Sluchátka do uší (špunty)

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sluchátka do uší (špunty)

Příspěvek od overgrounder »

No vidíte, a mně při poslechu 846 chyběly středy ze všeho nejvíc. Každý prostě máme jiná ušiska

bacil2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bacil2 »

... 846-ky majú tak nekorektný priebeh elektrickej impedancie, že je ich zvuk extrémne závislý na výstupnej impedancii použitého zosilovača!
... 846-ky sa javia ako 16-ohmové (pri kontrole ohmmetrom), ale to platí iba na basoch ... na výškach majú menej ako 6 ohm! ... potom pri vyššej výstupnej impedancii headampu sú prebasované a bez výšok.

Je to elektricky podobné tomu, ako keby mala napr. 4-ohmová reprobedňa na výškach 1,5 ohmu

https://www.innerfidelity.com/images/Sh ... ampleB.pdf

Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Antony »

Včera dorazila zásilka z Číny se dvěma exempláři KZ ZS5. Jeden mám několik hodin nasazený a intenzivně testuji, druhý dostal syn. Osobně hodnotím - skvělé. Ve srovnání s dosavadními Sennheiser CX 5.00i mají KZ daleko víc basů, dynamiky, hudebnosti. Nic zvukově nepřebývá, neruší, nechybí. Perfektně sedí, i přes svoji velikost. Dlouhodobý poslech neunavuje. Naprostá spokojenost, bez výhrad. Za pětikilo dokonalý kauf.

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Tady to vyznívá, že Trabant předjíždí s klidem Mercedesy. A ušetříme asi 22500. Tak nevím jak tomu mám rozumět.
Je fakt, že zadání byly sluchátka do 3000.

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

...no, je to úsměvné, ale něco na tom bude.
KZ 5 jsou velmi zábavné. Hodí se k práci a do rušnějšího prostředí, kde jejich véčkový charakter přednesu zvuk zvýrazní.
KZ 10, zejména při použití pěnových (delších válcových) nástavců, hraji vyváženěji a nebál bych se napsat, že prakticky skvěle ... a v uchu je ani necítíte.

hřebík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hřebík »

KZ AS10 nebo ZS10? ZS10 mi přišla oproti ZSA už docela vydařená (mnohem vyrovnanější a poslouchatelnější) za danou cenu. Ještě váhám, jestli nezkusit i AS10. Zrovna včera jsem zjistil, že v rodině zas odešly dva páry levných in-earů, takže něco objednat musím.

wizard
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wizard »

Hifiman RE400 Waterline - 50€

Odpovědět