Metal

Různé hudební žánry
Odpovědět
Donuts
Kontaktovat uživatele:

Re: Metal

Příspěvek od Donuts »

Na mobil v seru vyborny vysledek.

Hellboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Hellboy »

Tohle snad ani nemůže urazit. Až se někdy budete doma s manželkou koukat o půlnoci na televizi, tak zhasni a vyfoť jí bez blesku s manuálním ostřením při svitu té televize jak skáče přes švihadlo z druhého konce místnosti, foťák při tom drž nad hlavou, zatímco do tebe tvoje děti budou strkat smetákem a pak se pochlub jak to dopadlo. *2thumbsup*

vintage
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vintage »

od člověka co mě poučuje o focení, když se profesionálně fotografií nějaký ten rok zabývám (focením koncertů obvzlášť), bych čekal něco trošku jinýho... Nejde jen o technickou kvalitu fotografie... ale už to nechci rozebírat, jen mě to přesvědčilo, že hellík prostě absolutně ničemu nerozumí, jen má patologickou potřebu neustále vysvětlovat lidem co se problematikou (ať už hifi nebo cokoli jiného) zajímají X let jací jsou pitomci *thumbs down*
sorry za *offtopic* už se dál k helikovi vyjadřovat neminím

Hellboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Hellboy »

Nikoho jsem nepoučoval o focení, ale o kompresi grafických souborů. Nikde jsem nepsal, že umím fotit. A dal jsem sem fotku trouby focenou naslepo ve tmě s foťákem nad hlavou a fotku z kotle, kde je vidět poměrně netradiční dvoukrká kytara/basa, jakožto ukázku toho na co hraje podle mě dobrá kapela. Ne jako ukázku toho jak umím fotit. Z toho koncertu mám mnohem lepší fotky, ale ani jedno na nich není. A to že ti jde jen o urážení a překrucování o tom nepochybuju.

CharlieCh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CharlieCh »

Dnes jsem narazil na avaxu na nové album "Helloween - Unarmed (Best Of 25th Anniversary) (2010)". Pro ty, co očekávají typický nářez to bude zklamání, akustické kytary, nějaký ten orchestr...a navíc se mi to kupodivu líbí...doporučuji.

Vraný
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Vraný »

Já mohu doporučit: Ihsahn - Angl, After. Progresivní melodický deathmetal, s mnoha zajímavými hudebními nápady.
Geist - Galeere. Němci, kteří zpívají německy, přesto vynikající album. S každým dalším poslechem Vás bude toto album stále více bavit a vtahovat jeho ponurá atmosféra.
Black sun aeon - Darknes walks beside me. Velmi dobře se poslouchají a taky jen tak neomrzí.
Agrypnie - 16(485). Taky Němci. Trashmetalová smršť odlehčená melodickými pasážemi.
Septic flesh - Communion, Sumerian daemons. K této skupině jsem se dostal na základě doporučení Hellboe zde na foru.Tahle muzika mě hodně baví. Dík za tip.
Mastodon - Leviathan, Crack the skye. Poslední jmenované album navržené na hudební cenu Grammy. Je to muzika ke které je nutné se trochu prokousat, ale o to více potom nadchne.

bambas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bambas »

Tak za me bych asi doporucil:
Lard - Pure Chewing Satisfaction (Jello Biafra (Dead Kennedys) & Paul Barker, Jeff Ward - Ministry)
Irepress - Sol Eye Sea I (rok 2009)
Baroness - Red Album
Exodus - The Atrocity_Exhibition...Exhibit A
Strapping Young Lad - S.Y.L.
Strapping Young Lad - The New Black
Death - Sound of Perseverance
Devin townsend - Terria
Tonny Iommi - Iommi (hoste - Henry Rollins, Meat, Dave Grohl, Phil Anselmo, Serj Tankian, Peter Steele, Billy Idol, ... )
Manes - Vilosophe (styl je oznacovan jako avantgarde metal)
Waltari - Yeah! Yeah! Die! Die!

CharlieCh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CharlieCh »

Nějak to tu umírá, přidám proto další tip:
Therion - Lemuria, rok 2004

ochutnávka: http://www.youtube.com/watch?v=VcEBxveK_wo&feature=fvw

sekal

Příspěvek od sekal »

Konečně něco i pro milovníky klasiky..:twisted:

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB »

Dobre, tak prihodim jeden tip:

novy Danzig - Deth Red Sabaoth je vyborny...dokonca ani DR neni uplne najhorsie (na Danziga).
Zvlast ked ja ziadne nove albumy vobec nepocuvam

30 sekundove ukazky tu http://www.youtube.com/watch?v=6TzqKHTn ... re=related , ospravedlnte zvuk, porucha nie je vo vasom prijimaci...youtube

CharlieCh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CharlieCh »

OK, tak něco novějšího...

Steelgar - Xenocide, rok 2010
http://www.youtube.com/watch?v=2XkOVcHGol8
nebo:
Dark Fortress - Ytem, rok 2010
http://www.youtube.com/watch?v=zv0B9jjr ... re=channel
nebo moje oblíbené:
Ensiferum - From Afar, rok 2009
http://www.youtube.com/watch?v=ALrjjJdmxgA

Hellboy
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Hellboy »

Farsot - IIII
Drudkh - všechno
Himinbojorg - všechno ale teď hlavně nová deska z 2009

Ze všech tří jsem v poslední době naprosto unešený.

sekal

Příspěvek od sekal »

To je všechno slabota boys.. Jedině Avantasia - The Metal Opera... To je to pravé (i pro milovníky klasiky :twisted:)....

slayers
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slayers »

Armored Saint-La Raza.

Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Avatar »

To Petra44 and sekal and all
Heavenwood je dobrý tip, díky, fakt zaujímavá metalová hudba made in Portugal. Doposiaľ som ju nezaregistroval. Na všetkých troch metalových operách od Tobiasa Sammeta oceňujem najmä ich melodickosť á la Helloween, nakoľko bigbít bez melódie je bigbít bez duše. Pre mňa je najlepšiou metalovou operou dvojka. Podľa mňa je ale veľká škoda, že mnohí dnešní interpréti v tvrdom žánri túto základnú muzikantskú pointu ohľadom melódie akosi opomíňajú. Ale asi majú svoje publikum aj na takúto "hudbu", inak by ju zrejme nerobili. Veď aj hudba predstavuje v prvom rade biznis a až potom nasledujú všetky sebalepšie alebo sebahoršie myšlienky a ciele, ako aj to, či sa spieva o nebi alebo o pekle. Nevylučujem však, že v tej záplave muzikantov po celom svete sa nájdu aj vzorky bigotných kresťanov alebo zapálených satanistov, ktorí tú svoju hudbu nehrajú pre prachy alebo len pre prachy.
P.S.: Zappadaddy aj mňa prekvapil, čo si doma, dúfam, že nie príliš často, púšťa.

Odpovědět