Pink Floyd

Diskuse a fun kluby jednotlivých muzikantů, kapel atd. Jejich historie, koncerty a drby kolem.
Odpovědět
Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Re: Pink Floyd

Příspěvek od Zappadaddy »

jirie píše:Ono to sběratelství by se dalo v mém případě také vyjádřit slovy: Jsem pěkná nenasytná a sobecká svině,která se nimrá v podivně vypadajících CD s ještě podivnějším ,někdy pro někoho neposlouchatelným obsahem a utrácí za to nekřesťanské prachy .
Vím,že to asi není pro rodinu přínosem,zvláště v poslední době mám stále větší výčitky,ale na rozdíl od těch co jedou v heráku nebo jen v perníku netvrdím,že jsem v pohodě, a že to mám pod kontrolou.Ne,nemám to pod kontrolou a hrůzou očekávám den,kdy zjistím,že je k mání SHM CD mini LP Stinga ,Sagy nebo Rush.
Více než delirium tremens mě děsí pomyšlení co se stane s mými hýčkanými skvosty až si pro mne příjde Kmocháček.
Ne,testament nebudu dnes večer sepisovat,ale budu doufat,že jsem tak akorát for rock'n'roll and too young to die....

Dobrou noc sběratelé...........
Nevím jestli to viš,ale 26.6. vychází Rush komplet na SHM a dokonce v v replikách.To bude rozebráno velmi rychle!!!!!

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Tak to si musím taky pohlídat. *thumbs up*

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Tak jsem zase neodolal a vydražil Pink Floyd - Oh by the way. Komplet 16 CD od Pink Floyd v mini LP obalech. Plakát a dva mini obrázky na tvrdém podkladu. Taková opravdu sběratelská věc. Co se týče kvality nahrávek, tak zkoušel jsem Wish You were here a samozřejmě The Wall s Dark Side. Je to výborně nahráno. Takže neváhejte. Super věc. *thumbs up*

Obrázek

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Oh By The Way sa da bezne kupit v obchodoch, mne zvukova kvalita nevyhovovala, tak som sa ho zbavil.
Oh BTW *2thumbsup* toto vydanie aj ked ide o miniLP repliky nie je japonske, ale europske. Ale netvrdim, ze neexistuje aj japonske, ale mam pocit, ze Zappadaddy mi tvrdil, ze ide o europske vydanie pre japonsko, je totozne s europskym, iba so stvornasobnou cenou...ale Zappadaddy to snad upresni.
Obrázek
Obrázek

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Ano jsou to jen přebalené bedny s OBI,ale obsah je Made in Europe.Kvalita nahrávek je zřejmě na dobré úrovni,ale podle toho ,co jsem viděl to není pro Japan mini LP žádná konkurence.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Japonci to nejsou. Jen mini LP obaly. Ani OBI jsem tedy nikde nenašel. Velká péče je věnována albu Wish you were here. Koupit se to v běžné síti samozřejmě dá. V tom nevidím problém.

MB-Promiň, ale o zvukových kvalitách se již kdekoli tady na fórech odmítám bavit. V minulosti bych ti napsal něco zcela jiného a myslím, že tušíš co. Takhle to je tvůj názor a já ti ho neberu. Kdo by měl chuť se přesvědčit jak to je, tak není problém se domluvit. Mám některé alba v japonském mini LP nebo MFSL. Popřípadě Master Sound. *2thumbsup*

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

pasul píše:Japonci to nejsou. Jen mini LP obaly. Ani OBI jsem tedy nikde nenašel. Velká péče je věnována albu Wish you were here. Koupit se to v běžné síti samozřejmě dá. V tom nevidím problém.

