NUFORCE

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
bubuxin
Kontaktovat uživatele:

Re: NUFORCE

Příspěvek od bubuxin »

píše:...NEJEDNA SE O DIGITALNI ZESILOVAČE JAK SI NĚKTEŘI NEZASVĚCENCI MYSLI , ZESILOVAČE JSOU ČISTĚ ANALOGOVE...NEOBSAHUJI V SIGNALOVE CESTĚ JEDINOU DIGITALNI SOUČASTKU !!!...
Mňa by celkom zaujímalo čo si vojak Kefalín predstavuje pod takým slovom, že "digitálna súčiastka".

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

Ono je to ťažké. Stačilo jednoducho napísať predám spínané monobloky NuForce Reference 9, základné technické údaje a hotovo. Kto má vážny záujem, zistí si potrebné a vypočuje si to.
Niektorí kupujúci však potrebujú inšpirovať, či "postrčiť" a kupodivu tolerujú aj takéto "žvásty". V tomto prípade to však evidentne viac "žerie" predávajúci.

vintage
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vintage »

No já teda nevím, ale mě ty žvásty vždy totálně odradí od koupi, ukazuje to na neserióznost prodejce. I kdybych tu věc stokrát chtěl, tak si radši počkám a koupím ji někde jinde... Tohle jsou jarmarečný metody a takhle se highend neprodává *taktone* Audiomagic je nejspíš Turek navyklej prodávat na bazarech zaručeně pravý 125karátový zlato. Úroveň češtiny by tomu tak odpovídala :D

boxer

Příspěvek od boxer »

Zaujal mne jeden kus co nabízí,i přes ty kecy, jsem měl původně zájem a prubnul jsem ho.

Po třetím mailu jsem to ukončil z důvodů výše uvedených Vintagem. Raději to oželím, než bych šel do holportu s takovým lumpem.

Woofer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woofer »

JJ,zavání to inzeráty typu-prodám auto,v zimě,dešti nejeté, po důchodci.Najeto za 10let jen 5tis km.Garážováno,přikryto pěti plachtami.No nekup to :lol: Panáček nakupuje v Polsce,přikrmí to 30-40 ti % pro českého Hi-Fi žadostivého troubu.

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

...jen bych rád připomenul, že tohle fórum by mělo patřit značce Nuforce :idea:

audiomagic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od audiomagic »

Kluci se evidentně nudi a ve volnych chvilich misto onanie nebo poslechu hudby s tim spojenym voli rejpat se vtom co kdo kde a jak nakupuje a prodava neboli v lejně a ještě k tomu to dělaji na nespravnym mistě jak Ramones podotkl . jinak to co jsem napsal o těch kabelech Monster prodejci bylo po jeho sprostym meilu ve kterym si myslel že neodhalim jeho totožnost, ale vicemeně jsem se ani svou poznamkou k těm kabelum nemylil . *sunglases*

aretax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aretax »

Navrhujem celé vlákno presunúť na www.slovanet.sk (alebo: "Urob si sám"), kde aj patrí. Bolo by dobré, keby si toto fórum zachovalo svoje pôvodné zameranie, t.j. pojednávanie a debaty o high end a hlavne slušnosť jednotlivých účastníkov. Osočovanie sa navzájom, invektívy a urážky, ako aj degradovanie niektorých výrobcov sem naozaj nepatria. K tomu ste si, páni "vytvorili" fórum Slovanet, tak si ho "strážte" a naďalej "špiňte". Na Slovanete dali zraz najväčší "machri" z oboru "Elektro - urob si sám", tak nech tam aj ostanú.

dekac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dekac »

