Petra 44

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 762
Registrován: 17 dub 2008 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Acon »

Donuts píše:
Acon píše:to akože vážne? No ak by mne niekto napísal urážlivý email, nemám problém založiť vlákno s takým obsahom
A to je prave ten tvuj problem, resit na foru tisice hlouposti s hifi nesouvisejicich. Jak kdysi na tvou adresu poznamenal Renown, tisice prispevku s nulovou hodnotou.
Koľko tisíc ich podľa Teba bolo? Keď celkovo ich je tak 100? Ale ak sa chceš do mňa obuť, poslúž si, mne nevadí ak môžem pomasírovať niekoho ego. Aspoň nikoho neurážam či už verejne, alebo cez súkromnú poštu.

Uživatelský avatar
Donuts
Příspěvky: 489
Registrován: 23 dub 2008 07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Donuts »

Ten Renownuv komentar hodnotil jeste tve pusobeni na f-sportu, nicmene posledni zalozena vlakna dokazuji, ze situace se nezmenila.

Mih
Příspěvky: 772
Registrován: 18 dub 2008 08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Mih »

Petra 44 - chtělo by to trochu se poprat nejen s technickými výrazy a jejich významem ale i s češtinou, ne ? (pokritci, ostich a pod.).

Uživatelský avatar
Petra44
Příspěvky: 136
Registrován: 21 pro 2008 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Petra44 »

Kdyžtak s jazykem českým.... *bravo*

neřeším,když jsem nasraná jaká slova tam maji být,jinak si všichni přečtěe svoje vlákna,kde Vám chybí i plono jiných gramatických věcí...

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 762
Registrován: 17 dub 2008 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Acon »

Donuts píše:Ten Renownuv komentar hodnotil jeste tve pusobeni na f-sportu, nicmene posledni zalozena vlakna dokazuji, ze situace se nezmenila.
Ok, keď sa s takou radosťou do mňa obúvaš, vymenuj mnou založené vlákna, ktoré sa netýkajú HiFi a hudby. 1?

Teraz, koho príspevky majú 0 hodnotu?
Ale ak Ti ide o zhadzovanie mojej osoby, tak Tvoje príspevky rozhodne hodnotu majú

Ano, moje začiatky na F-sporte a Slovanete boli o príspevkoch plných gramatických chýb a zásadne iných názorov. Neskôr som zistil, že medzi prispievajúcimi je hodne normálnych ľudí a zmenil som prístup. Je tu pár ľudí, čo ma už poznajú osobne a ich názor na moju osobu je, nehnevaj sa, relevantnejší.

Mih
Příspěvky: 772
Registrován: 18 dub 2008 08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Mih »

Petra 44 ... a sklidnit hormony a nenechat vztek cloumat Tvým majestátem...

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od dadaft »

Petra44 píše:Někteří z Vás se zde chovají jako pokritci a nemají ani trochu důstojnosti a ostichu,mi napsat oplzlé emaily.
varoval jsem tě - nevěřilas, že to příjde...

buď v klidu.
oplzlost mnohem víc vypovídá o jejím autorovi, než o adresátovi.
kašli na to.

Uživatelský avatar
Donuts
Příspěvky: 489
Registrován: 23 dub 2008 07:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Donuts »

Tak me by celkem zajimalo jak vypada takovy oplzly mail od hifisty. Vetsinou se masturbuje nad Pink Floydama a nejaka Petra tomu nemuze konkurovat.

palipol
Příspěvky: 514
Registrován: 14 říj 2008 09:06
Kontaktovat uživatele:

Petra 44

Příspěvek od palipol »

...když v báru houstne dým, já nad likérem svým, sním, že přijde On, mého srdce šampióón...

super fotka *thumbs up*

Renown
Příspěvky: 2320
Registrován: 18 dub 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od Renown »

to Petra 44

Pokud sem napíšeš takovou věc,
Někteří z Vás se zde chovají jako pokritci a nemají ani trochu důstojnosti a ostichu,mi napsat oplzlé emaily.

tak bys měla sdělit i to kdo Ti takový e-mail napsal, protože pokud to nenapíšeš, tak já Tě osobně podezřívám, že prostě kecáš a že sis to vymyslela.
Vznášejte se v oblacích že máte něco !EXTRA!

