Fast Audio - Resonátory

Řešení akustiky poslechové místnosti, akustické panely, basové pasti.
Odpovědět
pasul
Kontaktovat uživatele:

Re: Fast Audio - Resonátory

Příspěvek od pasul »

Opravdu se směju. Bylo jasné, že to takhle musí dopadnout. Holt v tomhletom někteří nikdy nezklamou.

Tyto věcičky fungují na 100%. A může se kdokoli stavět třeba na hlavu nebo vypsat všechny fyzikální zákony. Tak to prostě je.

Datel Stepní
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Datel Stepní »

U mě na 100% funguje toto:
Pozor! Porovnával jsem níže uvedené rezonátory s originál Fast Audio. Rozdíl by neslyšel jen hluchý!
http://www.plysovnik.cz/plysaci/detail/ ... zly-velky/
umístění je 4ks na poslechovku. Do každého rohu 1 kousek.
Do horních rohů poslechovky jsem aplikoval tento rezonátor:
http://www.plysovnik.cz/plysaci/detail/plysovy-motyl/
Všem hifistům vřele doporučuju!
Dle nejnovějších zpráv se připravuje se i malá OEM série pro věhlasnou high značku, ale cena bude bohužel jiná.

Datel Stepní
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Datel Stepní »

[EDIT by Rowing] Sice jste si to vyjasnili v míru, ale nesouvisí to s tématem vlákna a tak jsem tu vaši diskuzi jako offtopic promazal.

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Mark Levinson píše:Zrušte patentový úřad. Vše už bylo vymyšleno!
Souhlasim se zrusenim patentoveho uradu, i kdyz z naprosto jinych duvodu.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim »

datel stepní

moc se směju.
vynikající.
mám rád milý humor.
a fakt na ty rezonátory věřím.

Mike
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

Já už si konečně musím koupit nějáké voodoo do sestavy,jen nevím jaké. Možná toto protože když zrovna nebudu poslouchat tak budu rezonátor používat jako podložku na krájení uzené klobásky. Kterou budu požírat až zapnu aparaturu a dám rezonátor na to pravé místo kde má být. *thumbs up*

cough
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cough »

někdo věří v Ježíška, někdo v rezonátory, já věřím v Krále bramborových lidí... :shock:
jak je ten svět komplikovany.... :o

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Ja verim v Taveninu a Velkeho Odpichovace (viz tez http://www.sitola.cz/~antos/2007/04/08/ ... -taveniny/).

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Chlapci,
přece nejde o to, kdo v co věří.
Já osobně nemám s tím zkušenost, ale právě proto mne to zajímá. Dost jsem o tom četl a před cca čtyřmi roky se o to zajímali na západ od našich hranic s velmi pozitivními výsledky.
Takže vyzkoušet a potom mudrovat!

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Mark Levinson píše: Takže vyzkoušet a potom mudrovat!
Stavis si hrnek s kafem pri poslechu vzdycky na presne stejne misto? Mozna by taky bylo dobre v tom hrnku mit vzdy presne stejne mnozstvi kafe, aby to nemelo vliv na zvuk...

Mark Levinson
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mark Levinson »

Davide,
kafe opravdu neřeším a neříkám, že resonátor je zaručený zázrak. Já to nevím a zajímá mne to, stojí to hromadu peněz, možná je to nesmysl. Chce to vyzkoušet a uvidíme. Mně nedělá problém tady napsat "Chlapi nefunguje to, nekupujte to." Ale to tady napíšu až budu vědět. Spíše vidím problém v přístupu lidí, kteří to vědí už jaksi dopředu (to myslím všeobecně).

noaid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noaid »

Mark Levinson píše:Dost jsem o tom četl
O Vesmírných lidech je toho na netu ještě mnoooooohem vice, naprosto zaručené zprávy.
Mark Levinson píše:Mně nedělá problém tady napsat "Chlapi nefunguje to, nekupujte to."
Tak to budeš mimo "skeptiky" asi úplně první, tohle snad ještě nikdo nikdy nenapsal. Nebo už někdy někdo něco takového zkoušel a oficiálně napsal, že to nefunguje? S tím rizikem, že si rozkmotří prodejce, který mu to půjčil?

palipol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palipol »

Beznádej v hľadaní optimálneho zvuku a nemožnosť vytvoriť si samostanú posluchovku doženie človeka k všelijakým pokusom. Fast audio rezonátory sú podľa mňa čisté woodoo, už len z toho dôvodu, že sú všeobecne aplikovateľné, záleží len na hĺbke vrecka zákazníka "standard, silber, gold, platinum..." nikto to neladí voči konkrétnej akustike, nikto nič nemeria,je to proste zázrak a basta a hlavne je to malé a pekné. To sa mi zdá podozrivé. Nikoho ale od kúpy neodhováram, len keď vidím tie prostriedky investované do tohoto optimizéru, predstavujem si seriózne akusticky upravenú, ladenú miestnosť a zvuk, ktorému môžem dôverovať a spoznávať nahrávku so všetkými je dokonalosťami alebo nedokonalosťami.
Možno účinku týchto rezonátorov dôverovať?

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa »

Tyto věcičky fungují na 100%. A může se kdokoli stavět třeba na hlavu nebo vypsat všechny fyzikální zákony. Tak to prostě je.
Asi tak , ako náter antény feferónkou zaručí ostrejší obraz, povedal by som "full HD"...*2thumbsup*
BVaudio, výroba a predaj

david
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Mark Levinson píše:Davide,
kafe opravdu neřeším a neříkám, že resonátor je zaručený zázrak. Já to nevím a zajímá mne to, stojí to hromadu peněz, možná je to nesmysl. Chce to vyzkoušet a uvidíme. Mně nedělá problém tady napsat "Chlapi nefunguje to, nekupujte to." Ale to tady napíšu až budu vědět. Spíše vidím problém v přístupu lidí, kteří to vědí už jaksi dopředu (to myslím všeobecně).
Trikrat silne kychnout po soulozi jako ochranu proti poceti budes taky zkouset? Protoze ja jaksi dopredu vim, ze to vseobecne nefunguje, nicmene vyzkouset by se to melo...

Odpovědět