Sroll LYRIC

Integrované i dělené zesilovače, předzesilovače, koncové zesilovače, monobloky, ...
Odpovědět
kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od kazzatel »

Dárcíl je opravdu důstojnej partner na porovnávání...horší je už snad jen Carverův Sanfajr.... :P

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od Zappadaddy »

Kazatel.Darzel s Chimerama mně na výstavě neoslovil.Bylo to takové ostré,jestli to dělal zesilovač nebo bedny to nevím.Akce Darzell s Tannoy Kensington a Emm Labsem padla,takže neposloužím s nějakou zprávou,ale jaksi mi to nevadí.

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od kazzatel »

Bodejť by nebyl ostrej, když zkresluje jako kanec... :roll:

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od PMA »

Ad "zásady" - zásady mohou být i např. neočerňovat nebo nepomlouvat bezdůvodně a bez důkazu 8-)
Pavel Macura Audio

bubuxin
Příspěvky: 452
Registrován: 27 čer 2008 23:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od bubuxin »

Riešenie je "jednoduché", stačilo by keby sa o cene vyjadrili tý čo ho kupovali. Stačí systém áno, nie. Ale to viem že sa nestane, preto som dal úvodzovky.

Uživatelský avatar
daliborr
Příspěvky: 651
Registrován: 25 dub 2008 21:21
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od daliborr »

Do vnitřností trochu vidím,ale Sroll má asi v obalu několik zlatých cihel a diamantů. To snad není možný že pár součástek a kousek hliníku je tak drahý. Po revoluci se trochu práce a materiál srovnal s cenama , ale toto se mi zdá jako zločin. No ,ale proti gustu ,žádný dišputát. Slyšel jsem ho v Praze na výstavě, hrál stejně jako ostatní zesilovače. Neuznávám názor že na výstavě to nemůže hrát dobře,protože tam proto nejsou podmínky. 99% lidí ty podmínky mají doma a navíc si myslím ,že se vystavovatelé snažili akustiku hodně upravit aby to hrálo co nejlépe. Přiznávám jsem holoprdelník,a nezávidím nikomu nic. Kdo mluví o 450 tisících jako o ceně v pohodě, tak asi okrádá nás ostatní. Nedokážu si představit ,že si koupím za dvouroční plat tento zesilovač a to nebudu jíst pít a topit a svítit a platit polatky za psa a jiné věci.Výběr součástek je hodně složitý, ale nestojí tisíce. :mrgreen:

Renown
Příspěvky: 2320
Registrován: 18 dub 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od Renown »

Kdo mluví o 450 tisících jako o ceně v pohodě, tak asi okrádá nás ostatní.
To by mě zajímalo jak tohle myslíš ?
Pokud to chápu správně, tak pokud dá někdo za zesilovač 450 tisíc, tak krade ???

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od pasul »

Tak toto je opravdu neuvěřitelné. Toto již nenechává klidným ani mě. Člověče ty jsi spadnul z které planety? To, že si někdo může dovolit přístroje za takové prachy ti dává právo o někom hovořit, že je nepochybně zloděj? To že jsi maloval pit.ky po lavicích ve škole není problém ostatních, ale pouze a jen tvůj. Když už si tedy k takovým přístrojům nemůžeš ani čuchnout, tak je alespoň pořádně pošlapat a zadupat do země. Toto je klasická ukázka myšlení a povahy Českého člověka. Toto je opravdu neskutečné. Humusáctví největšího kalibru.....

Toto je přesně to, co jsem měl na mysli minule Zappo. A toto nedělá jen tady ten trouba, co toto napsal....

kazzatel
Příspěvky: 389
Registrován: 28 úno 2010 15:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od kazzatel »

Spíš bych toho českýho člověka blížeji specifikoval: Poddruh: volič socdem, s třešničkovejma náušnicema...
Bubuxin: cenu má deklarovat výrobce, nemyslíš ? Ale pak se jí musí držet...alespoň já to tak dělal, metoda dělení lidí na " kámoše " a " hejly " mě nikdy neoslovila, já si svý práce vážím...

