"KOTOUČÁK"

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
mirino_h
Příspěvky: 55
Registrován: 30 říj 2010 16:00
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od mirino_h »

Zkus se podivat na www. allegro.pl Obcas tam lze sehnat vynikaji veci ja tam koupil sveho Pioneera RT-707, stav jako novy, od prvniho majitele

Pro kotoucaky mam slabost mam Studer A-810, Revox B77MkII, Technics RS1500, Tesla C-160, Pioneer RT-707 a Akai GX77 vse jako nove, neco jsem si nechal seridit a nastavit u vintageaudia v Mlade Boleslavi. Skutecni odbornici, max. spokojenost

MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Alegro je dobrej tip,ale k mému údivu nemají PayPal, jak z toho ven?

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Tady je pěknej kousek.Jsem zvědav na konečnou cenu.http://elektro.aukro.cz/akai-gx77-spick ... 54017.html

Slavek69
Příspěvky: 99
Registrován: 14 led 2011 23:24
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Slavek69 »

Myslám si, že už teď, za těch 12200,- je drahý. Na eBay jeho cena nepřeleze přes 10000,- Kč. Víc jak 11000,- bych za něj nedal. Mám Akai 630-ku a to je jiný stroj. Také za 11000,- po renovaci a seřízení.

MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Ještě se jednou se zeptám,máte někdo zkušenost s platbou na Alegru, když tam nefunguje PayPal.Děkuji

Slavek69
Příspěvky: 99
Registrován: 14 led 2011 23:24
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Slavek69 »

Na Allegru se platí stejně jako na Aukru, tzn. většinou předem na účet. Prodejce musí dát k dispozici BIC a IBAN svého bankovního účtu.

MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Díky za radu, občas něco kupuji na ebay, tam je to bez problému, tak mě to trochu zaskočilo.Při registraci na Alegru se musí zvolit banka, ani jednu nemám,chtějí tam zaváděcí poplatek ten taky nevím jak zaplatit.

Slavek69
Příspěvky: 99
Registrován: 14 led 2011 23:24
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Slavek69 »

Pokud jsi zaregistrovaný na Aukru, tak se už nemusíš registrovat a Allegru. Stačí se jen přihlásit jako se přihlašuješ na Aukru. Je to stejná firma.

Uživatelský avatar
feco64
Příspěvky: 78
Registrován: 23 zář 2010 15:16
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od feco64 »

Michal ja som dávnejšie kupoval z allegra cez tovarzpolska.sk a bolo to bez problémov, skús to pozrieť. 8-)

hattorihanzo
Příspěvky: 11
Registrován: 19 pro 2011 16:24
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od hattorihanzo »

Slavek96 má pravdu taky jsem na allergu nakupoval, stačí se přihlásit pod stejným nickem.

MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Super díky, Aukro mám.

MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Ještě bych poprosil o jednu radu,mám jednu soupravu repro, ale dvě nezávislé Hi-Fi sestavy, hledám,nějaký vhodný přepínač reproduktorů pro přepínání výstupů zesilovačů.
Díky

Slavek69
Příspěvky: 99
Registrován: 14 led 2011 23:24
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Slavek69 »

Tak to už se tady řešilo a myslím, že se to tehdy nevyřešilo uspokojivě. Spíše nějaký DIY řešení.

Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 337
Registrován: 25 lis 2010 02:47
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Teti »

Co takhle REVOX A77? Velice kvalitni a take velice levny. *hura*

MirJel
Příspěvky: 31
Registrován: 24 říj 2010 22:44
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MirJel »

Zavolej panum z vintageaudio.cz, napr. pan Smid je velmi ochotny a zkuseny. Hlavne jim nepis, email, tak trochu zapominaji cist :-) Jiste ti nejaky kotoucak sezenou, famozne seridi a prodaji... neco maji i skladem. Prodavaji i doplnky. Cenu pekneho Pioneera RT 909 ocekavej min. kolem 35tis. Nedavno jsem na eBay videl dokonalou cernou RT 909 za 4.600,- EUR bez postovneho :-( No a pasky prodavaji vintageaudio take... RMG jsou nove, velmi kvalitni a cenove prijatelne... Tricet let stare, stokrat prehrane Ampex a pod jiz nic moc zvukove nejsou. Hlavne ty stare pasky pekne zanaseji hlavy, pac ta horni vrstav je jiz takova "zvejkackovita" a chyta na sebe vse. Zdarma ti jiste poslou i nejaky cca desetiminutovy pasek na testovani... :-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti