Blu-Ray film (vizuální kvalita)

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Odpovědět
Pamela
Příspěvky: 170
Registrován: 09 lis 2009 11:52
Kontaktovat uživatele:

Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od Pamela »

V současné době mě to dost zajímá,tak bych se rád optal filmových fandů. Nejlepší co jsem zatím po obrazové stránce na Blu-Ray viděl je AVATAR, je nějaký film vizuálně srovnatelný,nebo lepší ???
Jde mi čistě jen o vizuální "orgie" (obraz jako břitva)
Dobré rady typu: stáhni si z netu to a to v tom a tom nechci, dík. Zajímají mě jen filmy na Blu-Ray disc, případně hudba,je-li obrazově vyjímečná.

Odar
Příspěvky: 1821
Registrován: 12 úno 2010 10:44

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od Odar »


ron

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od ron »

od toho istého režiséra ešte Baraka

Obrázek

A jeden článoček: 10 most visually stunning movies


fotolaik
Příspěvky: 392
Registrován: 17 dub 2008 11:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od fotolaik »

souhlas s Promethem .
bohuzel je rozdil mezi plackou z " venku " a z cz store .. neplati to u vsech filmu, ale setkavam se s tim ..
vyborny obraz i i zvuk treba Formanuv Amadeus ..

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od lidumil »

Jestli to nebude tím, že naše BRD předělávají na jednovrstevné???? Nevím, jen hádám.

Odar
Příspěvky: 1821
Registrován: 12 úno 2010 10:44

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od Odar »

Keby len to http://hdmag.cz/clanek/dalsi-blu-ray-ob ... -mezi-vlky
Alebo napr. vyssie spomenuty Prometheus http://hdmag.cz/clanek/prometheus-na-bl ... dny-prepis

Este stale niekomu vadi piratstvo a ludia, co si legalne stahuju filmy? *headbang*


Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od drfish »

Pořídil jsem si na BD Gympl Tomáše Vorla.
http://www.csfd.cz/film/222341-gympl/
Je vidět, že i u nás to jde, když jsou prachy. Obraz je velmi slušně zvládnutý (na český film), co ovšem nemá chybu je zvuk, skvělý mix, DTS-MA. Pro fanoušky Vorla doporučuji. Naprosto nesrovnatelné s DVD verzí. *thumbs up* *thumbs up*

Uživatelský avatar
drfish
Příspěvky: 1405
Registrován: 17 pro 2012 17:16
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od drfish »

Včera jsem zhlédl film na BD- Alois Nebel. Znal jsem z DVD a byl jsem zvědav, jak se pochlapí s obrazem i zvukem v nejvyšším levelu. Velice milé překvapení po obrazové, ale zejména po zvukové stránce. Veliké množství detailů ve filmu, kde pořád prší, fouká vítr, syčí pára a jezdí vlaky, je skutečně parádním zážitkem. A po Gymplu opět u českého filmu! *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*
http://www.csfd.cz/film/242734-alois-nebel/

Pamela
Příspěvky: 170
Registrován: 09 lis 2009 11:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od Pamela »

HOBIT: Neočekávaná cesta 2BD STEELBOOK
Včera jsem si to koupil v DATARTu za velmi sympatických 570kč, takovou cenu jsem nikde jinde neviděl *thumbs up*
Obrazově je to krasavec *palec*

radek77
Příspěvky: 43
Registrován: 20 úno 2013 18:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od radek77 »

Pí a jeho život

Nevím jestli to už vyšlo na BD, ale obrazově se mi to líbilo víc než Avatar

Uživatelský avatar
Pytel
Příspěvky: 1155
Registrován: 19 dub 2008 08:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od Pytel »

Včera jsem shlédl Hobit : Neočekávaná cesta 3D a ARGO ( vřele doporučuji ). Nedávno Nanga Parbat -- vizuálně krásné.

Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1307
Registrován: 04 dub 2011 21:02
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od lidumil »

Jj, Hobit je obrazově moc pěkně udělaný a i zvukově DTS HD MA je prostě super.Jak trpaslíci na začátku v Ereboru kutají, cinká to ze všech stran, když Azogovi skřeti oznamují, že se jim trpaslíci ztratili, tak vrk pochutnávající si na skřetovi a mlaskající za mými zády *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up*

Uživatelský avatar
Hans1983
Příspěvky: 475
Registrován: 08 úno 2013 19:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Blu-Ray film (vizuální kvalita)

Příspěvek od Hans1983 »

Jej čtu vaše příspěvky asi bych si měl udělat čas a zkouknout nějaký film, hlavně že mám doma 107cm LCD TV s 3D a BD přehrávač *headbang* Není čas :( Naposled sem si pouštěl snad dokument IMAX o moři ve 3D :mrgreen:
Asi opráším svojí BD ságu Star Wars, ale to chce si udělat tak 2dny volna :twisted:
PS: chvilku před tím než sem oprášil gramofon a začal s poslehcem muziky na Lowfi stereu sem frčel na filmech mám doma docela slušnou sbírečku originálních disků většina DVD a okolo 15BD celkem tak 100 DVD ve full krabičce, papírových nepočítaje :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 2 hosti