"KOTOUČÁK"

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

"KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Chtěl bych si koupit nějakej kotoučák, jednak jako dekoraci,ale samozřejmě funkční model.Vzhledem k tomu, že to už jsou starší kousky, nerad bych šlápnul vedle, dostupnost dílů,servis atd.Nejraději bych Pioneer 707, nebo 909.Popřípadě SONY,AKAY ,REVOX,TEAC.Poraďte někdo,kde se dá dobře koupit pokud možno po repasi.Díky předem

Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 876
Registrován: 26 dub 2008 20:34
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Tony »

Cena?


MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Tak kolem 15t.

Uživatelský avatar
vintage
Příspěvky: 800
Registrován: 28 bře 2009 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od vintage »

S trochou štěstí seženeš Revox PR99
Obrázek

Japonský kotoučáky jsou proti tomu hračky pro děti :D

MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Joo, ten je slušnej, jak se pohybují cenově,ještě jsem nekoukal po webu? Kdyby něco, tak to dá někdo v ČR do pořádku ?

palipol
Příspěvky: 514
Registrován: 14 říj 2008 09:06
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od palipol »

ReVox PR99 po repase za 15tisíc? Pochybujem.
Je dosť podstatné, na čo ho potrebuješ. Ak len na doplnenie svojej vintage zostavy, občas si niečo nahrať a pustiť, tak by som zvolil kľudne "peknú hračku" od Pioneera, keďže máš už peknú zbierku...
Ak chceš byť seriózne "in", chce to hlavne zmeniť filozofiu, kúp si Studer, ale celkové, seriózne prevádzkové náklady, ktoré väčšinou nikto nespomína, budú inde.

mirec1
Příspěvky: 53
Registrován: 08 bře 2011 08:22
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od mirec1 »

....... jednak jako dekoraci,ale samozřejmě funkční model ......... Kazdemu sa paci nieco ine , ale takuto funkciu u mna splna Akai GX620 , velmi pekny stroj , konstrukcne jednoduchy ..... aj na servis , zvuk naozaj slusny a zmestis sa aj do ceny , ktoru planujes. :)

Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 337
Registrován: 25 lis 2010 02:47
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Teti »

Jaky je tvuj rozpocet?
Co tenhle mazel?
Obrázek

Uživatelský avatar
vintage
Příspěvky: 800
Registrován: 28 bře 2009 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od vintage »

palipol píše:ReVox PR99 po repase za 15tisíc? Pochybujem.
Je dosť podstatné, na čo ho potrebuješ. Ak len na doplnenie svojej vintage zostavy, občas si niečo nahrať a pustiť, tak by som zvolil kľudne "peknú hračku" od Pioneera, keďže máš už peknú zbierku...
Ak chceš byť seriózne "in", chce to hlavne zmeniť filozofiu, kúp si Studer, ale celkové, seriózne prevádzkové náklady, ktoré väčšinou nikto nespomína, budú inde.
Je fakt, že za 15 tis bude PR99 spíš v havarijním stavu. Za 20 tis bys ale měl koupit už zachovalý kousek na seřízení.
S Revox B77 se ale do svého rozpočtu v pohodě v lezeš, za 15 tis ho koupíš v Top stavu a seřízenej *sunglases*
Obrázek

Osobně bych do jiného přístroje jak Revox/Studer nešel, viděl jsem je rozdělaný stejně jako spoustu japonských strojů a mám na věc svůj názor, ale nechci Ti nic vnucovat. Je pravda, že takový Pioneer vypadá designově lépe... Highendoví japonci jsou v cajku, tam se ale do 15 tis nevlezeš ani náhodou.

MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Pioneer je moje krevní skupina, ale nerad bych šlápnul vedle.Cenu asi přehodnotím,hold to o nějaký den posunu.Nicméně Vaše názory mne zajímají, popřípadě nějaký link, kde a jak relatibně dobře nakoupit.Raději bych samozřelmě stroj po repasi, než nějaký vrak.

Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 337
Registrován: 25 lis 2010 02:47
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Teti »

Revox, Akai, Pioneer nic jineho nema cenu kupovat.
Musis koupit pristroj ktery je zrenovovany, serizeny a nebo ke kteremu se da sehnat hodne nahradnich dilu.

Take si musis uvedomit, ze nove pasky jsou velice drahe. Podle me nevyuzijes 10.5" spule. Sice vypadaji efektivneji a mohou hrat dele, ale take provoz je celkove drazsi. Lepsi koupit 7" paskac, jestli to s tim nemyslis az tak vazne. To mas 2x45 minut kazda strana u LR35 90 nebo 2x60 minut Maxell UD25 - 120.

Super volba je Pioneer RT707, vyrobeny jako tank a vypada skvele. Cena take velmi prizniva. Jak vidis, Pioneer je opravdova stylovka. *jupi*

Obrázek
Obrázek
Cerna raritni verze, take velice draha.
Obrázek

Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 337
Registrován: 25 lis 2010 02:47
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od Teti »

Tady je muj mazel

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
daliborr
Příspěvky: 651
Registrován: 25 dub 2008 21:21
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od daliborr »

MichalP , můj brácha si koupil REVOX B77 MKII za 9000kč a to je stroj opravdu nádherný a super fukční.Až budu mít peníze koumpí ho hned. Já jsem koupil za 14 000kč Akai 635 to je nádherný stroj a hraje hodně dobře. *hura*

MichalP
Příspěvky: 25
Registrován: 26 úno 2012 18:31
Kontaktovat uživatele:

Re: "KOTOUČÁK"

Příspěvek od MichalP »

Raději bych Pioneera, ale pořád ať hledám jak hledám nemohu najít nic za slušnou cenu.Snad v Americe, ale problém s poštovným a samozřejmě DPH

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti