nové fórum hifi_Duo

Témata nesouvisející s HiFi, offtopic debaty atd. Ovšem žádné osobní souboje, spory a hádky.
Peer
Kontaktovat uživatele:

Re: nové fórum hifi_No.cenzura

Příspěvek od Peer »

to Aleska:
já ale nikam neodcházím...
Jen jsem se tam přihlásil, to je vše. :)

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Děkuji Peere, scházel bys mi.

agavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agavel »

Pasulovi jsem poslal SZ.
Když čtu reakce a kritiku vedení fóra, tak furt nechápu, které fórum vlastně sleduju. Banování tu bylo víckrát? Já si pamatuju jen jedno. Je tu nějaká severomoravská klika? V čem to vadí? Kdo to tu chvíli sleduje ví, jaké jsou vazby, dokonce se tím dotyční netají. Že by tím někdo někoho válcoval? Mazání příspěvků? Chodím s křížkem po funuse nebo jsem si ničeho výrazného nevšiml. Korektní je, když místo příspěvku zůstane info že byl smazán, ale nevím, jestli to phpBB umožňuje.
Jako přání do nadcházejícího roku bych rád viděl více příspěvků o hifi - myšleno zkušenosti s konkrétními přístroji. V poměru k nim se tu začalo rojit nezvykle mnoho vláken o nových fórech atp. To není normální a není to ani na cyklistických fórech, která taky navštěvuji. Jsme snad jako hifisti pitomí nebo co?!

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

ach jo pasule.

já ti to teda řeknu po lopatě: ten můj první příspěvek se vůbec netýkal nějakého konkurenčního fóra, které de facto stejně ještě neexistuje, ale tohohle fóra. chtěl jsem vědět, jak si stojíme po krizi. slova boxera mě potěšila a souhlasím s Agavelem - je to za náma a nálada tu momentálně není nejhorší...

pokud jde o lachimovo vlákno - je nezdravé neunést ani špetku kritiky. copak si myslíš, že by to vůbec někdy mohlo dopadnout tak, že bychom se tam všichni svíjeli v bezdechém obdivu? někomu se ty bedny fakt nemusí líbit. ale kdybys nebyl slepý, musel by sis všimnout, že těch přátelských příspěvků je v tom vlákně dost.
třeba na mě ta pasáž, jak chtěl fotolaik po Beethovenově Deváté tleskat působila nesmírně sugestivně.

teď
se vyjádřím k novému fóru No.cenzura: přeju vám mnoho úspěchů, ale myslím si, že to bude blamáž.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

pipis píše:
Podívej se, jak skončilo vlákno o fotce jeho systému bez jeho přispění. Totální hovna a sračky. Všichni soudí podle fotky a bez jakékoli osobní zkušenosti. Tady by měl pan moderátor zasáhnout.
Bohužel Pašule, jak je u tebe již zvykem, často neznáš souvislosti, ale hned vyvozuješ ukvapené závěry a tím shazuješ ostatní. Zeptej se raději Lachima,
jak to bylo s fotkou a pak kritizuj. A tak to bylo s většinou vláken, kde jsem zasáhl - připomínám na žádost autora.

To kam dospělo vlákno nejen o Lachimovo novém systému, to admin ani moderátor neovlivní, to je jen zrdcadlem členů fóra. Proto si přeju stále jen jediné:
VĚNUJME SE HIFI, pro to bylo forum vytvořeno. Babské drby, klepy a dodadování nechme Babám.
Na tebe já již opravdu nereaguji. Nemá to cenu.

A co se týče věnování HIFI. Pokud jsi si nevšiml, tak to tady opravdu nemá cenu. A jediný kdo za to může, jseš pouze ty....

JFI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JFI »

Podle mě je toto fórum vedeno dobře.

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft »

fuj ty zlý, ohavný pipisi. za všechno můžeš ty!!!

moderovat fórum není žádná legrace pasule. a svádět to, co se tady (podle tebe) děje, na pipise není fér. původně jsem chtěl jen napsat "odejdi v pokoji, pasule", ale nedá mi to: navrhuji, abychom pasulovi jako odchodné za jeho dobré a přínosné příspěvky za dobu jeho působení na tomto fóru na týden udělili moderátorská práva.

p.s. co moc nechápu je, proč se tak strašně těšíš zrovna na fórum No.cenzura? leda, že by jeho členové byli vskutku "stranicky kovaní".
asi se pokusím zaregistrovat, aby se vidělo. 8-)

T-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-M »

už teď mám v záložce hifi asi 100 odkazů tak vo co go že... 8-)
ale nezdá se mi, že by byl důvod někam odcházet - zabanovaní jsou již zase odbanovaní ne?

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

myslím, že na otázku : Kto potrebuje ďalšie nové fórum? je rýchla odpoveď. Dovolím si citovať časť jedného príspevku "jen otázka,můžeme si tady nadávat a veřejně?To je supeeeer."
Jasné, ak je zmyslom debaty nezmyselná hádka a vzájomné nadávky, je to skvelá alternatíva. Otázka znie, či to má byť fórum o hifi, alebo o nadávkach.