Nikdo Ti tady nikdy nenapsal, že máš aparát na hovno, tak co furt naříkáš ? To už nevypadá jako pouhý nedostatek sebevědomí, to už je patologické.
Já musím především myslet na rodinu a pak můžu investovat do ostatních věcí.

Ty jo, tak tohle už je fakt nářez. To máš tedy fakt blbé. Víš nikdo z nás rodinu nemá a tak se o ni starat nemusí a valíme všechno do HiFi.
Někteří z nás sice rodinu měli, ale manželka se rozvedla a děti si vzala sociálka. Ať žije HiFi !!!

Mike
Příspěvky: 594
Registrován: 04 kvě 2008 21:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Mike »

Copak se nám to tady stalo? Snad se tady někdo nezlobí.... Souhlas s Renownem, je jen pár věcí které mi silně vadí, a to sice fakt že se někdo do někoho naváží např. kvůli pohlaví,orientaci,postižení nebo jiné státní příslušnosti. Rozhodně uveřejnit !Protože ten kdo to napsal protože to mohlo být jenom hovado s opičím mozkem. A nebylo by naškodu vědět který "nick" to je.
Zdraví Michal

efičák
Příspěvky: 1965
Registrován: 18 dub 2008 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od efičák »

palipol píše:...když v báru houstne dým, já nad likérem svým, sním, že přijde On, mého srdce šampióón...
Jako Tornádo Lou - úžasné a osudové. Fialová-Simonová, čeština a Femme Fatale.

http://videoklip.osobnosti.cz/kveta-fia ... oustne-dym

Když čtu vlákno jako celek, osobně mi vytane jiná píseň. Celková nálada odpovídá více

http://www.youtube.com/watch?v=ICyk3Puae2c

Renown vzpomíná mé proslulé náběžné hrany signálu a zapojení bez celkové zpětné vazby. Ale i půvabnou pleťovou barvu obrazovky televizních techniků, prosadil svou vahou konstruktérské autority, do tolerované skupiny slov, pro popis středových frekvencí. A tak věřím, že budeme svědky nových neotřelých nápadů, jak obohatit recenze našich strojků. Souhlasíš dadafte?

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Petra 44

Příspěvek od dadaft »

uvidíme, jak se to vyvrbí. náčelník vidí i do hlubin ženské duše. ach, ty nešťastné ochranné obvody. jenže kdo z nás má za sebou tak hvězdný nástup?

Uživatelský avatar
Petra44
Příspěvky: 136
Registrován: 21 pro 2008 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od Petra44 »

Tak na Vaše přání tu zveřejňuji jména autorů těch oplzlostí a nadávek typu,...táhni do hajzlu,tady tomu nerozumíš,máš rodit parchanty a vypadáš,jako poslední šlapota z E55.Kdybych tě potkal tak bych tě vy...l,pak po..l,aby jsi viděla jak vypadá pořádná mr...a při pořádným hifi.
Stupňovalo se to ještě dále...,ale to řešit nebudu.Začínám přemýšlet,o podání trestního oznámení na tyto lidi.
Myslím,že oni nejsou tak chytří,aby je nebylo možno vystopovat,pomocí IP.
Tímto dávám Všem najevo,pokud toto přijde ještě jednou,tak se tak stane....
Jsou to :buldock,Bruno,radekF,robin :evil: *fnuk* je mi jich skutečně líto :twisted:
dále se k tomu nehodlám vyjadřovat a přispívat na toto forum,budu stát v pozadi a učit s od zkušených hifistů.
Kdo mě bral tak mu děkuji,kdo ne jeho věc a kdo psal ty emaily,ten mě nezajimá a myslím si o něm svoje...
Přeji Vám,ať Vám to všem hraje,někomu hůře jinému lépe,ale ať jste všici spokojení a šťastní v životě.
Moderátorům děkuji za trpělivost a za provozuschopnost tohoto fora...

dokken
Příspěvky: 36
Registrován: 18 dub 2008 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Petra 44

Příspěvek od dokken »

..neuvěřitelný

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BVa, Dasta, Strejdin a 3 hosti