Kabely - slepý test

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
Borek
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabely - slepý test

Příspěvek od Borek » 26 lis 2008 15:55

*offtopic* ...už se prali?

efičák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od efičák » 26 lis 2008 16:14

Stojíš-li na semaforech v Rožnově a auto vedle si opláchne čelní sklo, je téměř jisté, že se jedná o 30% roztok přiboudliny (destilátu vyšších alkoholů a metylalkoholu z domácího pálení) z letošní sklizně.
Tryskla-li tryska ostřikovačů přímo do očí, chodec ocení použitou ovocnou směs. Jelikož se švestek neurodilo, došlo na meruňky, špendlíky a obzvláště lahodné hruštičky z vlastní zahrádky.
,,když sa to nedá piť, aspóň s tým umyjeme okna", říká každý Valach. A místo Bentley je tam spíše Ferari. Na gumách z...

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown » 26 lis 2008 16:57

Renown je spokojený řidič Toyoty a Bentley má pouze jako miniaturní model, to jen aby nedošlo k nedorozumění. V podstatě se jedná o takový folklór s Křečkem *thumbs up* Zajímavý by byl slepý test automobilů !

gabik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gabik » 26 lis 2008 17:23

Ac majitel Hnojacky, teda nekolika Hnojacek, prodratovanych dalsimi Hnojackami bych se chtel zastat Pasula. Takhle, nevim, jak ten jeho kabel hraje na jeho aparature, ale u me doma byl s firemnima signalovejma C4you celkem velkej rozdil az do rekneme 40ti hadru za kabel. Tam to jeste bylo znat. Vyssi model nad Dee-litem hral sice hral lip, ale uz tam nebyl takovej prinos v pomeru cena/vykon. Samozrejme, na kazdy hnojacce to bude hrat jinak, nektery hnojacky muzou byt vuci kabelum imunni, co ja vim.

Neberte to tak vazne, a muj prispevek berte jako zkusenost pouze u me doma, jinde to muze byt vsechno jinak, hifi nerozumim, delam do vcel.

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 26 lis 2008 18:00

Po dlouhé době jsem se zas dostal ke čtení fóra a :
koukám líbí se mi jen Lachimův návrh, že obstará dobré pití a bude slepý test.
Lachime *thumbs up* *thumbs up* *thumbs up* .
Ono po všech zkušenostech co mám, je stejně platná akorát maximálně ta první půlhodina testů.
Třeba jen test přenosek u Renowna byl jasný jak facka (a to víc jak 40 minut), jinak neznám nic (a to ani u Renowna).
A k slepým testům - dodejme pánové (všichni) kvalitní pití - stejně prd poznáme v
rozdílu zapojení, napojení atd., ale poznáme líp sami sebe navzájem a nebudem se umlácovat
(nový český novotvar) v tom, v čem jsme stejně každý jedineční. Co vy na To?
A abych byl demokrat, máte dvě možnosti.
Přnést dobrou kořalku nebo víno a moc nekecat :
1) ano
2) jo.
Naposledy upravil(a) bohus dne 26 lis 2008 18:00, celkem upraveno 1 x.

Křeček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Křeček » 26 lis 2008 18:00

Renown
Omlouvám se za zavádějící informaci.
Zapomněl jsem, že řídí Tvůj osobní řidič.

PS : To se tak bojíš, že Ti ho ojedou hřebíkem?

mesires
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mesires » 26 lis 2008 18:20

Veskere hadky po internetu jsou naprosto zbytecne. Vyzkousejte slepy test a uvidite (uslysite).
Ochotnych na test tady byla cela rada a Pasulovi jde ke cti, ze to bere takhle sportovne a otevrene. To by se u nekterych hifistu nemuselo stat.

Jen jdete do toho slepeho testu *2thumbsup*

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer » 26 lis 2008 18:31

Já souhlasím s bohušem. Kořalka nebo víno...

daliborr
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od daliborr » 26 lis 2008 18:50

Chtěl bych jednou poslechnout kabely na slepo ,protože si myslím že to hraje všechno stejně. Zatím jsem neměl tu možnost . Jsem z olomouce ,tak mě někdo ukažte že to hraje jinak. *2thumbsup*

Paul
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paul » 26 lis 2008 18:55

kluci-ve víně je pravda,ne? :lol: A Pašul to bere opravdu v pohodě,zkuste domluvit ten slepej test a budeme zase všichni o něco chytřejší (a nebo blbější?) *klanimse*

dadaft
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od dadaft » 26 lis 2008 19:06

Paul píše:A Pašul to bere opravdu v pohodě...
taky si to myslím a jeho nabídka je velkorysá. určitě to bude velice zajímavé. jenom mě nasral způsob argumentace, která je nekorektní (když už nenapíšu nebezpečná, což si ve skutečnosti myslím).

Mike
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike » 26 lis 2008 19:18

Jestli se bude dělat slepý test kabelů společně s testem kořalky a vína,tak rád přijedu. Mohu vzít také kabely Britek a porovnat je při slepáku doufám že mě z toho ale nechytne zkutečný slepák až uslyším ten propasný zvukový rozdíl dvoulinky za 50kč a nějáký za 2900 EURO.

Peer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peer » 26 lis 2008 19:22

to Mike:
to tě z toho švihne, to si piš. Dovez raději víno i kořalku... :D

Mike
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike » 26 lis 2008 19:47

peer

To víš že dovezu já rád hanáckou vodku,rum a whiskey, z vín něco bílého šumivého,ale ani červeným nepohrdnu. Kabely klidně dovezu vlastní. Já se k tobě musím podívat abych viděl to tvoje voodoo ty jsi totiž voodoo GURU a už jsi mě tak nějak znejistil že něčemu začínám i věřit a podle toho co říkal Zdeny tak toho máš opravdu hodně. Jaký bude termín?

boxer

Příspěvek od boxer » 26 lis 2008 20:15

Jenže dát si na Bentleye či jiné auto místo kvalitních pneu,sračky Baumax,tak to není o ceně,ale o sakra rozdílu v jízdních vlastnostech.A v tom je ten pudl.

Jinak máš Pašule recht.Když si koupíš předražené kadibudky,musí k nim vést pořádný předražený ohon.Lhostejno jak to je sladěno dohromady a jak to hraje.
Hlavně že je to IN. A je to od stejnýho strejdy. *palec* *bravo*

Odpovědět