Aké regálovky ku Electrocompaniet ECI 3

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
dkdkdk
Kontaktovat uživatele:

Re: Aké regálovky ku Electrocompaniet ECI 3

Příspěvek od dkdkdk »

Palo píše:a dalej sa vyjadrovat nebudem...
Vždyť ti tvou volbu nikdo nerozporuje, nikdo nereaguje, tak co se čertíš? Nebo jsi naopak čekal, jak tě tu poplácají po ramenou a ono nic? :)

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Ale Palo, v pohode.
Myslim, ze temahle prispevkama jsi jen potvrdil vse, co jsem napsal. Nechtel jsi poradit co se zvukem, chtel sis koupit novy krabicky, udelat si s nima radost a o ni se podelit. To se asi povedlo a to je jedine dobre.
Ze ses ke stejnymu zvuku mohl dostat za mnohem min penez je taky fakt. A ze jsme nejeden z nas sli stejne klikatou cestou, je taky fakt.
Kasli na pitomosti, uzivej novejch hracek a neustrn na miste ;-).

Palo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

...mna len štvú reči, typu...jedna babka povedala...prí je slabej na stredech...Ja sa vyjadrujem len k veciam, ktoré som zažil, počul na vlasyné oči a uši. A rodičia ma vychovali tak, ze si kludne o sebe mozem povedat, ze som čestný a pravdovravný. Ludia....píšte o veciach s ktorými máte vlastné skúsenosti, napr. aké ste počuli bedne, s akým zosilovačom zapojené, s akými konkrétnymi káblami, aký ste použili zdroj zvuku a ked Vám to vyšlo, tak sa podelte o skusenosť a skráti sa tak niečia klukatá cesta. Lebo to čo sme počuli je len omrvinka v oceáne....iba jeden audio reťazec sa dá zapojiť na X sposobov...káble, akustika a pod. Ja Vám mozem vypísať komponenty pouzité v mojom reťazci, opýsať miestnosť, zatlmenie...na čom som porovnával za rovnakých podmienok a budem len rád, ked si to niekto prečíta a bude sa mocť od čoho odraziť. Na svete je tolko možností zapojenia, komponentov a akustických podmienok, že by nám nestačili tri životy to celé vypočuť. Ja som do tejto pre mna uz vrcholovej fázy, na viac nemám financie, ani priestor, išiel s rozumom a dobre som si veci odskúšal doma a ked to bolo možné urobiť v rámci rozpočtu, išiel som do toho. Dnes budem o skusenosť bohatsi...budem mat zapožičaný CD player Electrocompaniet...z druhej ruky, za velmi výhodný peniaz a prepojim ho so zosikom XLR káblami,....pdla slov kamaráta z Ketosu, ktorý je odchovaný na companietoch a Dynaudiach, budem ohromený, povedal, ze compy sú stavané tak, že cez XLR hrajú najlepšie a kedže viem, že moje nové bedne majú velký potenciál....idem do toho a tyžden budem doma počúvať a hodnotit. A už teraz viem, ze najpravdepodobnejšie, aj u mna ostane...lebo ten kamoš z Ketosu mi vždy povedal pravdu a vzdy prišlo na jeho slová. Tak sa tešim na dnes večer, ked mi privezie káble a CD prehravač....ked to bude OK, budem iba rád, lebo prehravač, nový stál 1700 eur a mozem ho mať za 500 eur. Káble so zlavou 360 eur. A tymto myslim dokonám svoje úmysly k úplnej spokojnosti. *thumbs up*

mrba
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od mrba »

Skúšal si už ako zdroj aj HTPC a DAC alebo takú cestu nechceš skúšať?

Palo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

...zatial mi netreba, ostalo mi z rozpočtu cca 1000 euro a to chcem investovat do toho CD playera a okrem toho mam sietový prehrávač BlueSound, prepojený s NAS...tam mam 30 000 skladieb vo Flac. Je v nom slušná zvuková karta, hrá naozaj výborne.

Leben
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leben »

Ahoj,nerozculuj sa,zvyknes si. Inac pan Michalec vzdy vyriesil moju dilemu s reprosústavami. Isiel som cestou Aurum Cantus cez Usher (Mini One,Mini Two) az k Harbeth,vsetko vdaka Michalcovi. Inac tak rok som vlastnil Eci 5mk2 a bol som spokojny,hrali s Mini One a s Mini Two. Prajem vela dobrej muziky *2thumbsup*

jimmi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jimmi »

Leben píše:Ahoj,nerozculuj sa,zvyknes si. Inac pan Michalec vzdy vyriesil moju dilemu s reprosústavami. Isiel som cestou Aurum Cantus cez Usher (Mini One,Mini Two) az k Harbeth,vsetko vdaka Michalcovi. Inac tak rok som vlastnil Eci 5mk2 a bol som spokojny,hrali s Mini One a s Mini Two. Prajem vela dobrej muziky *2thumbsup*
Adrian a čo Ti na Eci 5mk2 teda vadilo?

