Slušné levné signálové kabely

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Odpovědět
Strejdin
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Slušné levné signálové kabely

Příspěvek od Strejdin »

Tedy vibrací 😕, jsem se překouk.

fb_pavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fb_pavel »

Herrer
Nebudu soudit,na co jsi skočil či ne. Nikoho neodsuzuju za statisícové investice do aparatury a už vůbec nikomu nezávidím ! Pokud najdeš v sobě sílu pochopit psaný text,tak si všimneš,že se řadím mezi ty,jenž do aparátu investoval..."v ceně nového vozu vyšší třídy"..tak mi nevkládej do úst své bláboly ! Nejsi schopen vnímat význam slov,a zase jen chytračíš,urážíš...a z neznalosti shazuješ ! Já tu jen odsuzuju psychouše - kteří na původní prosbu a otázku.."levné slušné kabely" vypisují žadateli o stříbrných VDH a pod. !!! Jasně jsem napsal !..že nemáme právo vysmívat se těm,kteří neměli to štěstí či prostředky pořídit si drahou aparaturu k poslechu hudby...a naopak je naší povinností jim poradit,jak co nejlépe a levně dosáhnout uspokojivého výsledku ! Celá tahle debata se úplně zvrhla někam jinam...vychvalování...vnucování svých názorů a vidění světa - viz. má reakce - to přirovnání k náboženství...jen pokrytecké maloměšťácké chvástání...nikoli věcná debata k otázce..tedy..slušně poradit někomu kdo tu poprosil o pomoc..o radu ! Jemi líto,že nejsi schopen pochopit význam slov a vět,ale to není můj problém - to je nedostatek Tvůj !

Ramones
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ramones »

Účel původního dotazu byl splněn do šesté odpovědi na první stránce.
Dále už to je pouze místní "klasika", kde pohodu při poslechu hudby
vystřídá nevraživost a dohadování se o ničem.... :?

Herrer
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Herrer »

fb_pavel: Tebou psanému textu vážně nerozumím, to se klidně přiznám. Nedočetl jsem se nic konkrétního o tom, do jaké sestavy ceny auta vyšší třídy jsi investoval. Dočetl jsem se něco o spokojeností s Technicsem 1210, Denonem 980R a přenoskou za 5K. Tady není absolutně nic proti ničemu, ale právě někde tam se to zvrhlo, když si ti někdo dovolil napsat, že to s lepší přenoskou může být lepší. Pak už jen špatně skrývaná nebo naopak dobře zahraná naštvanost, bláboly o kabelech osazených diamanty, nějakém limitu 50K za zesik, protože výš už je to vlastně fuk atd. Takže jak tomu mám tedy rozumět? Sestavu v hodnotě vozu vyšší třídy jsi měl, ale zbavil ses jí, protože jsi empiricky vypozoroval, žes vyhodil zbytečně moc? Nebo jsi ji kupoval před lety za tehdejší plnou cenu a máš ji dodnes? Opět nic proti ničemu, ale fakt se to z tvých textů vyčíst nedá. Nebo aspoň já toho schopen nejsem :-)
Nadral reprosoustavy

fb_pavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fb_pavel »

Herrer
Posunul ses - už jsi přiznal,že nejsi schopen pochopit obsah textu. Ostatní je dohadování o ničem-jak píše Ramones !

Herrer
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Herrer »

:)

Posuneš se taky a prozradíš konečně na jakém novém autě vyšší třídy teda posloucháš?
Nadral reprosoustavy

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear »

fb_pavel
Přidávám se s požadavkem k Herrerovi. Sociologických a mravokárných ponaučení už jsi tady vychrlil dost. Bylo by dobré v diskusi na Hifi foru také specifikovat svoji aparaturu, aby byla patrná relevance Tvých vyjádření a hlavně zkušeností v tomto oboru. A věz, vůbec nejde o cenu, ať si každý poslouchá ne čem chce.

BTW: nějak mi připomínáš působení týpka pod nickem marvinnrv. Nejsi jeho přestělenec?

fb_pavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fb_pavel »

Herrer i Oldear
Každým dalším slovem jen potvrzujete mé předchozí řádky ! Ne...fakt! nejsem ničí "přestělenec" ani převtělenec Oldear ! a příště,než mi začneš počítat tečky v textu,nauč se sám psát !!! zvrhlo se to tu jen v tupé přetvářenecké chvástání ! Je vám úplně hovno po tom,na čem ve skutečnosti poslouchám,jaké mám opravdu dom.kino...i v jakém...jakých autech jezdím !!! to vše jsem si totiž pořídil pro sebe a potřeby svých dětí - ne proto,abych se chvástal mezi hlupákama...ne..pinďory si fakt měřit nebudu,a už vůbec ne s někým,kdo se tu jen snaží vyzvracet ze svých mindráků !!!

