Nadral - reprosoustavy

Herrer
Příspěvky: 455
Registrován: 02 říj 2014 07:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Herrer »

Jedná se o startující projekt na zakázku stavěných reprosoustav, u kterých bylo dbáno na co možná nejlepší zvuk za snad ještě rozumné peníze (jakkoliv toto může být relativní), což by mohlo potěšit jak zkušené hifisty s omezeným rozpočtem, tak i nováčky, kterým by to třeba mohlo ušetřit nějaké ty slepé uličky :-) Nejnižší řadu, která je k poslechu pár metrů od východní hranice Prahy, slyšel zdejší člen kychtax a zmínil se o ní ve svém vlákně. Ostatní řady budou po domluvě k poslechu ve Žďáru nad Sázavou.

Řady 1, 2, 3 byly koncipovány pro kombinaci se subwooferem, nejnovější Zero už je trochu jinde (bude brzy k poslechu i u Prahy) a snad se v dohledné době dočká i nějaké té recenze. Portfolio se bude v průběhu času dost možná měnit.

Web k nahlédnutí v mém profilu.
Nadral reprosoustavy

tombas
Příspěvky: 373
Registrován: 30 pro 2008 15:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od tombas »

Zero vypadá hodně zajímavě, jak provedením, tak cenou. Jsem zvědav na nějakou recenzi.

Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 402
Registrován: 16 kvě 2010 14:53
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od ivanb_cko »

to mě se zase moc líbí model N2. S tou citlivostí bych ho zkusil i s mým lampáčem...

Bazi 36
Příspěvky: 1133
Registrován: 04 lis 2017 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Bazi 36 »

Bohuzel to bez subwoofru nehraje.

Herrer
Příspěvky: 455
Registrován: 02 říj 2014 07:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Herrer »

tombas, ivan_cko: Kluci, díky za zájem i za pochvalu. Jste zvaní k poslechu. I ta recenze časem bude ;-)


Bazi 36: Hraje to nejspíš mnohem líp, než bys čekal :-)
Nadral reprosoustavy

Herrer
Příspěvky: 455
Registrován: 02 říj 2014 07:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Herrer »

ivanb_cko: Dobrá volba. N2 je favoritka našeho lídra a nově i hokejisty Vampoly :-)
Nadral reprosoustavy

Bazi 36
Příspěvky: 1133
Registrován: 04 lis 2017 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Bazi 36 »

Herrer píše:
23 led 2019 19:49
tombas, ivan_cko: Kluci, díky za zájem i za pochvalu. Jste zvaní k poslechu. I ta recenze časem bude ;-)


Bazi 36: Hraje to nejspíš mnohem líp, než bys čekal :-)
Tak to si protiřečíš,kdyz jsem se te ve smázlym vlákně ptal,proč maj spodky az od 80hz,odpovedel jsi mi,ze jsou primárně určeny pro poslech s wooferem ;)

Herrer
Příspěvky: 455
Registrován: 02 říj 2014 07:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Herrer »

Jo, to samozřejmě platí. Jen mi přišlo prohlášení "bez subwooferu to nehraje" až moc přísný :) Samozřejmě záleží i na tom v jaký místnosti a samo i na posluchačově požadavcích na bas. Já mám třeba hlubokej bas rád hodně, poslouchám dost elektroniky a rocku, kde jsou nahrávky často hodně mizerný kvality a nějaký ten bas jim přeci jen dodá aspoň nějaký to tepání. Na druhou stranu, ještě jednou a naposledy se zaštítím kychtaxem, kterýho bavilo poslouchat N1 tři hodiny bez subu a to je zvyklej na hodně slušný sloupky ;-) Takže fakt je to jako vždy o preferencích a o tom, co na tom budeš hrát.
Nadral reprosoustavy

Bazi 36
Příspěvky: 1133
Registrován: 04 lis 2017 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Bazi 36 »

Ja naopak basovej nejsem vubec,ani pri sluchatkovem poslechu. Presto je pro mne spodek na papíře preci jen uz moc vysoko,ale jak to hraje ve skutecnosti, muze pochopitelně posoudit jenom ten,kdo slysel.

Kocmeister
Příspěvky: 611
Registrován: 03 črc 2010 10:03
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Kocmeister »

Je možný, že to hraje ještě s přijatelným útlumem i níže než 80Hz, třeba 60Hz, kdo ví. Takže to nemusí být tak hrozný ani bez subu. Bez měření je to, ale jen hádání.
kabelguru.cz

Uživatelský avatar
PítrsPraha
Příspěvky: 3959
Registrován: 05 pro 2013 10:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od PítrsPraha »

Bazi 36 píše:
23 led 2019 18:38
Bohuzel to bez subwoofru nehraje.
Kde jsi ty bedynky slysel hrat?

tda
Příspěvky: 67
Registrován: 25 říj 2017 18:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od tda »

Třeba, třeba, třeba ... třeba nám k tomu někdy něco řekne a změří páně Březina ... do tý doby tu můžete akorát fabulovat ... nebo si to může někdo na východ od Prahy dojet poslechnout sám ... až už je to kdekoliv

Bazi 36
Příspěvky: 1133
Registrován: 04 lis 2017 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Bazi 36 »

PítrsPraha píše:
24 led 2019 08:56
Bazi 36 píše:
23 led 2019 18:38
Bohuzel to bez subwoofru nehraje.
Kde jsi ty bedynky slysel hrat?
Proc se ptas takhle hloupě a sarkasticky? Na to,ze jsou vyvíjené a určené k poslechu s woofrem mne upozornil sám zakladatel vlákna v již vymazaných příspěvcích ;)

tombas
Příspěvky: 373
Registrován: 30 pro 2008 15:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od tombas »

Jo, je to v prvním příspěvku, není to vymazané: "Řady 1, 2, 3 byly koncipovány pro kombinaci se subwooferem...", čemuž napovídá i uváděný frekvenční rozsah.
Samozřejmě to může hrát i bez SW, ale bude to slyšet.

Herrer
Příspěvky: 455
Registrován: 02 říj 2014 07:52
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Nadral - reprosoustavy

Příspěvek od Herrer »

Nejlepší je poslechnout si je, naslepo by jste je stejně nikdo nekupoval, což je pochopitelné. Pro ty, které už samotné parametry demotivují od toho, udělat si názor osobním poslechem, je tu Zero. Nic jiného momentálně poradit neumím :)
Nadral reprosoustavy

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů