Zbynek

Představení jednotlivých členů fóra, jejich aparatur, oblíbené muziky atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 426
Registrován: 17 dub 2008 20:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Zbynek »

bohus píše: jak si šlapou Triangly?
Rozehrané = absolutní spokojenost *thumbs up* *thumbs up*

Přijď zase někdy poslechnout !

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od ciba »

Skoda , ze ty Magellany jsou az v Ostrave . ty bych si rad poslechl ..

Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 426
Registrován: 17 dub 2008 20:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Zbynek »

ciba píše:Skoda , ze ty Magellany jsou az v Ostrave . ty bych si rad poslechl ..
Cibo, budeš-li mít někdy cestu kolem Ovy, jsi vítán!

Uživatelský avatar
ciba
Příspěvky: 393
Registrován: 13 zář 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od ciba »

Zbynek píše:
ciba píše:Skoda , ze ty Magellany jsou az v Ostrave . ty bych si rad poslechl ..
Cibo, budeš-li mít někdy cestu kolem Ovy, jsi vítán!
Ahoj Zbynku , strasne rad bych tam nekdy zajel a zastavil se u tebe , u Pasula a dalsich , severni morava se zda byti hifi zaslibena .. , zatim to jeste neplanuju chci jeste poskat az nase slavne silnice a dalnice na moravu budou prosty vsech uzavirek (objizdek) a dalsich prekazek v ceste timto smerem , nedavno jsem jel sluzebne na Barum rallye do Zlina a jel jsem to cca 5 hodin a to jsem nikde nedodrzoval zadne rychlostni limity ... pro mne velmi vycerpavajici zalezitost .Tak az bude situace lepsi , vyrazim.

bohus
Příspěvky: 518
Registrován: 19 dub 2008 13:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od bohus »

to Zbynek :
Tak to jsem rád. *2thumbsup*
Pořád mám v hlavě Tvůj trochu "zoufalý" výraz při jejich spuštění.
A na poslech se těším.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Mark Levinson »

Zbynek píše:
bohus píše: jak si šlapou Triangly?
Rozehrané = absolutní spokojenost *thumbs up* *thumbs up*

Přijď zase někdy poslechnout !
Ahoj Zbyňku,
jsem rád, že už jsi spokojen se zvukem Tringlů. Každá bedna chce svůj čas na rozehrání a u sloupů je to markantnější, protože basy neznějí jak by měly a s tím je spojen pocit nespokojenosti.
Hudbě zdar.

P.S. děkuji za CD, taky bych ty Triangly rád slyšel *sunglases*.

Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 426
Registrován: 17 dub 2008 20:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Zbynek »

ciba píše: az bude situace lepsi , vyrazim.
Těším se!
bohus píše:to Zbynek :Pořád mám v hlavě Tvůj trochu "zoufalý" výraz při jejich spuštění.
Byly nerozehrané. Cca od 50 hodiny hraní přicházela změna.
Taky jsem z regálovek nebyl zvyklý na takovou dávku basů. Teď už tomu organismus přivykl.
Mark Levinson píše:taky bych ty Triangly rád slyšel *sunglases*.
Klidně, domluvíme se.

Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 426
Registrován: 17 dub 2008 20:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Zbynek »

pipis píše:a nákup malinko na blind vyšel
To nebylo tak na blind - v Mnichově jsem si je předvybral. Hrály tam Grand Concerta - ale taky to byla místnost!
Vzhledem k mé místnosti a výkonu zesilovače byly pro mě Cella to pravé.

Jinak nebyl jsem evidentně sám, komu se v Mnichově ty Triangly líbily. Do jiného linku jsem naskenoval výsledek hörparkuru, co tam pořádal Stereoplay - Triangle byly druhé.

Francouzská značka na výstavě v Bavorsku...

Zrod tvých repráků sleduji s napětím a těším se na každou novou zprávu. Piš a přeháněj!

