Petra 44

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od dadaft »

tak.
za sebe bych se chtěl Petře omluvit za slova těchto impotentů.
a za chvíli svých pochybností.

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od dadaft »

a moc doufám, že to Petra s tím končením má jako já. že ji to časem přejde. a začne zase přispívat k rozkvětu tohoto fóra.

Uživatelský avatar
Aleska
Příspěvky: 2673
Registrován: 02 kvě 2008 07:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Aleska »

dadaft píše:a moc doufám, že to Petra s tím končením má jako já. že ji to časem přejde. a začne zase přispívat k rozkvětu tohoto fóra.
Souhlasím s Dadaftem. Nejen technici, ale i laici dělají toto fórum fórem. A máme-li mezi námi jednu ženu, važme si jí.
Petra jsem vnesla (k nelibosti mnohých) jiný přístup k věci, prostě ženský pohled na věc. Važme si i jej.

PS: Rowingu, Petra adresně řekla kdo - a je to na banán ! *headbang* *headbang* *headbang*

Uživatelský avatar
Donuts
Příspěvky: 489
Registrován: 23 dub 2008 07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Donuts »

Aleska: forum cleny takovych nicku nezna

Opravdu se tu najde jeste nekolik blaznu, kteri k Petre vzhlizeji jako etericke muze. Ten obtloustlej, chlupatej chlap co se skryva za monitorem sa vam smeje.

Zvlast po poslednim deni je to celkem jasne. Pochybnosti museli hojne vzrust u vsech kdo chvili patrali odkud "Petra" linkovala tu svou fotku.

Renown
Příspěvky: 2320
Registrován: 18 dub 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od Renown »

to Donuts :
Opravdu se tu najde jeste nekolik blaznu, kteri k Petre vzhlizeji jako etericke muze. Ten obtloustlej, chlupatej chlap co se skryva za monitorem sa vam smeje.
vidím to naprosto stejně !

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od efičák »

Mi to nepřijde jako problém. Ať si píšeš pod jakým nickem chceš, buď tu s námi.
Hrubky jsou cílené pro zvedání češtinářů, a nové logo mi přijde na volání po Renownowě pozornosti.
Já chápu touhu po společnosti a lásce.
A taky konečně něco nového. Nejaktivní téma, dadaft - Merhaut, mi nepřijde výživný. Dokonce tím stránky získaly odpudivého ducha.

merhaut

Re: Petra 44

Příspěvek od merhaut »

Infantilní

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Rowing »

Podívej Petro, napsala jsi 3 nicky a ani jeden se na našem fóru nevyskytuje. Takže co si o tom mám myslet?
Alokovat podle IP adresy samozřejmě možné je, ale u těchto nicků jaksi nevím koho. Naopak u tebe není těžké zjistit z jakého města jsi připojená, ale psát to sem nebudu, nemusí to nikoho zajímat. Takže z hlediska fóra nemám na co reagovat.

Jestli chceš zkusit pořešit ty případné maily, napiš mi soukromou zprávu nebo mail, můžu se na to mrknout, když mi přepošleš kompletní maily, co ti přišly do schránky.
Je několik možností co by se dalo dělat, ale asi to nebude stejně k ničemu, ale zkusit to můžu. Ono účet zde na fóru, stejně jako mail na portále seznam či centrum si může založit prakticky kdokoliv a je téměř nedohledatelný.

Osobně si myslím, že nikdo z pravidelně přispívajících sem na HiFi názory, by ti takovéto oplzlosti co jsi uvedla do mailu nepsal.
Pokud se vyskytne problém s některým uživatelem zdejšího fóra, tak se na mě obrať soukromou zprávu a to mohu řešit poměrně lehce.

Víc nemám co bych k tomu dodal. *sunglases*

Mih
Příspěvky: 772
Registrován: 18 dub 2008 08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Mih »

Nějaký radekf je na "Martinově" fóru - Plzeň - Bory....

tombas
Příspěvky: 373
Registrován: 30 pro 2008 15:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od tombas »

Jen prosím vemte v úvahu, že na různých fórech se vyskytují stejné nicky, pod kterýma se skrývají úplně jiné osoby. Není tedy možné označit "pachatele" podle nicku vyskytujícího se na jiném fóru. Pro identifikaci by musely být prověřeny i další údaje.

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od dadaft »

jo, radkůf, buldocků a tak jsou hromady. už jsem se po nich díval...
já bych to, pokud to nebude pokračovat, nechal už být.

Křeček
Příspěvky: 360
Registrován: 04 zář 2008 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Křeček »

Stačilo by zamyslet se nad smysluplností svých příspěvků. Co dokáží někteří z nás vyprodukovat za 20 dnů svého působení zde je kouzelné. A je jedno, jestli je to Petr(a) nebo Pavel. Těmto identitám nahrazuje zdejší prostor normální sociální kontakty a tráví zde nezdravě hodně času. Pletou si hifi fórum s chatovou tlachárnou. *thumbs down*

Podobně jako někteří prodejci, zneužívající nekomerční fórum k intenzivní obchodnické masáži. A protože nejsou úplně blbí, nešpiní si sami ruce, mají na to své věrné. V důsledku to spoustu slušných členů natolik znechutí, že radši přestanou na ty kecy reagovat. A nakonec i úplně přispívat.

Mih
Příspěvky: 772
Registrován: 18 dub 2008 08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Mih »

Tombas - jistě, je to jen vodítko, dále se musí porovnat IP adresy a pod. Jen je zajímavé, že dotyční na tomto fóru nevystupují. Alespoń pod těmito nicky. Patří zřejmě k návštěvníkům, my většinou se tady už známe a víme, nebo tušíme jak ten který bude reagovat.

tombas
Příspěvky: 373
Registrován: 30 pro 2008 15:13
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od tombas »

S těma IP adresama je to taky mnohdy k ... ničemu, pokud nemají veřejnou IP, podle které se dá dohledat klient, ale sdílenou např. přes UPC apod, kdy je v podstatě po každém novém spuštění PC IP adresa jiná.
Ale už dost bylo tohoto tématu, věmujme se raději něčemu bohulibějšímu, např. hudbě ;).

Renown
Příspěvky: 2320
Registrován: 18 dub 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od Renown »

Tak to vypadá, že bublina jménem Petra44 definitivně splaskla :-)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů