Velke bedne do obyvacky k stene

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Lilian
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Velke bedne do obyvacky k stene

Příspěvek od Lilian »

Ahojte,

Tak podme troska podrasat nervy highendistom.

Rad by som do obyvaku napchal dve velke bedne. Celo reprosustav ale nemoze byt dalej ako 60cm od steny.(miestnost 35m2, otvorena)

Mate typ na nieco co by hralo celkom slusne?

Napadlo ma trebarz NA Lucid, su uzavrete. Alebo tie waterfall, su sice otvorene uplne, ale neviem ako su citlive na blizkost zadnej steny.

Alebo ist nejakymy staresinami ako Infinyty Kappa a pod?

Rad by som aby to utiahol jeden max dva koncaky od BV, pripadne Hegel H200 . Ziadnu tovarnu 2x800W nechcem.

Dakujem za sprostredkovanie skusenosti.

PS: rozpocet na repro max. cca5000e */- litrik keby sa slo do tych waterfall....sa mi pacia ;)

Odar

Re: Velke bedne do obyvacky k stene

Příspěvek od Odar »

V tej cene kultivovany pevny bas s vybornym prekreslenim priestoru komplet poloaktiv BVaudio F3A / F3B (presne 4999 EUR vcetne PRE1) / MAX (cosi viac) podla penazenky.

lubos
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubos »

Lilian akú hudbu preferuješ ? Inak NA Lucid je malá bedna, ale Great Lucid AMT je už iná káva . *thumbs up*

Lilian
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Lilian »

lubos píše:Lilian akú hudbu preferuješ ? Inak NA Lucid je malá bedna, ale Great Lucid AMT je už iná káva . *thumbs up*
Da sa povedat ze rock a klasiku. Minimalne pop music.

Vacsinu to potrebujem ako kulisu, nejake sustredenejsie pocuvanie iba v pripade koncertu na BD.

blesk666
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od blesk666 »

Matrix 801 maju len hobku ozvucnic 560mm, takze ak ma byt celo bedni max 600mm od zadnej steny, museli by byt rovnobezne so zadnou stenou a nalepene uplne na nej (aj s kablami ktore nieco vzadu zaberu). V pripade potreby sa daju stredivyskove sekcie natocit na posluchaca (nie je to vsak optimalne).
Lilian a coze si sa po rokoch rozbodol menit znacku Audio Physic?

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

Dinosaurjr píše:B&W 801 Matrix
nie je trochu rizikom kupovať tak staré repro? Vždy som bol v tom, že materiál starne a stráca zo seba to pomyselné čaro.

Pýtam sa aj pre vlastnú potrebu do budúcna.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Celkom slusne by hrali i ATCcka SCM 40ky (nové ). S aktivama bys byl lehce na budgetem. S pasivama pod. (nejaka slevicka by to zajiste srovnala). ;)

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Jedině 1518, ale musíš mít dobrý bias :lol: :lol: :lol:

Odar

Příspěvek od Odar »

Ak si ochotny po veceroch pripadne problemy odstranovat, alebo mas dobreho znameho, co reprosustavam z muzea prinesie ich stratene caro, preco nie? Ak chces pocuvat a nestarat sa, tak mi pride rok vyroby osemstojedniciek uz trochu mimo a zohnat ich v rozumnom stave a kondicii bude asi este tazsi vykon.

Inak este ma napadlo http://www.pachoaudio.com/stealth_at_ss_mund#1 a http://www.pachoaudio.com/2857550-steal ... modulare#1

Lilian
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Lilian »

blesk666 píše:Matrix 801 maju len hobku ozvucnic 560mm, takze ak ma byt celo bedni max 600mm od zadnej steny, museli by byt rovnobezne so zadnou stenou a nalepene uplne na nej (aj s kablami ktore nieco vzadu zaberu). V pripade potreby sa daju stredivyskove sekcie natocit na posluchaca (nie je to vsak optimalne).
Lilian a coze si sa po rokoch rozbodol menit znacku Audio Physic?
Ahoj, no AP mam hlavne ako multikanal zostavu. Tam naplno vyuzivam ich prednosti ohladom detailneho a priestoroveho prednesu.

Ale obcas ma chyti taka depka, ked si nemam co v multikanale ani pustit. Naviac ta hromada elektroniky okolo toho, bedna v kazdom kute.

Vravim si, kedysi som mal dve bedne a nezaujmalo ma ziadne zobrazenie zvukovej sceny a podobne blbosti. Staci mi hudbu pustit a pocuvat kdekolvek v izbe. Len aby to malo grady! Ono ten sustredeny posluch neni pre mna. Vydrzim to iba pri tom kine/koncerte.

Ale ked sa popija a harju karty, staci mi ze to ma dynamiku...

Co poviete na toto?
https://elektro.bazos.sk/inzerat/692751 ... oaktiv.php

Do stredu by som ako center kupil jednu tu regalovku+sub a nahradim tym aj multikanalovu zostavu.

Obrázek

Obrázek

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Za 1990EUR je to výborná , bezkonkurenčná ponuka. A po čase predáš aj tie AP :) .
BVaudio, výroba a predaj

Lilian
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Lilian »

BVa píše:Za 1990EUR je to výborná , bezkonkurenčná ponuka. A po čase predáš aj tie AP :) .
V tomto pripade asi aj ano, pretoze sa to da lahko rozsirit na multikanal prostrednictvom regaloviek S1.2 *palec*

Lilian
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Lilian »

kychtax píše:Celkom slusne by hrali i ATCcka SCM 40ky (nové ). S aktivama bys byl lehce na budgetem. S pasivama pod. (nejaka slevicka by to zajiste srovnala). ;)
Podla hifivoice asi nie prilis vhodne na moj zamer - pohodove pocuvanie nenarocne na zosik. Ale to pletivo ako ochranna mriezka by prislo vhod ;)

Dik za typ.

Obrázek

jiricek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiricek »

BVa píše:Za 1990EUR je to výborná , bezkonkurenčná ponuka. A po čase predáš aj tie AP :) .
To BVa: Ak je tak vynikajúca a bezkonkurenčná ponuka - prečo je na predaj za viac ako rok?

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 43c0493eb6

Odpovědět