Časové zkreslení u zesilovačů

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Zamčeno
Federmann
Příspěvky: 138
Registrován: 03 zář 2009 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Federmann »

Rovněž zdravím hlavně JP. To je OK, nyní jen natvarovat tranzistory, zapájet a začít zkoušet,

já víkend doslova proflákal psaním materiálů na jednání do Parlamentu, což nesneslo odkladu, již se mi dělají mžitky před očima. Stihl jsem však i vyvěsit na web zapojení Hi-Fi předzesilovače HQQF-55-506Kst

Uživatelský avatar
perys
Příspěvky: 123
Registrován: 25 úno 2011 16:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od perys »

JP zdraví BF,
s vrtačkou, hliníkem (a tranzistory) se budu mazlit předpokládám až další víkend ;)

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Mžitky před očima, Címo ? Neměl bys tu otázku nepřizpůsobivé menšiny u vás na dědině tak prožívat...třeba ti ty husy labutí krade někdo jinej... :lol:

Uživatelský avatar
DRVOŠTĚP
Příspěvky: 937
Registrován: 27 bře 2010 19:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od DRVOŠTĚP »

Když koukám na vaše časy které tady strávíte osobním napadáním (asi oprávněně) a rozebíráním kokotin,tak mě napadá posloucháte ještě muziku? a kdy??????????????? *fnuk* *fnuk* *fnuk*

jacq
Příspěvky: 197
Registrován: 24 lis 2010 10:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od jacq »

tak alespon jednu fotku z progressu... pro vyssi autenticnost s vytiskem dnesnich novin ;) takhle uz je to zas moc pruhledne...

Uživatelský avatar
perys
Příspěvky: 123
Registrován: 25 úno 2011 16:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od perys »

průhlednej jsem už zejména já, z toho pájení a kalafuny... na fotky je ještě čas, a dnešní noviny si kdyžtak vyfoť sám :mrgreen:
situace se zatím posunula o osazené tranzistory.
progress-bar: cca 30%

Federmann
Příspěvky: 138
Registrován: 03 zář 2009 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od Federmann »

Federmann zdraví J.P.

Step by step approach to a grand finale.


boxer

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od boxer »

Takže je to dle přesně popsaného scénáře PD?

BF na dálku řídí výstavbu HQQ55QQHH,pan inženýr to tedy dobrovolně skládá a až to poskládá a dojde k lámání chleba a kůrka bude na straně BF,tak to proto,ře BF to sice řídil dobře ale nebylo to ve výrobě správně upečeno?

On sám pan BF není natolik schopný,aby bez poskoků,učňů,studentů a inženýrů to postavil sám a předvedl to jako své dítě se vším všudy?

Po tolika letech chlubení a psaní na všechny strany a dělání z každého tupce?

A není mu to blbý,jak vidno.

Hmm. *thumbs down*

Uživatelský avatar
perys
Příspěvky: 123
Registrován: 25 úno 2011 16:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od perys »

theoretically... hopefully... etc. :?
JP zdravi BF. ostatnim sdeluji, ze to stavim predevsim pro sebe. a prestoze me pajeni celkem bavi, nase firemni bastly si taky necham delat od jinych. meli by jste to vsichni zkusit, je to super *thumbs up*

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

To víš Rukavičko, prvního platícího zákazníka nutno využít dokonale...za prvý, náklady jdou na něho...za druhý, když to smontuje blbě, Címa si umeje pazoury jako Pilát...když ne, Címa se bude naparovat, jakouže to vymyslel věc, že jí složí kromě žáčků každý... 8-) vidím mu až na dno jeho černý duše...

petrL
Příspěvky: 1363
Registrován: 22 črc 2008 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od petrL »

Mně je divné, že Federman prodává profesionálně zhotovené pl. spoje na něco, od čeho ani nemá funkční prototyp. To je tak naivní, že vrazí svoje prachy do malé série desek? Nebo mu to financuje škola pro študentíky, a on desky pak prodává bokem?

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Prototyp stojí nemalý peníze, což může být problém....

petrL
Příspěvky: 1363
Registrován: 22 črc 2008 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od petrL »

Ale zase když už to nějak splácal student, i když s trafem ze sběrnýho dvora a špalky hliníku sehnanými taky někde "bokem", a nechtěl za to víc než 1700?

Můj dojem je, že Federman je těžký teoretik a trochu i exhibicionista v širším smyslu (to k učiteli na SŠ ostatně patří). Jako takový by se neměl snažit něco prodávat nebo nabízením polotovarů vyvolávat dojem, že od něj člověk může získat něco reálně fungujícího.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Časové zkreslení u zesilovačů

Příspěvek od kazzatel »

Touha po uznání je složitá záležitost...obzvláště pro jedince s takovou " diodovou " mentalitou, který uznává jen své argumenty....

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host