Audioquest dragonfly Red

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Audioquest dragonfly Red

Příspěvek od terahera »

Zdar všichni,dnes se mi pod ruky dostal tento drobeček a skepticky jsem mávl rukou,stim,ze ho někdy skusim zapojit.Abych známému,ktery má studio a půjčil mi ho,udelal radost,tak jsem ho tedy do sestavy zapojil.Pravda,trochu jsem musel dumat jak,nemam nic na 3.5 Jack,ale pak jsem našel nějakou starou redukci,tak jsem to nějak zapojil stim,ze aspoň chvíli poslechnu,jak to malé nic hraje.Prvni tóny mně úplně posadily na zadek,myslel jsem,ze asi blouzním.Takova dynamika mi úplně vyrazila dech.Myslel jsem,ze asi někdo z mých ratolestí zesílil zesilovač.Ne,zes na max 20% výkonu a já usazený v sedačce a nechápu nic. Tak pustím hires,to mi ukáže kde má kanec p..u?A ukázal,muj dac v hodnotě několikanásobné ceny dragonfly Red se vuuuuubec nechytal,proste psycho.Mozna je to jen můj názor,ale hraje to neuvěřitelně.Kdo má nějaké zkušenosti s tímto drobkem,piste

Kokoudelka
Kontaktovat uživatele:

Re: Audioquest dragonfly Red

Příspěvek od Kokoudelka »

RED jsem zatím neměl tu čest poslechnout, ale už předcházející model hrál tak, že naprosto popíral svou velikost i cenu *thumbs up*

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

z popisu mam pocit, ze hraje "bombasticky" - neni to ale za cenu jemnosti a prirozenosti ? Taky jsem pred par lety mel takovy DAC na vyzkouseni - na prvni poslech velky dynamicky zvuk, ale po case mi to spis vadilo a zacal jsem vnimat, ze mi chybi vic jemnosti, klidu - proste to hralo dynamicky porad :)

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

Zvuk je sice dynamický,ale na druhé straně takový jemný,klidný,mně osobně se moc líbí.můj stávající dac je po delší době poslechu unavující,což u dragonfly vůbec nehrozí,je takový neunavůjící,plný detajlů a přitom má drajv

bh69
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od bh69 »

Vypada to zajimave, koukam, ze to ma prevodnik Sabre 9016. Pridat aktivni monitory a je z toho pekna audiofilni a pritom levna sestava.

TJK
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od TJK »

Mám starší 1.2. Vybíral jsem mezi několika kandidáty do nebo kolem 6.000,-. Vážka všechny převálcovala docela s přehledem. Jediná, trošku škoda že neuživí hladovější sluchátka. Ale za 4000,- člověk nedostane vše. Já jsem moc spokojený.

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

Tak nakonec zůstal Dragojnfly Red u mě :)

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od overgrounder »

Lidi, není mi jasný připojení Dragonflye k zesilovači. Děje se tak přes jack 3,5mm na dva cinche???

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

Já používám redukci jack 3,5 na cinche

overgrounder
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od overgrounder »

Ještě blbej dotaz, nedevalvuje toto připojení/redukce kvalitu tohoto DACu?

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

No on spíš neexistuje smysluplný důvod takovou redukci používat.

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

PítrsPraha píše:No on spíš neexistuje smysluplný důvod takovou redukci používat.
Pro mne ano.Signálové kabely mám Audioquest Colorado a tohle byl jediný způsob,jak jej použít,jelikož mi zvukově sedí.Redukci mám také od Audioquestu a nepozoruji žádnou dramatickou degradaci zvuku

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Vzdyt jdem to taky nepsal tobe ;-).

terahera
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od terahera »

Jj,je ale pravda,že jsem z té redukce neměl nejlepší pocit,proto jsem obyč redukci za tři pětky vyměnil za Audioquest za 400,-.Zvukový vliv asi žádný,ale mám aspoň dobrý pocit,že tam mám něco lepšího :D Každopádně by mě zajímalo jak si dragonfly red stojí jako sluchátkový zesilovač.V tomto směru nemám žádné zkušenosti,já jej používám vyloženě jako usb dac připojený do zesilovače,kde mi dělá zatím velkou radost,vystřídal můj dosavadní mnohem drahší dac,což je zatím asi první komponent,který mi za málo peněz dělá hodně muziky :D

Odpovědět