Rowing

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Rowing

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Rowingu,
gratuluji k přírůstkům ve Tvém království. Koukám, že ten tape deck pěkně designově zapadá do Tvého racku *palec*. Taky mám někde hromadu kazet z dob tape decku (převážně CrO2 a metal). Z nostalgie je stále opatruji i když už je nemám kde přehrávat (ani v autě).
Vinyl nemám, takže pračce moc nerozumím. Pasul píše, že není dobrá, ale mně se líbí (design) *palec*.
Ještě jednou gratuluji a těším se a.p.n.n.s.p. *sunglases*.

Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 1499
Registrován: 15 črc 2008 08:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Rowing

Příspěvek od pasul »

Zásadně a nikdy nestřílím od boku.To jsi mi teď podsunul a jsem na to háklivý.Psal jsem jasně,že jsem to četl na zahraničním fóru.A byl to myslím Audiogon.Tak samo Nitti Gritty nejnižší model.Zkusím to najít.

Uživatelský avatar
Rowing
Příspěvky: 613
Registrován: 17 dub 2008 05:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Rowing

Příspěvek od Rowing »

Já jsem s ní zatím velmi spokojen. Je tichá, pere výborně a uvidíme časem co vydrží. Zatím bych ji s klidným svědomím doporučil. Zajímala by mě konkrétní negativní zkušenost. Napsat na web může kde kdo co chce. Já zatím o žádné špatné zkušenosti od nikoho nevím. Pokud ji sám časem udělám dám vám vědět. Smart Matrix zatím slouží výborně.

qwerty500
Příspěvky: 32
Registrován: 27 led 2009 03:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Rowing

Příspěvek od qwerty500 »

Ahoj Rowingu, zkoušel jsem ti psát i na Mail, ale zatím bez odezvy. :)
Potřebuju poradit. Chystám se na trochu Tuningu na Tesle NC 430 a chtě bych se zeptat, když měníš kablíky v ramínku, jaké používáš??? Díky za odpověď. *klanimse*

amon26
Příspěvky: 15
Registrován: 22 zář 2009 09:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Rowing

Příspěvek od amon26 »

V prípade, že sa nechystáš uvaliť licenčné bremeno na tú svoju sieťovú práčku, mohol by is o nej napísať ešte pár maličkostí (maličkosti = schéma, zoznam súčastí, fotodokumentácia z výroby/videonávod, kontakty na dodávateľov.... :lol: ).

Ale vážne, chcel by som investovať do prepäťovej ochrany/filtra a nechce sa mi vytrepať 500€ za belkin. To Tvoje riešenie sa mi zdá celkom elegantné.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dagonov a 3 hosti