Ciba

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od ciba »

Sorry za zpoždění , ale Pařížská motorshow mě lehce rozhodila ... , v manuálu ke Quadům se doslova píše - že ochrana je realizována obvodem "multifuse" , která při limitaci membrány zredukuje vstupní výkon - příkon , tedy snížením hlasitosti toho , kterého kanálu s adekvátní ztrátou kvality .. , při stálém přetížení ( tedy bez redukce hlasitosti po aktivaci pojistky ) , hrozí trvalé poškození tohoto ochraného obvodu a je pak nutná výměna ochraného obvodu ve spolupráci s kvalifikovaném technikem firmy Quad . Tolik volný překlad z manuálu , takže zřejmě můj avizovaný systém zkratování výstupu zesilovače se nekoná .. (informaci jsem bral z různých zdrojů na internetu) . Já jen dodávám , že pokud poslouchám jakoukoliv akustickou hudbu ( včetně symfonické) ve skutečné reálné hlasitosti , nedá se v mé poslechové místnosti aktivaci ochrany reálně dosáhnout .
PS. Jak už tady nick Renown a můj kamarád předznamenal - mé uši už slyšely velmi mnoho , ale toto je pro mně absolutní konečná .. kdo mě zná ví , že jsem schopen obětovat velmi mnoho peněz za kvalitní zdroj zvuku , v tomto případě to však není potřeba , Quad ESL 2905 je velmi , velmi levná bedna . *thumbs up*

bohus
Příspěvky: 518
Registrován: 19 dub 2008 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od bohus »

Tak to musí být pecka.
Koukal jsem a dobře poslouchal na výstavě v Praze, když si Zdeněk nechal pustit své CD u Pěknika na Soulution.
Když si nakonec nakoupil tuto svou kombinaci, tak asi věděl proč. *palec*
Gratuluji Zdeňku.

Uživatelský avatar
Pytel
Příspěvky: 1155
Registrován: 19 dub 2008 08:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Ciba

Příspěvek od Pytel »

Minulý týden s Lachimem jsme byli na poslechu a pokecu v MB. Poslech jeho gramofonu ve spojení s Quady -- pro mě osobně analogová nirvana. *palec* *bravo*

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů