Kabely ke gramofonu pro-ject

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Kabely ke gramofonu pro-ject

Příspěvek od lechos »

allright now ! pracoval jsem na tom dlouze, neúnavně ale: povedlo se

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

koudy42 píše:Otázka jestli ho koupil a nechá si jej :), někdo poptává tento kabel na hifionline *offtopic* .
Prodávám je já na hifionline a to jen z důvodu,že kupuji ten samý,ale s XLR konektory ;)

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

lechos píše:doopravdy, fakt jo ? hmm, to bude chtít jinou značku naslouchadla nebo aspoň nové baterky... :lol:
Lechosi. Vývoj od osmdesátých let minulého století už trochu pokročil. Pokud ti stačí " kalkulačka na kliku" oproti počítači, nemusíš ji vnucovat ostatním. Jsem rád, že jsi spokojen. :)

Obrázek
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 »

Jednak vývoj pokročil, jednak spojení vložka - phonopreamp je místem, kde vliv kabelů uznávám i já, jinak striktní kabeloskeptik. Tam prostě tečou tak malé proudy, že se každý parametr kabelu projeví.
Ovšem lechosův postoj je jasný - nemám-li na to, stojí to za hovno. Co by nakonec na tom svém aparátu, zejména na těch uděsných bednách, poznal?

TRANSIWATT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TRANSIWATT »

terahera píše:
koudy42 píše:Otázka jestli ho koupil a nechá si jej :), někdo poptává tento kabel na hifionline *offtopic* .
Prodávám je já na hifionline a to jen z důvodu,že kupuji ten samý,ale s XLR konektory ;)
Coo ??? Ten samý kabel na konektory RCA a XLR ?
Předpokládám , že toužíš po symetrickém propojení komponentů a to pak je potřeba JINÝ, SYMETRICKÝ kabel.

fox
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od fox »

VDH D 501 je symetrický kabel.

Obrázek
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Audia Flight 100 MK4, Red Wine Audio,Tannoy Turnberry GR+ST100,Acoustic Revive,WBT ...

gr24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gr24 »

Zdravím všechny.
Tak rg už je taky doma i skopletovana sice na vdh nemá ale rozhodně to vůbec není špatný kabel.
Jinak jsem začal trošku odhazovat penízky bokem na lepší předzesilovač který asi bude od pro-ject.
Tak a jelikož mám v pondělí narozeniny tak si chci udělat radost a koupit nějaký clamp it od pro-ject ale vůbec nevím který by utahl můj carbon debut esprit abych to zbytečně nepřetěžoval dík za pomoc

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

Doporučuji tento : http://www.project-audio.com/main.php?p ... es&lang=en

Nezatěžuje ložisko a krásně utáhne LP -- používám a plná spokojenost.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

ten bazmek slouží čemu ? přídavnej setrvák nebo těžítko mírně zvlněný desky ? jo popiska tam je ale nejsem anglicky moc dobrý

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

Je to clamp it od pro-ject -- velice kvalitní, google ti to přeloží *sunglases*

Pytel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pytel »

Lechos : Všiml sis váhy, skoro ke kilu --- tak to bych na svůj kolotoč nikdy nedal.

lechos
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od lechos »

toho jsem si všiml ale když má gewicht velikost středové etikety LP desky a je vystředěn tak pohon a mechanismus gramce nenamáhá
naopak pomáhá udržovat otáčky, u plasťáků s lehkým plechovým Al talířem, názory uživatelů se mohou samozřejmě různit jak na cokoliv jiného

akim5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od akim5 »

S tím středovým závažím od analogisu mám zkušenost, a to na svém gramofon PJ Rpm 1.3 Genie. Závaží je opravdu těžké a když jsem ho položil na desku a začal hrát, tak bylo slyšet opravdu hodně, jak se "tře" ložisko, nedalo se to vůbec poslouchat. Na ten Debut Carbon bych ho proto také nedoporučil, myslím, že to ložisko na tak velkou váhu není u těchto entry level gramofonů stavěné. U vyšších modelů to je ale jiné, PJ ke svým kvalitnějším modelům sám dodává težší závaží. Ten Clam It je praktický, není těžký a tak nenamáhá ložisko.

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 »

Lechos...možná mě někdo opraví, ale není to tak, že nejdůležitější je hmota na okraji talíře a nemá moc smysl dávat těžké závaží na střed?
Když chci stabilní otáčky.

Odpovědět