Oldear
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Oldear »

Jo, tak to už stačí. Je vidět, že chování máš vybrané a podobné budou i Tvoje hifi zkušenosti. Už sem nemusíš nic psát, už si o sobě napsal vše.
Buď v pohodě a v klidu si poslouchej co chceš a na čem chceš.

Hifi zdar.

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax »

Fb_pavel.. a aspon znacku beden a zesiku nereknes.? ;)

fb_pavel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fb_pavel »

kychtax
A proč ?..takovým,jak je Oldear a jemu podobní ? Zrovna tak jeho bych se ptal,kde a co psát ! Já mám hifi pro potěšení,ne chvástání !.když jsem psal o svých zkušenostech už od osmdesátek..s muzikou,kapelou a laborování s kabely - zesměšňoval mě,urážel a posílal někam,a hle..pár řádek nahoru - sám se chvástá svou aparaturou a odvolává se na muzikanta,kterého tím ohromil...a že mám starší Denon PMA 980R...momentálně s tunerem v kuchyni jako rádio,a hlupáci se toho chytli,a hned mě tu špinili,odsuzovali a pod...?..inu,je mi líto starých,ještě dobře funkčních strojů..a nevyhazuju to,mám i několik přehrávačů..CD,DVD,Blu-Ray,dva 3head Tape,dvě hifi videa jako magnetofony....VHS a S-VHS...vše funguje...tak je mi to líto vyhodit. V obýváku ale mám nové věci - bylo třeba upgrade kvůli poslechu DSD a Hi-Res souborů..a tak polemizuju o nové přenosce...a převodu LP do DSD.. desky uschovat a neničit,protože mnohé už neseženu...třeba oblíbená Peter Lipa - Je to stále tak z roku 1987...už nevydali znovu ani CD...ona se při divoké privatizaci studií v Mlynskej Dolině v Bratislavě spousta nahrávek nenávratně ztratila....

Herrer
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Herrer »

A ty "velké bedny se dvěma basáky" máš v kuchyni k tomu Denonu, nebo v obýváku k tomu novému, nespecifikovanému, před čím nás tolik chráníš? Krmíš je tím něčím novým striktně v limitu 50K, nebo ses rozšoupnul a dal mnohamístnou částku za maximálně 1 % zlepšení? Nebo je v hodnotě nového vozu vyšší třídy zbytek sestavy? Je něco z toho od rádoby značkové firmy Cambridge, nebo od nějaké jiné, mnohem dražší rádoby značkové firmy?

Ale klidně to nech bejt a neodpovídej. I jako hlupák už jsem pochopil, že mi do toho nic není. A i kdyby bylo, stejně se nebudeš chtít chvástat. ;)
Nadral reprosoustavy

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

fb_pavel píše:
05 říj 2020 16:22
kychtax
A proč ?
Protože ses zapojil do debaty na hifi fóru, kde je představení sebe a své aparatury tak nějak z podstaty věci alfou a omegou. Ne urážení všech okolo, které zatím předvádíš. To si prosím běž vybít jinam.

pixel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pixel »

fb_pavel píše:
05 říj 2020 13:21
Herrer i Oldear
Každým dalším slovem jen potvrzujete mé předchozí řádky ! Ne...fakt! nejsem ničí "přestělenec" ani převtělenec Oldear ! a příště,než mi začneš počítat tečky v textu,nauč se sám psát !!! zvrhlo se to tu jen v tupé přetvářenecké chvástání ! Je vám úplně hovno po tom,na čem ve skutečnosti poslouchám,jaké mám opravdu dom.kino...i v jakém...jakých autech jezdím !!! to vše jsem si totiž pořídil pro sebe a potřeby svých dětí - ne proto,abych se chvástal mezi hlupákama...ne..pinďory si fakt měřit nebudu,a už vůbec ne s někým,kdo se tu jen snaží vyzvracet ze svých mindráků !!!
fb_pavel - BAN

šeďour
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od šeďour »

Uf...to bylo fakt únavný číst !

Ten člověk napíše Oldearovi, prej ať se naučí psát, ale sám neuměl používat odstavce a velký písmena na začátku věty.

Díky bohu...ne...vlastně díky pixelovi...je to pryč.
kabelguru.cz

Odpovědět