Už rok pravidelne navštevujem Land Rover fórum a môžem Vám doporučiť prečítať pár vlákien. Nie preto, že by som očakával Váš záujem o Land Rovery, ale aby ste si (väčšia časť členov hififór) uvedomili ten priepastný rozdiel v spôsobe vzájomnej komunikácie. Ak nájdete 1, skutočne aspoň 1 jedinú tému, kde by niekto niekoho urazil, niekto niekomu nadával, alebo čokoľvek z nechvalne známych praktík z hifi fór, verejne sa tu všetkým ospravedlním, že som im krivdil.
Tak priateľská atmosféra, ktorá tam vládne, je nesplniteľný sen normálneho hifistu. :( Bohužial. Či už to boli staré hifinazory (hifipassion) s debilným adminom, alebo tieto alternatívne hifinázory s neuveriteľne tolerantným adminom (opačný extrém, ktorý síce chápem, no sú jedinci, ktorí si to nezaslúžia) alebo slovanet, o všeobecne priateľskej atmosfére pre každého tu nemôže byť ani reči. A že sa to dá, je vidieť v už spomínanom LR fóre, kde sa zišlo nie pár ľudí, ale 1600 priateľských členov (čo je 2oj násobok členov tu) bez potreby niekomu nadávať a niečo si dokazovať. Je to o ľuďoch.

zero
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zero »

Ano Acone, máš pravdu, je to o lidech. Svým příspěvkem jsi nás o tom právě přesvědčil:

"Či už to boli staré hifinazory (hifipassion) s debilným adminom,"

:D :D :D :D :D :D :D :D

agavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od agavel »

Acon píše: Už rok pravidelne navštevujem Land Rover fórum a môžem Vám doporučiť prečítať pár vlákien. Nie preto, že by som očakával Váš záujem o Land Rovery, ale aby ste si (väčšia časť členov hififór) uvedomili ten priepastný rozdiel v spôsobe vzájomnej komunikácie. Ak nájdete 1, skutočne aspoň 1 jedinú tému, kde by niekto niekoho urazil, niekto niekomu nadával, alebo čokoľvek z nechvalne známych praktík z hifi fór, verejne sa tu všetkým ospravedlním, že som im krivdil.
To je těžké srovnávat. To máš podobné, jako by bylo čistě Sony fórum. Navíc bych u lidí, kteří volili tuto značku očekával určitý styl osobnosti, který pasuje na tebou popsanou atmosféru. Všeobecně jsou fóra spíše taková jako naše hifi a vždy se najde skupina lidí, kteří to strašně řeší a skupina lidí, kteří k tomu řešení zavdávají. Je prima, když existují výjimky, ale to budou dost vyhraněné kluby.
Pokud jde o Pasula a další nespokojené členy, tak jsem si na druhou stranu nevšiml, že by dělali věci, které bych nedokázal přejít s lehkým pousmátím. Občas vyjedou, ale nejsou myslím autory pernamentních hovadin. A i takové lidi tu máme a co je teda horší?

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

zero Ty si nepamätáš o akého admina ide. Založil super fórum, ktoré sa super rozbehlo. No neskôr mu jeho ego nedovolilo akceptovať iný názor ako jeho vlastný. Bol a je to hifista amatér a svoj názor povýšil nad vedomosti odborníkov v obore. Aby mu jeho názory nemohli byť odborne vyvrátené, zaBANoval takých ľudí ako sú BVa, PMA.... a 10tky iných skalných členov. Vďaka jeho nadutosti vznikol Slovanet a neskôr tieto hifinázory. Ten človek je naozaj d...l, ak by existoval priliehavejší a menej vulgárny ekvivalent, použil by som ho. No rozhodne si nemyslím, že správne pomenovanie admina, ktorý si pochoval vlastné "dieťa" je dôvod na zakladanie ďalšieho fóra. Všetci (aspoň drvivá väčšina) čo sme tu, sme odišli z F-sportu pre mazanie príspevkov, ktoré neboli o nadávkach, ale to boli opačné názory ako adminov. Tu nebol zmazaný ani jeden príspevok z podobného dôvodu. A to, že sú témy prečistené od balastu považujem za adminovu povinnosť. Mne osobne sa nechce hľadať informáciu k téme a pritom sa prehrabávať nespočetným množstvom vzájomných urážokosobných. Veď tu je pomali v každej téme tak 20% príspevkov k veci a zbytok hádky hodné tak krčmy 5. cenovej skupiny. O čom to je?

Ale kludne si založte aj milión fór. Každé bude mať asi tak 5 členov, informačnú hodnotu o hovne.... Staríé fŕum malo cez 2000 členov, nové fóra.... ? Každé dalšie rozdelenie prinesie len zníženú úroveň a menšiu členskú základňu. Už len fakt, že o new fórum stoja ľudia, čo si chcú navzájom beztrestne nadávať, vypovedá o jeho budúcej úrovni.
V tomto momente tvrdím jedno. Nové fórum nebude o ničom. Už vôbec nie o hifi.

Aleska
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aleska »

Souhlas ve všem - ACON napsal pravdu.

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

Ale kludne si založte aj milión fór. Každé bude mať asi tak 5 členov, informačnú hodnotu o hovne.... Staríé fŕum malo cez 2000 členov, nové fóra.... ? Každé dalšie rozdelenie prinesie len zníženú úroveň a menšiu členskú základňu. Už len fakt, že o new fórum stoja ľudia, čo si chcú navzájom beztrestne nadávať, vypovedá o jeho budúcej úrovni.
V tomto momente tvrdím jedno. Nové fórum nebude o ničom. Už vôbec nie o hifi.
Svatá pravda !

T-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-M »

Jo dnes jsem si pročítal net a narazil jsem na diskuzní fórum k článku o architektuře (tedy spíš o jedné stavbě). Mohu říct že to co se děje na fórech o hifi je v podstatě ještě elegantní kočkování.
jeden malý příklad - ostatní diskuze k čemukoliv taky stojí za projetí.
http://bydleni.idnes.cz/diskuse.asp?idd ... bnosti_rez

Páni hifisti děkuji vám za nadprůměrnou slušnost ... :D

Odpovědět