Leben
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leben »

jimmi píše:
Leben píše:Ahoj,nerozculuj sa,zvyknes si. Inac pan Michalec vzdy vyriesil moju dilemu s reprosústavami. Isiel som cestou Aurum Cantus cez Usher (Mini One,Mini Two) az k Harbeth,vsetko vdaka Michalcovi. Inac tak rok som vlastnil Eci 5mk2 a bol som spokojny,hrali s Mini One a s Mini Two. Prajem vela dobrej muziky *2thumbsup*
Adrian a čo Ti na Eci 5mk2 teda vadilo?
Chcel som sa posunut vyssie a podarilo sa,zatial len na pol ceste ( chce to nove cd a predzosik ) .

Palo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

ECI 5mk2 to uz je delo. LEBEN, pán Michalec je fajn, že? Mám ešte jedného poradcu, toho kamaráta z Ketosu....oni sa všetci vzájomne poznajú. Len mne trochu vadí ten z PLATANu, copatý....nemozem si spomenúť....Edo Nemček?, tak tuším...to je taký presvedčovatel...iba jeho veci sú tie najlepšie...tak by som ho charakterizoval...Ked som mu povedal, že mám kabeláž XLO...a ja viem, prečo ju mám...tak jeho odpoved bola úplne nevhodná, pre profesionálneho predajcu...začal hned XLO hanať, že tie káble mám darovať nepriatelovi a tak....no úplný šulin. Ide osočovať celosvetovo známe a známe svojou kvalitou, káble. Nepoviem, kebyže to je nejaký buran pri pive, ale toto...je to u mna cicina.

Palo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

a čo sa týka toho mojho CD prehrávača...dávam mu skúšku ohnom a zároven rozohrávam nové káble k tomu symetrické XLO Reference 3....hraje od vcera večera doteraz a v pohode. Vyzerá to tak, ze ho beriem...je zo second handu, z Ketosu...Electrocompaniet PC - 1, nový stál 1700 euro, a chlapík chce zan iba 500 eur a navyše k tomu dal XLR káble Neotech NA 12165...0,6m....asi nejaký blázon a ja by som bol blázon, keby som to nezobral...je jak nový...ročník 2009, ale šlape jak hodinky.

Palo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

...myslíte, že dostanem za tie Neotech, 100 euro?

Renown
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od Renown »

Jenom bych chtěl upozornit, aby sis to pomluvy odpustil :
Ked som mu povedal, že mám kabeláž XLO...a ja viem, prečo ju mám...tak jeho odpoved bola úplne nevhodná, pre profesionálneho predajcu...začal hned XLO hanať, že tie káble mám darovať nepriatelovi a tak....no úplný šulin. Ide osočovať celosvetovo známe a známe svojou kvalitou, káble. Nepoviem, kebyže to je nejaký buran pri pive, ale toto...je to u mna cicina.
nejsou v souladu s pravidly tohoto fóra

Palo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palo »

ok.....omluvam sa...uz sa to nestane. čo také hrozné som napísal? Je to tu celé choré....načo som vobec skušal sa sem prihlásiť. Hrať sa na chrumkavého? Mám pravdu...ked profesialny predajca, začne odsudzovať vyrobok, len preto, čo si o vyrobku myslí, alebo, ze ho nepredava...tak ako ho mám nazvať...NEMUDRY MUZ?????....mláti sa tu prázdna slama...to Ti poviem. *thumbs down*

mumu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mumu »

Tak prestaň nariekať, požiadaj o zmazanie účtu a je to.

fotolaik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fotolaik »

to palo : bohuzel nikdo z ctenaru nemuze vedet, jak dalece jsou ty Tve informace o Platanu a jeho prodejci pravdive - co kdyz to je jinak ? co kdyz se potrebujes zavdecit Ketosakum, kteri Ti prodavaji s tak velkou slevou ? jsem aktivni na hifi forech mnoho let a nic podobneho jsem o "platanacich" neslysel ... ja nerikam, ze si to vymyslis - jen uvazuji v sirsich souvislostech ... nikdo Te nezna, nikdo nevime jak dalece jsou Tva slova pravdiva / nepravdiva - zda jsi se necitil v Platanu jen ukrivdeny, prtoze Ti nechvalili Tvoji sestavu ( obdobne podivne jsi reagoval i zde, kdyz Ti nikdo neplacal po rameni, jak to mas perfektni ) - tak se nediv .. a mimochodem kdyz si prectes pravidla, najdes tam zminku i o tomto typu prispevku ..
Tva reakce je zbytecna - stejne jako mnoho podobnych v minulosti ... pokud Ti toto forum nevyhovuje, neni nic snazsiho nez cist jine forum ...

Odpovědět