Časové zkreslení u zesilovačů

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Zamčeno
Uživatelský avatar
perys
Příspěvky: 123
Registrován: 25 úno 2011 16:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od perys »

Hele Elvis! Tak on opravdu existuje.....
takhle nějak mi tady ty diskusní příspěvky připadjí.. BF (kterého samozřejmě zdravím) se k PCB jistě rád vyjádří, nicméně jsou precizní, pozlacené páj. plošky a prokovy ,maska, potisk, atd., takže na kusovku opravdu "nadstandard" *thumbs up*

petrL
Příspěvky: 1363
Registrován: 22 črc 2008 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od petrL »

perys píše: se k PCB jistě rád vyjádří, nicméně jsou precizní, pozlacené páj. plošky a prokovy ,maska, potisk, atd., takže na kusovku opravdu "nadstandard" *thumbs up*
No právě. A prototyp nikde. On musí mít doslova bezmeznou důvěru k simulačnímu softwaru (nejspíš mu simuluje rovnou i zvuk toho schématu...) Nebo ty desky neplatí sám. Nebo je to šejdíř.

Uživatelský avatar
T-M
Příspěvky: 295
Registrován: 30 čer 2008 13:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od T-M »

To bych nepřeháněl, taky dělám prototypy na dvoustranné desky s prokovama potiskem a maskou. Na tom není nic divného. A pokud vím tak nejsem sám přinejmenším PMA to dělá taky tak. Opravdu nesnáším vrtání se a pájení se s bastldeskama. To radši risknu, že to nevyjde. Alespoň mám jistotu, že je to v obvodu, a ne v mikrotrhlinách pcb a jiných šílenostech.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Napoprvý, Címo ? Že tě huba nebolí - tohle je asi desátá verze zapojení a plošňáku, máš nás za voly ? Hodně jsi mě pobavil s tím plošňákem - líčíš to jako by měl s teplotou a časem dilataci 2:1 a ten tvůj ne... :mrgreen: A 220 db OLG ? To bude jistě dokonale stabilní, věřím ti bezmezně... :lol:

Federmann
Příspěvky: 138
Registrován: 03 zář 2009 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Federmann »

kazzatel píše:Napoprvý, Címo ? Že tě huba nebolí - :
Reakce je úměrná neznalosti problematiky.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Inu, jsi paranoidní lhář...zatloukáš i věci, který máš dosud na svejch stránkách... :mrgreen:

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od efičák »

Je to nepřínosné vlákno.
O ničem.
Až bude test hotového zesilovače, můžeme pokračovat.

Federmann
Příspěvky: 138
Registrován: 03 zář 2009 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Federmann »

kazzatel píše:Inu, jsi paranoidní lhář...zatloukáš i věci, který máš dosud na svejch stránkách... :mrgreen:
Je tam několik zcela odlišných zesilovačů, verze HQQF-55-506W-5-1 je sice poslední, předchozí vyráběné plošné spoje byly HQQF-55-503W-5-2, ještě předtím byly a stále jsou QQF-55 KS 500W nejde však o stejné zesilovače, ale o zcela odlišné, tak si to prosím neplést, vím, že se to některým hůř chápe, ale tak to je. Všechny Plošné spoje se od zadání do výroby nezměnily, nebyl důvod.

Všechny moje zesilovač mají jedno společné, jsou rychlejší než konkurence a mají malé fázové zpoždění.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Moje řeč...však mě se to jednou dostane na stůl a já to řádně otestuju...a poreferuju i s fotkama...A neměj strach, já si nic nepletu...a tu tvojí rychlost otestuju obzvlášť pečlivě, to si piš...

boxer

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od boxer »

Tedy pane profesore,ty Vaše úniky,úskoky jsou poplatné přesně značení těch superzesilovačů.

Takový značení nemaj ani v NASA.

HQQF-55-506W-5-1
HQQF-55-503W-5-2
QQF-55 KS 500W .....................to to nemůžete zjednodušit?

SPaudio
Příspěvky: 89
Registrován: 01 bře 2011 12:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od SPaudio »

federmann: Jaké rychlosti přeběhu tedy dosahuje váš zázrak pane Velmistře? :lol:

Veřejně Vás vyzývám na porovnání vašeho zázraku s naším HYPA A400. Reprobedny si prosím ale také přivezte, nechceme riskovat zničení našich BW 801.
SPaudio, CustomWorks

hcrevize
Příspěvky: 4
Registrován: 23 bře 2010 19:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od hcrevize »

Federmann píše: Dudkovo DPA se nám právě reinkarnovalo v HYPA A400, který je stejně jak můj HQQF-55-506W-5-1 5párový, ale roztahuje se na plošném 5násobně větším o velikosti 100x365mm, kdežto HQQF-55-506W-5-1 si vystačí s rozměrem 40x180mm! HYPA A400 je nabízena za úžasných 16tis.Kč/ks kdežto HQQF-55-506W-5-1 za 5x méně, ale pojďme zodpovědět množství dotazů.
Jsi úplně vedle jak ta jedle to ti potvrdí samotný mistr že to není zapojení ala DPA. *headbang*
To že zesilovač HYPA A400 je na větším plošném spoji je zcela jasné, stačí se podívat na parametry a co všechno na PCB je (od zdroje až po ochrany) stačí jen připojit napájení a už to jede.
PS: ještě sem neviděl žádné měření na nějakých HQQFxxxxxxx. Myslím měření na reálných fungujících vzorcích ne žádné simulace.
Takže hoď sem aspoň nějaký základ: obdélník 10kHZ, 100kHz; Komplexní zátěž 10kHz, THD 1kHz, 10kHZ, IMD 13+14kHz, THD na kmitočtu atd...........
Jako je to obvyklé u normálních fugujících zapojení.
Jako třeba zde: http://www.customworks.cz/amplifiers/
Jinak to jsou jen planý kecy *taktone*
Naposledy upravil(a) hcrevize dne 29 bře 2011 22:09, celkem upraveno 1 x.

bubuxin
Příspěvky: 452
Registrován: 27 čer 2008 23:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od bubuxin »

Ja som konečne pochopil tento vtip
Obrázek

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Revizníče, na Címu rovný jednání neplatí... :D

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Nedělá nikdo, Címo ? To se zcela běžně používá v muzikantských zesilovačích, vynálezče Ameriky...a používal to třeba i Revox, v době kdys ještě dělal toho písaře na štábu... :mrgreen:
Naposledy upravil(a) kazzatel dne 29 bře 2011 22:41, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti