Wadia 381

CD, SACD, DVD přehrávače, DAC převodníky, hudební servery, PC atd.
Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Wadia 381

Příspěvek od Zappadaddy »

Všimnul jsem si tohoto krásného přístroje Wadia 381 na prodej.Slyšel ho někdo?
Obrázek

boxer

Re: Wadia 381

Příspěvek od boxer »

Kdo kde ho prodává?



anawak
Příspěvky: 165
Registrován: 11 kvě 2010 14:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Wadia 381

Příspěvek od anawak »

Počul som ho pred nedavnom. V porovnani s DCS puccini a Marantzom SA 7 S1 je to stroj:

presnejši v loalizácii a presnosti jednotlivých nástrojov ako i celého muzikálneho podania. Dynamika je na veľmi dobrej a hlavne dobre kontrolovanej úrovni. Jazz a Blues je čistejší a presnejší ako v predozadnom tak i lavopravom priestore. Homogenita jednotlivých nástrojov mi prišla príjemnejšia na DCS ale v celkovom hodnotení by som volil Wadiu. Metal a Rock sa mi veľmi páčil na SA 7 S1, kde celé spektrum "kraválu" podal možno farebnejšie. Pri dlhodobom posluchu som však ako celkovo príjemnejší a hlavne neúnavný posluch vyhodnotil WADIU. podanie je homogenne a veľmi príjemné.
pozor: Neprehráva SACD

boxer

Re: Wadia 381

Příspěvek od boxer »

Hmm,za ty prachy,co za ni chce je o čem uvažovat.
Škoda,že není stříbrná.

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Wadia 381

Příspěvek od Zappadaddy »

Vynikající cena,nádherný elegantní design,made like a tank,výborný analogový zvuk a super recenze od uživatelů i odborníků.Co víc si přát?

anawak
Příspěvky: 165
Registrován: 11 kvě 2010 14:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Wadia 381

Příspěvek od anawak »

Víc si snad už jen přát - WADIA S7i.

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Wadia 381

Příspěvek od Zappadaddy »

I just bought a 381i after auditioning it and a 581i for a few eeks each. These machines use conpletely different mechanisms and the better, more expensive one used in the new 381 certainly shows its pedigree. Although the 381 is Red Book CD only, it shows a clean pair of heals to the 581 on CD replay and is only ever so very slightly behind SACD replay on the 581. The 381's CD performance is nothing short of extraordinary, especially at the price! I traded a dCS Verdi LaScala and Elgar Plus for my 381 and I could not be happier. Believe it or not, my dCS kit (and I also auditioned dCS's 3 new pieces of digital kit - viz.: Scarlatti, Paganinni and Puccini) and not one of them even came close to the musicality of the 381. Sure, the dCS kit is technically very clever and 3-dimensional, and has superb clarity, but it just doesn't come close to the tonal excellence of the 381. The 381 sound is richer, fuller, has more micro and macro dynamics and, put simply, doesn't sound like any digital product I have EVER heard before. To put my views in to perspective, the rest of my kit is Spectral 30/150, Spectral/MIT Reference cabling and Verity Parsifal Encore speakers, if that helps. I hope you find what you are looking for in a digital fron-end and I sincerely urge not to make any decisions until you have auditioned a well run-in Wadia 381 for a few days - it is simply sublime.
Lepší než dCS Verdi LaScala a Elgar Plus.To je asi dobrá mašina.Jestlipak už je prodaná?Tady v ČECHÁCH POCHYBUJI.

Uživatelský avatar
Pytel
Příspěvky: 1155
Registrován: 19 dub 2008 08:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Wadia 381

Příspěvek od Pytel »

To Boxer : Zdenku to je ono co hledáš, má oblíbená mechanika VRDS a pořádný tank *palec*

boxer

Re: Wadia 381

Příspěvek od boxer »

Cena je nepřijatelná.

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Wadia 381

Příspěvek od Zappadaddy »

boxer píše:Cena je nepřijatelná.
Kolik bys chtěl dát za 6 měsíců starý CDP?

boxer

Re: Wadia 381

Příspěvek od boxer »

Já nepíšu,že je drahý vzhledem k původní ceně,ale pro mne je cena neakceptovatelná.

Prostě mám i jiné priority.

Uživatelský avatar
Zappadaddy
Příspěvky: 1634
Registrován: 17 dub 2008 16:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Wadia 381

Příspěvek od Zappadaddy »

Měl jsi jít do Electrcompanietu za 30t,to byl dost dobrý kup.

Uživatelský avatar
NA
Příspěvky: 1335
Registrován: 11 čer 2008 12:29
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Wadia 381

Příspěvek od NA »

Pytel píše:To Boxer : Zdenku to je ono co hledáš, má oblíbená mechanika VRDS a pořádný tank *palec*
Tank ano, ale mechanika od Teacu už ne.
Obrázek
Noble Audio - výroba a prodej

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti