicky zmrveneho media(zvlnění,uzke drážky,visici kousky vinylovych špon). I kdyz se alespon vydavaji v pomerne hojnem poctu,narozdil od drahych a nedostupnych sacd.

bryston
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bryston »

JT jsou pro mne srdcovka a skoro mi je jedno co poslouchám. Nedokonalosti si domyslím..

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

Bazi 36 píše:Jen skoda tech pomerne vysokych cen LP. Dost zajemcu o gramofonove pristroje to odradi . . . . . .
*offtopic* Když porovnám platy versus ceny desek v mém mládí a nyní, tak bych klidně mohl tvrdit, že dnešní ceny jsou pouhým zlomkem tehdejších ;) Kamarád si nedávno pořídil " LED ZEPPELIN - How The West Was Won" - 4LP za cenu pod 2000.-Kč, tj. jeden vinyl za cca pětikilo. V mém mládí jsem při výplatě 3000.- Kč (což byl nadprůměrný příjem - pracoval jsem na směny) dával za jednu desku 300 - 350.-Kčs :( => 8 až10 LP za jednu mou výplatu. Dnes bych si mohl z jedné výplaty pořídit desek i 10x více, než tenkrát. Ale ve vinylech již nejedu a probírání cen patří asi někam jinam, než do vlákna o Jethro Tull.
Navnadil jsem se a jdu si pustit
JT A passion play.jpg

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

Co tímto "příspěvkem" chtěl autor říci? :?

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Asi to, že je to překupnický server, který prodává i předražené nebo dokonce neplatné vstupenky *headbang*
Takže bacha Petře!

PetrD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

Já moc dobře vím, co je (nebo jsou) Viagogo zač :twisted: Já chtěl jen od autora příspěvku nějaký ten comment, co ten jeho příspěvek znamená. Ale vlastně . . . vždyť je to Lechos :|

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

přijedete do Ostravy, no ne ?
Přílohy
JT.jpg

Odpovědět