Uživatelský avatar
korys
Příspěvky: 819
Registrován: 18 dub 2008 12:08
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zbynek

Příspěvek od korys »

Sem řikal,že jim věřím. *hura*

Uživatelský avatar
Filip Kolinsky
Příspěvky: 424
Registrován: 18 dub 2008 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Filip Kolinsky »

Pipís píše:
Jsem rád, že to u Tebe dopadlo dobře a nákup malinko na blind vyšel, moc ti to přeju. Teď se modlím, aby to vyšlo i u pipísů,
právě doděláváme výhybku a v pondělí již začne bolestné rozehrávání. Podle toho, co tady píšete se mám na začátku na co těšit :?
Po té dlouhé abstitnenci budu muset bedny prohnat nějakým urychlovacím zahořovacím CD, nevydržím čekat.
Osobně bych šel cestou postupného rozehrávání. Nech je hrát lehce nahlas celý den, nalaď nějaké rádio, vlastně tuner nemáš, půjčím a po každém návratu domů z práce můžeš sledovat jejich rozehranost.

Zbynek píše:
pipis píše:a nákup malinko na blind vyšel
To nebylo tak na blind - v Mnichově jsem si je předvybral. Hrály tam Grand Concerta - ale taky to byla místnost!
Vzhledem k mé místnosti a výkonu zesilovače byly pro mě Cella to pravé.

Jinak nebyl jsem evidentně sám, komu se v Mnichově ty Triangly líbily. Do jiného linku jsem naskenoval výsledek hörparkuru, co tam pořádal Stereoplay - Triangle byly druhé.

Francouzská značka na výstavě v Bavorsku...

Zrod tvých repráků sleduji s napětím a těším se na každou novou zprávu. Piš a přeháněj!

Piš, ale nepřeháněj! *taktone*

Uživatelský avatar
dadaft
Příspěvky: 6644
Registrován: 24 dub 2008 09:50
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Zbynek

Příspěvek od dadaft »

ahoj.
moje cdčko občas mívá problémy přečíst ty nosiče Novaline, co mám od tebe. občas je chvíli slyšet takové to digi-praskání. jakoby ztrácelo stopu a rychle korigovalo polohu laseru. možná. tak mě to připadá. u žádných jiných nosičů mi to nedělá. a když udělám kopii z Novaline na klasickou Verbatimku, je to bez problémů.
nevíš, čím by to mohlo být?

Uživatelský avatar
tom
Příspěvky: 241
Registrován: 20 dub 2008 10:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od tom »

Hoj Zbynku,
moc díky za CD S.M.V. "Thunder" co Ti přebývalo na RAA paráda to můžu.

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Příspěvky: 1361
Registrován: 17 dub 2008 20:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Zbyňku,
všimnul jsem si, že jsi se stal gramofonistou *palec*. Pokud se nepletu, tak jsi zde dlouho nebyl a o gramofonu jsi se ještě nikde nezmínil. Taky Ti v popisu zmizely bedny Sonus Faber, takže už jsi rozehrál Triangly a jedeš pouze na ně? Jaké používáš phono ke gramofonu?

Zdraví ML

Peer
Příspěvky: 2633
Registrován: 17 dub 2008 14:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Peer »

to Zbyněk:
tak se pochlub... tak ti ten gramofon nedal? :)
To bude zase shánění desek, co? :)

Uživatelský avatar
Zbynek
Příspěvky: 426
Registrován: 17 dub 2008 20:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbynek

Příspěvek od Zbynek »

Je to tak pánové, v minulém týdnu jsem si udělal radost a nadělil si pod stromeček gramofon.

Konzultoval jsem to s Renownem a dle jeho rady jsem se rozhodl neexperimentovat a vsadit na jistotu. Pro-Ject RPM 10 + přenoska Ortofon Bronze je v našich hi-fi luzích a hájích dvojicí známou a osvědčenou.

Phonozesilovač mám zatím provizorní a rozhlížím se po nějakém „trvalejším“ řešení. Ve skrytu duše doufám v řešení z „české hlavy“, tedy v bratříčka sluchátkového GTH-1. Nepovedlo-li by se toto z jakéhokoliv důvodu, stále je v záloze Densen nebo široká nabídka trhu (i z druhé ruky). S výběrem nespěchám, těším se na testování různých kousků a porovnávání. Příští týden bych měl mít od kolegy zapůjčeno starší Clearaudio.

Hraji si s tím jaký malý kluk a dělá mi to velkou radost.

Bohužel. Gramo sebou ponese další vynucené investice – jako nevyhnutelné (a nudné) se jeví pračka desek a nový rack, jako zábavné se naopak jeví nákup LPček a už se těším na šmejdění antikvariáty (spíš v zahraničí) a objevování skrytých perel.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dagonov a 6 hostů