AM
Příspěvky: 325
Registrován: 02 bře 2010 01:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od AM »

jeste ze tuto diskusi nezna pan Šroll, ptal se me odkud jsem se o jeho zesilovaci dozvedel. radsi mu to ani nebudu ukazovat, protoze by ho z toho asi kleplo. me se na tom libi hlavne koncepce integrovaneho zesilovace s perfektnim odstinenim a chlazenim. zadne zbytecne delence s extra propojovacimi kably, ktere muzou zvuk dale ovlivnit. koncepcne by bylo hodne zajimave pokud by sel implementovat hdmi vstup, kdy by se dekodovalo pouze audio a video posilalo dal na hdmi vystup pro tv. taky by se mohly pridat digitalni xlr aes/ebu. u nada pres ne doporucuji posilat signal s vysokou kvalitou.

Uživatelský avatar
daliborr
Příspěvky: 651
Registrován: 25 dub 2008 21:21
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od daliborr »

Renown, okrádá ! Jak přišel ten či onen k majetku?Jenom prací jiných lidí. Znám mnoho lidí co za KSČ měli prachy. A mají je pořád. Pasul asi jsem z jiné planety ve škole jsem žádný pičky na lavici neškrábal neboť jsem se dobře učil. Jsme jednou na světě a potom nevíme kde budem . A ty naše aparáty stejně někdo vyhodí do popelnice. Smrtka si na nás brousí kosu . Je fakt že koníček je koníček, ale kde vzít ty peníze to je otázka? Ty poctivě vydělaný! Hoši , to je trochu moc né? Za ty prachy bych si koupil auto a denně bych jezdil do práce. Tranzistory ,kondíky a trafa jsou stejný zatím ,ale ceny jak koukám jsou vyšší a vyšší.

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 1915
Registrován: 23 úno 2009 10:47
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od PMA »

Malost a ubohost je skutečně místní národní vlastnost č. 1.
Pavel Macura Audio

Renown
Příspěvky: 2320
Registrován: 18 dub 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od Renown »

daliborr :
máme kolem sebe nespravedlivý svět, lumpové, zloději a podvodníci mají peníze, vykořisťují a žijí na úkor druhých a přitom ty by sis ty peníze zasloužil mnohem více než oni, to je tak hrozná křivda, viď ?
Z toho je mi na blití .....

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od pasul »

Tak nevím. Asi opravdu špatně čtu. Ale s takovými názory na svět se musí špatně žít co? Být neustále nasraný na každého, co má něco, co ty si nemůžeš dovolit. Tak proč s tím kur.. lidi něco neděláte? Každý má stejné možnosti. A že jich sakra je!!! Ale buď v klidu. Takových lidí je tady mraky. A ty jsi alepsoň schopen to napsat napřímo. Ostatní toho nejsou schopni a pomlouvají za zády. Což je vrchol humusu.

K tomu zbytku se opravdu nemá cenu vyjadřovat. Zde platí to, co jsem psal před chvílí. Když se ti to nelíbí, tak vymysli zapojení. Postav takový zesilovač. A začni to prodávat. Jen si to zkus. Směle do toho. Všichni mají tu možnost. Ale prosím tě dokud si to nezkusíš, tak přestaň tady psát takové nesmysly. Je to víc než trapné.

Pavel Dudek má pravdu. Volit Paroubka je jediná možnost. Ten to zcela jistě udělá tak, aby měli všichni stejně. A i ty budeš následně spokojen. Všechno bude všech. Jak tady bude hezky co?

merhaut

Re: Sroll LYRIC

Příspěvek od merhaut »

Aspoň víme, kdo ve Štěpánově u Olomóca volí komunisty anebo jinou svoloč...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host