svartenatt

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: svartenatt

Příspěvek od sonofstars »

Jirka33 píše:
31 črc 2017 21:21
Neznam jediny Kabelguru kabel co by stal za rec. Rozeberte ten placaty repro kabel a budete koukat co je uvnitr za šmejd.
A aniž bych věděl jaký to je šmejd - přesto se mi zvukový projev od obyčejné dvoulinky líbil více. Dokonce u toho sedělo dalších 5 lidí, kteří to potvrdili a líbilo se jim to také více. Jeho přínos do mé sestavy byl velký.

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od svartenatt »

Fidas dal odkaz na dobré pojednání o kabelech, kde je zmíněn tento reprokabel. Je to dobré řešení. Jirku33 nelze brát vážně.

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 »

Fidas..dobrej překlad :)
"Řešením bylo umístit česnek na kaši"

Fidas
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Fidas »

Jarda69
Checht, automatycká přendávač Gougl umít šeski... *2thumbsup*
Mimochodem, myslím, že odkaz na origo stránku mám od Tebe, ale je to dlouho a netvrdím to s jistotou...

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Došel mi Stratus 5. Zkoušet budu až o víkendu, ale je zajímavé, že místo normálních koncovek má ty od Platinum Electra.

http://www.wireworldcable.co.uk/categor ... rds_5.html

Jirka33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka33 »

Ne neberte me vazne, mel jsem kabelguru jak koupene tak zapujcene, tak otevrene, uvnitr je neco takoveho: https://www.conrad.cz/plochy-kabel-lapp ... da.k609670 Pred cca 4roky jsem to i presne identifikoval, byl to kabel za 9kc metr. Pokud jsem srovnaval napr jejich top model cinch kabel z levnejsim Audioquest, tak s toho ten audioquest vysel prakticky lepe a levneji, smutne ze...

Ale rychle hifisti kamenem do me,,, nejlepe do hlavy. *headbang*

dkdkdk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dkdkdk »

Stačilo skončit u věty
"Ne neberte me vazne"

svartenatt
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Platprde, že to Kabelguru tak vyrábějí je jejich věc. Pokud je ten kabel srovnatelný s jinými výrobci nebo je převyšuje, tak je úplně jedno co v tom mají.

Nebrat tě vážně, to jsem myslel tvůj projev, kdy se bez věrohodných argumentů navážíš do firem (VMA, Kabelguru) a členů fóra.

LawIAR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LawIAR »

Jirka33 píše:
02 srp 2017 19:24
Ne neberte me vazne, mel jsem kabelguru jak koupene tak zapujcene, tak otevrene, uvnitr je neco takoveho: https://www.conrad.cz/plochy-kabel-lapp ... da.k609670 Pred cca 4roky jsem to i presne identifikoval, byl to kabel za 9kc metr. Pokud jsem srovnaval napr jejich top model cinch kabel z levnejsim Audioquest, tak s toho ten audioquest vysel prakticky lepe a levneji, smutne ze...

Ale rychle hifisti kamenem do me,,, nejlepe do hlavy. *headbang*
viete to podložiť dôkazmi? Lebo takéto tvrdenie (aj keď náročne) by mohlo pre výrobcu znamenať veľa rôznych možných krokov voči vám.

*sunglases*

Jirka33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka33 »

Nebrat tě vážně, to jsem myslel tvůj projev, kdy se bez věrohodných argumentů navážíš do firem (VMA, Kabelguru) a členů fóra.

Dukaznich materialu jsem dal za ty leta na net dost. Proc s tim pokracovat, kdyz jedine s cim se od vas dockam je utok na moji osobu.

Vy nechcete slyšet negativní zkušenosti, chcete slyšet pouze chválu. A to jak je to všechno špičkové protože je to diy.

I přes vaši nenávist k me osobě se nebojím říct pravdu, že napr VMA Evo je sracka kterou prehrajeho stejne draha komercni bedna.

KabelGuru RCA ultra prehraje AudioQuest za 1800 (presny typ ted kvuli milým lidem nebudu vyhledávat)
KabelGuru Venom AEC prehraje Vincent premium.

Proti klukum od KabelGuru nic nemam, narozdil od mistra Vitvara. Ale psat ze delaji kabely s kterych maji pouze par drobnych na pivo, je nehorazna lez!

Jirka33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka33 »

PS: Chodim zde pouze pod jednou prezdivkou, spojovat me s nejakym prdem ci platprdem je akorat tak usmevne.

krmelec
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od krmelec »

platprd asi ne, ale nordland z galerie AVmanie už možná ano.

sekal

Příspěvek od sekal »

Ne možná, ale zcela určitě. Trochu se divím, že si toho nevšiml někdo už dříve. Identita Jiříka33 byla snadno rozklíčovatelná.

sonofstars
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od sonofstars »

Jirka33 píše:
03 srp 2017 03:02
KabelGuru RCA ultra prehraje AudioQuest za 1800 (presny typ ted kvuli milým lidem nebudu vyhledávat)
KabelGuru Venom AEC prehraje Vincent premium.
Vše je jirko33 možné, ale na jiné aparatuře a v jiné místnosti to může přinést přesně opačný výsledek.

Jirka33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka33 »

Sakra jsem prozrazen, rychle spachat seppuku :D

Odpovědět