DIY alternatíva - AVALON Indra, Ceramique.....

Co si doma sami stavíte, pájíte - reprobedny, zesilovače, gramofony atd.
Acon
Kontaktovat uživatele:

Re: DIY alternatíva - AVALON Indra, Ceramique.....

Příspěvek od Acon »

pink panter píše:
Acon píše:Projekt sa po čase pohol. Podľa uváženia staviteľa a referencií padlo rozhodnutie na Avalon INDRA. Práve dorazilo originál osadenie.
ObrázekObrázek
Akosi to utíchlo,máte to už hotové ?
Priznám sa, že neviem, nebol som s kamošom už dlhší čas, vymyslel som si jednu aktivitu, ktorá mi na nejaký čas zaberá dosť času. Vlastne všetok mimo zamestnania.

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

akosi sa pozabudlo na dokončenie témy a keďže sú bedne už aj na predaj, tak vkladám aspoň finálne foto.
Obrázek

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

hrozí zlava 200€ Je nakúpený matroš pre ďalší TOP projekt, treba otočiť peniažky aby bolo za čo stavať. Kto pozná ceny materiálu, vie, že 2800€ nie je ani nákup. A zvuk stojí za to. V Piatok som to počúval asi 3-4h. Ak niekto plánuje investovať do bední podobnú sumu, oplatí sa vypočuť.

Acon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acon »

Soory. Nedostanem od predávajúceho pochvalu. Zlava 200€ dáva vo výsledku cenu 3800€ a nie 2800. Ešte raz sa ospravedlňujem.

micas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micas »

Mal som ich doma asi 2 mesiace...Vincent SV-234 + CD S1. Spracovanie profesionálne, keramické stredy dávajú zvuku úplne iný rozmer, detaily prepracované a hlavne, bedne boli neutrálne....Nemal som problém počúvať všetky žánre akokoľvek dlho. Jednoducho vyvážené bedne...Bohužiaľ mi môj rodinný rozpočet nedovolil si ich nechať...Takže s nostalgiou spomínam na tie pekné časy a snáď niekdy......

Odpovědět