Upgrade zvuku- jumper´s Valhalla_BW802D2&top setup

Signálové, reproduktorové i napájecí kabely
Zamčeno
Trashwatcher
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade zvuku- jumper´s Valhalla_BW802D2&top setup

Příspěvek od Trashwatcher » 14 říj 2016 21:14

Bohus:
Proč to sem vůbec píšeš ? Řešit pohledávky na veřejném místě je prasárna a cílená dehonestace druhé strany.
Já bych řekl, že BVa reagoval na Tvůj výpad v rámci sebeobrany zcela OK. Tys měl potřebu BVa tady veřejně napadnout a zcela účelově jsi ten starý případ použil. To je unfair. Tak se nediv, že se bránil ... to je logické. Tudíž celý tento tvůj příspěvek je irelevantní. Způsobil sis to sám.

Jen je škoda, že tato moje poznámka neměla být napsána mnou, ale moderátorem diskuse. Ale je to veřejná diskuse a je to můj názor.

BVa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BVa » 14 říj 2016 22:17

bohus
Pošlite, to, urobím čo som napísal. Tak za 10rokov sa uvidí..Dúfam, že tie obmenené reprosústavy nemajú impedanciu 1ohm.

bohus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohus » 15 říj 2016 07:31

to :tracshwater
co ty se synku do všeho sereš?
Já napsal, že nevěřím všemu tomu co BVa říká na základě jen své zkušenosti.
Taky jsem nikde nenapsal, že nemůže mít BVa třeba pravdu.

A své závěry co je vhodné a co né, si nech laskavě pro sebe Ty génie.
Co Tě sere "malý důchod". Omlouvám se, musel jsem si rýpnout

PS: už jsi zkusil někdy vyměni káblíky? Pochybuji, ale zkus to a možná budeš čubrnět.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 15 říj 2016 16:30

Pokud jsem spravne informovan, bude za nedlouho kolega "pytel" vyrabet propojky pro reproterminal z originalniho
kabelu Valhalla. Jeho kamarad/ zakaznik mu posila jeden kabl na rozrezani. Jen ma od nej terminaly wbt.
Takze to bude vlastne vylepsena verze original jumper's od Nordost Valhalla Jelikoz je vzdy velmi vstricny, rikal mi, ze je ochoten domluvit zapujceni. Proti zaloze, samozrejme. *palec*

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 » 15 říj 2016 16:44

Jestli budete znovu testovat, měl bych prosbu. Zkuste jako propojku nějakou placku/silnější plech, stačí postříbřená měd. Možná by to zajímalo víc lidí, jak by to hrálo.
(jak vypadá kabel "paolo" můžeš fotečku a popis?)

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik » 15 říj 2016 19:48

to jarda69 : myslis ten puvodni co Paolo delal ? byl strasne tvrdy a neohebny, ale za ty penize byl super ... zkusim najit fotky a z ceho byl uz moc nepamatuji - mozna si vzpomene Pytel nebo napise sam Paolo ...

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 » 15 říj 2016 21:12

No, spíš to bylo na Lachima, má je v podpisu. Ale on se se mnou asi nebaví. To je fuk, nech to být.

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 15 říj 2016 23:10

Jarda69
Myslis, ze jsi prvni koho ta placka napadla??
Kazdy chceme utratit vo nejmene kc.
Lepsi nez placka byla propjka ze stribra hga.
Jenze ta je zase sakra horsi nez origo valhalla.
Vyzkouseli jsme vse mozne. Osobne dnes vim, ze jaky repro kabel, takovy jumper

kychtax
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od kychtax » 16 říj 2016 12:02

..prosím nemažte to! Spousta informací je užitečná. *palec*
K tématu..
Jak dlouho jste to měli zapojený?
Ono taky něco zapojit a pustit, tak to hlavu oblbne nejvíc na začátku a vždycky.. Užitečnější by bylo sepsat dojmy po měsící používání a pak přepojení zpět..

