SROLL

Diskuse o vašich oblíbených značkách. Denon, Marantz, Vincent, Lyngdorf, Densen, Electrocompaniet, NAD a další.
Odpovědět
Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: SROLL

Příspěvek od Antony »

S filtrem, nebo s analogem?
Jinak, fajn, že ses tady po letech objevil, Michale :)

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon »

Nový napájecí kabel je nejlepší kabel který Sroll vrhl do prodeje
- měl jsem možnost vyzkoušet u sebe , napřed samotnou filtraci ( novou ) bez napájecích kabelů Sroll .. tady mě výsledek nepřesvědčil k zakoupení, potom jsem mohl znovu odzkoušet novou filtraci+3ks napájecích kabelů Sroll ... v té době jsem měl doma i SR Powercell SX+Galieo SX+aktivní ground,
-
Pro mě měl větší smysl/přínos pořídit uvedený komplet SR Powercell ... + 1 nový tlustý napájecí kabel Sroll ... mám zapojeno vše
Můj názor je že stejně jako u SR Powercell je o trochu víc důležitější přívodní kabel Galileo SX (u mě + uzemnění) než ta krabice / filtrace která ale určitě má svůj důležitý přínos do celku ... tak stejně u lišty Sroll je velký posun až s napájecími kabely Sroll ... u mě to tak bylo,měl jsem možnost to vyzkoušet postupně,před cca 1,5 rokem i první verzi lišty Sroll - tady jsem neměl vůbec důvod ke koupi

Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Antony »

První verze fitru s původními kabely u mne byla přibližně před rokem. Změna byla, ale ne natolik přesvědčivá, abych kupoval. Nyní nová verze je něco zcela jiného. Autor zdůrazňoval, že nově konstruované kabely jsou na obou stranách nezbytnou součástí filtru, to je dobré respektovat.

Horizon
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Horizon »

O doporučení mít k filtrační liště Sroll i nové napájecí kabely Sroll vím,byl jsem o to taky informován .. ale až potom co jsem novou verzi lišty u sebe odzkoušel a vracel s tím - že její zapojení u mě,mě nepřesvědčilo o tom že bych ji měl kupovat, teprve pak jsem dostal tuto informaci - že bez nových kabelů je to v podstatě poloviční ......
Jinak nechtěl jsem to takto napsat první,a popsal jsem to tak jak je to o kousek výše :)

Dasta
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Dasta »

Anthony,
gramec nemá chybu, blahopřeji, nicméně si myslím, že by mu slušela nějaká lepší MC přenoska,třeba Ortofon Cadenza Black,nebo i vyšší,k tomu step up trafo a věřím, že by jsi potom přehodnotil jak si stojí analog vůči digitálu a naopak.
Přeji krásný poslech z gramofonu.

Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Antony »

Dasta:
Díky.
Vždycky je kam jít dál, nebo to zkusit jinak. O nějakém vylepšení uvažuji, to bych ale řešil v samostatném vláknu.

Zappadaddy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zappadaddy »

Moje zkušenost s posledním Quantum a jeho kabely(celý systém prokabelován)je velmi pozitivní. Měl jsem srovnání s Synergistic SX + jejich nejlepším kabelem SRX. Stačilo chvilku a bylo jasno. Synergistic šel na prodej. Přitom ale SRX kabel je nejlepší kabel co jsem slyšel, nicméně Srollův kabel je v podobné lize, ovšem za výrazně méně. Myslím, že v mém případě je to u mne konečná.

Antony
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Antony »

To Zappa
Djo, ačkoli se jejich cena (kabelu i filtru) může zdát vysoká, pak po srovnání s jinými výrobci a jejich výrobky je velmi nízká. Účinnost řešení Sroll je obdivuhodná.

Safra, až teď se dívám na ceny kabelů SRX series od Synergistic Research. Power kabel začíná na 10 tisíc USD, Interconnects 13 tisíc EUR, Speaker 30 tisíc EUR. He?
Sroll je v tom případě směšně laciný..

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Tak zas úplná láce to není. Ale asi si stojí dobře. Zajímavé by bylo srovnání i s Denali a Niagara 5000. Popř. PT15/PT12.

Odpovědět