MB-Promiň, ale o zvukových kvalitách se již kdekoli tady na fórech odmítám bavit. V minulosti bych ti napsal něco zcela jiného a myslím, že tušíš co. Takhle to je tvůj názor a já ti ho neberu. Kdo by měl chuť se přesvědčit jak to je, tak není problém se domluvit. Mám některé alba v japonském mini LP nebo MFSL. Popřípadě Master Sound. *2thumbsup*
Pravdepodobne som sa spatne vyjadril, napisal som, ze mi nevyhovovala, ale to neznamena, ze je spatna.
Ja som sa rozhodol pre Pink Floyd na LP (MFSL+japonske vydania), moj CDP nedosahuje kvalit tvojho, este raz sa ospravedlnujem za vzniknute nedorozumenie

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

U mě dobrý. Je to samozřejmě těžké. I když vemu tu japonskou repliku zdi a potom MFSL a na konec tuto evropskou verzi, tak neviděl bych to vůbec tak špatně pro tu evropskou verzi. Věřím, že na některých aparátech, může být situace zcela jiná. Ovšem o železe a přehrávačích se již opravdu nechci bavit. Nejlepší bude, aby se každý sám přesvědčil jak to je a co mu vyhovuje. A tu správnou verzi si i na konec ponechal. Tak se počítám i spousty lidí dostane k špičkovým sběratelským kouskům. Ještě, že těch magorů co mají všechny vadání není tolik. :lol:

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Keby ste mali chut mat doma Nickom Masonom podpisany a pasulom opevovany box Oh By The Way a ako bonus palicky tiez pocmarane Nickovou rukou, tak mate sancu tu do 25.6.2009.

http://www.buyoncegivetwice.co.uk/lots/Nick-Mason

Obrázek

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy »

Tuhle krabici si můžou nechat.Jeden podpis to už nezachrání.Ten nový mastering se mně osobně vůbec nelíbil.Už to asi zjistilo více lidí protože se samostatně začínají prodávat velmi levně.

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Zappadaddy píše:Tuhle krabici si můžou nechat.Jeden podpis to už nezachrání.Ten nový mastering se mně osobně vůbec nelíbil.Už to asi zjistilo více lidí protože se samostatně začínají prodávat velmi levně.
Ten podpis sa bude dobre predavat na ebay, ked nas drahy Mason opusti (berte to prosim ako cierny humor)...ale inak odislo to za £720, co je uctihodna ciastka, ale aspon sla na dobre ucely.

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

MB píše:Tak mi konecne poradte, ktore vydanie The Wall zhanat na vynile...

tak som si zohnal prve japonske vydanie a urobil som fakt dobre...

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Včera mi došla kniha Mind Over Matter od Storma Thorgersona.Je to již čtvrté rozšířené vydání.Nemá cenu tady do podrobna popisovat jak je ta kniha nádherná.Jen jsem si ji zběžne prohlédl, abych ji porovnal s předchozím vydáním.Jedna věc mě ale velmi překvapila.Storm v r. 2007 připravil design obalu Wish You Were Here pro verzi SACD 5.1. Nikde jsem předtím nic podobného neslyšel.Tak jen se slzou v oku uvažuji ,zda se této podoby vůbec dočkáme.Na druhé straně jsem registroval i negativní reakce majitelů nebo posluchačů SACD verze TDSOTM, že to Guthrie neudělal zrovna nejlépe.Rozdíly mezi SACD hybridem stereo a jinými verzemi CD je minimální.Tak počkáme a uvidíme...(uslyšíme?)

jirie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirie »

Že by?

Possibly in 2010:
Wish You Were Here Multi-channel version/SACD (Super Audio CD)

One of the most anticipated releases, that is still not on a confirmed release footing, is the multi-channel version, possibly Super Audio CD (SACD), of Wish You Were Here. This has been promised for some time, and indeed, in Storm Thorgerson's latest edition of Mind Over Matter, he showcases the artwork for the release which he states "is due in February 2008", which clearly didn't happen! In an interview with David Gilmour published in September 2008 he confirmed that work was still ongoing on the release. At the current time we understand that it is more likely to receive a release in 2010, than any sooner.

Odpovědět