(nový reprokabel hraje vždycky fantasticky, že ano ... (akorát po měsící často jeden neslyší rozdíl ... *2thumbsup*)

lachim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lachim » 16 říj 2016 17:46

kychtax
propojky valhalla jsme testili proti propojkam diy ze stribra hga na 2 ruznych sestavach cca. 4-5 hodin. 2-3+2.
pokud si to budes chtit sam dlouhodobe vyzkouset, bude u pytla k zapujceni.
me osobne stacilo to, co jsem slysel.

S499_1023
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S499_1023 » 16 říj 2016 23:06

Já se domnívám, že ty propojky by měly být delší, aby bylo možné je podložit stojánky Sort Lift, pak by to byl teprve rozdíl!

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik » 17 říj 2016 07:45

to S499_1023 : pokud hodlas takhle dokola provokovat - davat tak ocividne zaminky k nejakym dalsim nesmyslnym hadkam, budes vykazan do patricnych mezi - preber si to jak chces, jsem si jist, ze Tva inteligence Ti dovoli pochopit me sdeleni .
Nevidim jediny duvod, proc poskytovat prostor vecnym rypalum a vyvolavacum hadek. A prosim usetri nas vysvetlovani, ze preci svou pripominku myslis vazne, ze by to bylo dobre reseni - tak hluboko snad neklesnes ...
S499_1023 píše:Já se domnívám, že ty propojky by měly být delší, aby bylo možné je podložit stojánky Sort Lift, pak by to byl teprve rozdíl!

vonvichousch
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od vonvichousch » 17 říj 2016 08:20

fotolaik píše:to S499_1023 : pokud hodlas takhle dokola provokovat - davat tak ocividne zaminky k nejakym dalsim nesmyslnym hadkam, budes vykazan do patricnych mezi - preber si to jak chces, jsem si jist, ze Tva inteligence Ti dovoli pochopit me sdeleni .
Nevidim jediny duvod, proc poskytovat prostor vecnym rypalum a vyvolavacum hadek. A prosim usetri nas vysvetlovani, ze preci svou pripominku myslis vazne, ze by to bylo dobre reseni - tak hluboko snad neklesnes ...
S499_1023 píše:Já se domnívám, že ty propojky by měly být delší, aby bylo možné je podložit stojánky Sort Lift, pak by to byl teprve rozdíl!

Nechápu, proč by to nemohl myslet vážně. Pokud někdo myslí vážně, že mu podložky pod kabely v ceně 600USD/pár zlepší zvuk, tak proč by stejná "technologie" nemohla být aplikována i na propojky?
Jen se ptám, když je tedy prokázán výrazný vliv na zvuk, při použití těchto podložek, nemůže být zvuk degradován, když se na propojce nepoužije? Nebo tam je nějaká minimální délka, od které je možno podložku pod kabel aplikovat?

mirec1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec1 » 17 říj 2016 10:53

Je az neuveritelne , co vsetko su viaceri clenovia schopni napisat v mene svojej jedinej , absolutnej pravdy.
Ci uz ide o zastancov , alebo odporcov vplyvu kabla na zvuk. Osobne urazky , osocovanie , podpasovky - a to nielen na tomto fore.
Otvorte uz konecne oci , je to HOBBY , konicek , zabava , neide o zivot.
Ak niekomu staci na prepojenie RG62 a niekto si kupi kabel za 5000 eur , tak je to uplne v pohode.
Ani v beznom zivote nejazdime vsetci v trabantoch , ale ani v Porsche. :)
Kazdy nech si kupi to , co sa mu paci , ak ma z toho radost a je s tym spokojny.

Ani mne nesedi , ze ak zapojim kvalitny reprokabel na stredovyskovu sekciu a menim iba prepojku k basovej sekcii , ze je mozna vyrazna zmena zvuku v celom pasme , ale ak to niekto pocuje a ma z toho radost ...... su to jeho peniaze a jeho radost . Nebudem predsa kvoli tomu viest proti nemu kriziacku vojnu.
Troska tolerancie naozaj neuskodi. *2thumbsup*

MB
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od MB » 17 říj 2016 11:37

*offtopic* Problém je hlavne slepá závisť, ale to už je také typické československé. Po 2,5 roku v inej krajine zisťujem, že to može byť aj inak....

Zamčeno