Dynaudio

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
fojo
Kontaktovat uživatele:

Dynaudio

Příspěvek od fojo »

Trubadur
Kontaktovat uživatele:

Re: Dynaudio

Příspěvek od Trubadur »

Dynaudio ma uplne novu radu EXCITE a medzi SE modely sa vratil legendárny CONSEQUENCE. :shock:

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

dynaudio saphire v mnichově prezentováno na integráči a cdp nad.
pro mě totální katastrofa.
stánek dynaudio byl v bratislavě referenční.
v mnichově 2008 propadák.

fojo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fojo »

:D nestihol som toto vlakno zalozit ja, ale neva..
[EDIT by Rowing] Aby jsi měl radost, jako fanoušek Dynaudia, změnil jsem u úvodního příspěvku autora ze sebe na tebe. :P

no tie consequence Obrázek chcem ako svoje finale,
medzicas este planujem confidence 5 Obrázek
(momentalne hram na Aries Obrázek )

matto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matto »

Zdravim nadsenca dynaudiaka foja. Ked niekedy budes v BA, dobehni na posluch a pokec. Teraz mi doma hraju na striedacku Confidence 5 a C1, s podporou na spodkoch Velodyne DD-15.

fojo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fojo »

matto, dik za ponuku, snad sa mi podari ju vyuzit..
Rowing, dik za edit, nemuselo to byt..

samik
Kontaktovat uživatele:

DYNAUDIO

Příspěvek od samik »

http://www.dynaudio.cz
dovozce:
AUDIOSTUDIO s.r.o.
Vodární 1, 779 00 Olomouc
do@dynaudio.cz
+420 608 752 475

[EDIT by Rowing] Přesunul jsem tvůj příspěvek do existujícího vlákna Dynaudio.

MilanTuma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MilanTuma »

matto
Poprosil bych Vás o stručné zhodnocení Confidence 5 i pro fórum, jeli to možné. Prozatím jsem jej neslyšel, ale osobně je beru jako jakýsi etalon a nechci vzdát jejich pořízení. Už dvakrát mě život připravil o to je mít.

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

fojo-Consequence jsou teď jedny u nás na prodej.A za sakra dobrou cenu.Slyšel jsem.Naprostý masakr.Pro fanoušky Dynaudia povinnost!

Zdeny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeny »

Pašule, fojo chtěl slyšet Confidence C5! I když, vzpomínaje na seanci u Matrixe a poslech Consequncí, bylo to dost dobrý. Avšak, obávám se, že ne všem by charakter zvuku Conseq. vyhovoal pro naprosto nesmlouvavou schopnost odhalit vše, co je na CD a to nebývá vždy dobré. Někdy trocha "milosrdnosti" neuškodí. Zvuk Conseq. je hodně otevřený, neřku li někdy až lehce agresivní, obzvláště, pokud je nahrávka na spodním limitu kvality. ALe informační schopnost je opravdu obrovská.

C5 hrají zcela zásadně jinak. Je to taky jiná konstrulční a cenová kategorie s jiným techcikých řešení, i když používá též compoud systému (dvě basové jednotky ve speciálním zapojení). C5 jsou kandidátem pro ty, kteří chtějí vyrazit z CD/LP maximu, ale nemají velkou místnost a navíc, v C5 hraje Esotar T330, který má jiný charakter zvuku než Esotec D260 (pravděpodobně, ale to by potvrdili odborní z Audiostudia). Esotar hraje pro mé ucho tepleji a ne tak "řízně", mám jej ve Specialech 25 (model 330/2) a jeho zvuk je nádherný. U C5 navíc je jiné vyvážení průběhu - v horních partiích nejsou C5 tak exponované, jako Cosn, ale jak říkám, porobnávají se zde hrušky se švestkama či jiným neméně dobrým ovocem:-)

Pro mě osobně je přijatelnější zvuk C5 a jsou mým cílem. Pokud se někde objeví, půjdu do nich, ,ale musí být v top stavu (ne jako ty, co zde ve Slezské Moravě jsou k prodeji).

pasul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pasul »

Psal,že chce jako finále Consequence.A ony tady jsou za perfektní peníze.O poslechu nemá cenu psát.To ať si každý ověří sám.Nějaký postupný vývoj přes low end je nejdrahší varianta co může být.Radši hned top.Mohl bych o tom vyprávět...

Mé zvukové preference jsou zcela jinde než celé Dynaudio.Nic pro mně.

efičák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od efičák »

U Roberta mě C5 dostaly.
Uzavřená ozvučnice, basáky izobaric. To zapojení poslouchám na Phonar 4. Právě tento model je hodně srovnáván s Dynaudii. Nemá tak dobré výšky, ale zbytek je dobrý dost.
C 5 - podařená bedna. Klidně bych je od Roba koupil i s tím vlasovým škrábanečkem.
Slyšel jsem se s Densenem B-11O. Ano, takto mi chutnají.
Jinak je mi blízký zvuk 1.1.
42 a 52? Nechci.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer »

Jo jo Efičáku... Contour 1.1 je moc dobře hrající bedna. Nějaký čas u mě bydlela.
Středy a výšky fenomenální... Jen škoda, že basy se tak moc ošidit nedají...

meridian
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od meridian »

Contour 1.1 su spickove do malych miestnosti.Mal som ich cez 10 rokov taka pohodicka repro.V miestnosti 16m2 aj basy neboli zle.Predal som ich dobremu kamaratovi ten tam ma napojene zdroj gramec ORACLE tusim Alexandria mk neviem kolko, zosilovace Electrocompaniet(komponenty docela nad cenou 1.1 :lol: ) a basy su docela dobre na taku malu bednicku .Nedavno som presiel na Confidence C1 tie su uz ale inde zvukovo aj cenovo.Dynaudio sa my docela paci pocuval som docela dlho Confidence C4 ale najviac sa my pacia Evidence Master tie sa my vryli do sluchovej pameti na davnejsej vystave v Blave.

Homer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homer »

Nezná někdo Dynaudio Accent 3? Vypadají docela zajímavě a zrovna jsou na prodej v Německu na stránkách audio-Markt za cenu 1 200 EUR. Na Stereophile je na ně recenze.

Obrázek

Odpovědět