Trochu oživím toto téma.Ke svému Denonu AVC A 1 se chci pořídit kvalitní konce na stereo poslech.AV zesilovače se nechci zdát,proto volím tuto cestu.Měl jsem doma zapůjčen Parasound 2250 a Counterpoint Solid.Oba byly v něčem lepší,ale furt to není zvuk který hledám.Přemýšlím o NuForce.Na tyto zesilovače je spousta chvály,což na zapůsobilo jako vodítko,že by snad... .Samozřejmě si je i poslechnu doma na své aparatůře.Mám strach a obavy jak je to se životností těchto zesilovačů.Nechci ho koupit a za rok zjistit,že mi odešel.U nás jej nebude asi schopen nikdo opravit.Ke zjištění,že tyto digitály mají omezenou životnost mne dovedlo čtení a brouzdání po netu.Na mezinárodních forech jej chválí,tak,že je zvukově lepší než několikrát drahší zesilovače renomovaných firem :lol: .Je to možné,ale moje uši jsou moje uši a ty nelžou.No mám brouka v hlavě,je to dost peněz a v případě poruchy bych byl v ... však víte kde.

mirec1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec1 »

..... ak budes ako predzosilnovac pouzivat lubovolny AVR , ani najlepsi koncak ti nezahra nieco , co sa v predzosilnovaci stratilo ........ inak povedane kvalitne stereo bude take kvalitne , aky je najslabsi clanok v retazci ......

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

Ohledně servisu nemusíš mít obavy. Zákaznická podpora je příkladná a když jsem kupoval předzesilovač, kde nebyla funkční aretace nastavení "volume" přes dálkové ovládání, náhradní díl poslali přímo od výrobce...a zdarma *thumbs up*

dekac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dekac »

Já vím,že ho máš doma .Na čem s ním hraješ?Jestli to není tajemství.Láká mě,láká je tam to ale.... .Stojí docela dost,ale pokud by to byla pro mne konečná tak bych byl jedině rád.

dekac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dekac »

Měl jsem možnost je už slyšet,ale na jiných bednách,jiném předzesu a kabelech.Jo to tak akorát k tomu,že člověk si udělá obrázek o zvukovém charakteru,ale doma je doma.Navíc poslech trval jen chvíli.Nejbližší servis je prý v Polsku a na jih snad v Rakousku.Mé obavy pramení hlavně z toho,že jakmile se něco pos... v klasickém A,AB zesilovači,tak je tu spousta lidí,kteří vědí a snad i poradí,příp.pomůžou s opravou.U těchto digitálů nevím,nevím.Jestli to funguje jak počítač,kde se hned mění celé desky,tak potěš pánbů.Zatím mám nad čím přemýšlet.

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

Mám kompletní sestavu P9 + 2 konce ref V2 SE.
CD Teac 25 VRDS a bedny JBL ti10k.
Servis je i v Maďarsku a na Slovensku je měli v British audio...?
Jestli můžeš, kup si také celek a hned V3.
Na audio.de se občas nějaká sada objeví za zaplatitelné peníze.

Můžeš se klidně zastavit. Z Polanky to do Studénky není daleko :D

dekac
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dekac »

To Mirec 1: AVR jsem měl kdysi také,toto je AVC pouhopouhý zesilovač,jejich nejvyšší model.Vím,že kvalitní stereo bude zník tak jako nejslabší článek řetězce.Nechci se vzdát ale kina a také nechci přehazovat kabely.Už jsem slyšel názor člověka,který měl s Denony co do činění (profesionálně),že u tohoto stroje jsou koncové stupně kvalitní a těžko budu hledat náhradu v cenové relaci,která je pro mne únosná.Potvrdil mi,co píšeš ty,že nejslabší článek je předek v daném zesilovači.Já nejsem tzv měnič-co něco koupí a po pár dnech to dá do inzerce,že prodá a jde výš.Toto je pro mne ztráta času a mrhání penězma.Navíc mám čerstvou zkušenost,když jsem zkoušel jistý koncák,že tento hrál s denonem podstatně lépe než kvalitní předek jisté britské firmy.Se svým firemním bráškou hraje pěkně,ale u mne doma jsem vydržel cca 30 min a šel zpět do krabice.Mám rád jistý typ zvuku,který se třeba někomu nelíbí.Nedávno mi jeden kamarád při poslechu u mne doma řekl,že to hraje dobře,ale jinak než je zvyklý u sebe *thumbs up* .Je to zcela normální.

Odpovědět