doplnění CD přehrávače do sestavy

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: doplnění CD přehrávače do sestavy

Příspěvek od drfish »

Jindras píše:Zdravím,myslím si,že žádný AV recevier nenahradí klasický zesilovač,myslím na muziku,a v -lidské cenové relaci.
S tím zcela souhlasím. Ale dovolím si podotknout, že zvuk jak z krabice často produkují reprobedny. Jelikož jsem třeba zrovna Heco měl, je možná zakopaný pes i tam. Tyhle levnější bedny to tak mají. Ve stereu se totiž odhalí ten "šatníkový" zvuk, který u kina vcelku nevadí. Mě osobně to vadilo hlavně u centru, kde dialogy byly úplně duté...

Jarda69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jarda69 »

A díval si se do nich ? Možná byly duté. Nedělám si srandu, občas jenom stačí zatlumit ;)

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Nedíval, prodal jsem je a koupil si takové, co hrajou ;)

Kosta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kosta »

to, že samostatný zesilovač je jiná třída, ale k mám repro Quadral quintas a k tomu asi AV reciver tak přibližně stačí

Jindras
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jindras »

Kosta,to asi jo,to je jasný,na DK to stačí určitě. Mě jde o muziku,ne o filmy. Taky jsem s tím blbnul,pak jsem ale zjistil,že film vidím jednou a stačí,na půl roku a muziku poslouchám denně,takže preferuju tu. A ten zes.Pioneer A676 stál 4tis,na bazaru,mám ho rok a nedal bych ho. Nedá se to srovnat s AV recev. CD stálo víc,taky na bazaru,se zárukou ještě 8měs,stálo 15tis. Původní 27tis. Šetřil jsem na to,je pro mne hodně peněz,ale stálo to za to. Ale pokud preferuješ filmy,tak je to jasný,co má přednost. :D

Jindras
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jindras »

Jo a ještě jedna hodně důležitá věc,nezapomeň na KABELY,je to taky komponent. !! *palec*

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Chlapi neřešte kabely pro reproset za deset tisíc kč. Pokud je to tedy tento Quintas. http://reprosoustavy-reproduktory.heure ... ntas-5000/
Osobně bych zkusil vzít receiver k někomu (známému či do studia), kdo má jiné repro, a vidělo by se, co je vlastně schopen zahrát. Quintas jsem neslyšel, ale něco mi říká, že jedna bedna průměrně za 2000, to se i Číňan zapotí, aby jí vyrobil dobře. Jsem přesvědčen, že AVR za to nemůže...

Kosta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kosta »

víš, filmy ani tak nepreferuju, ale když jsem si kupoval AV reciver a soupravu beden, myslel jsem si, že nic lepšího není a že to bude super na filmy i na muziku. No a v TV se stejně není na co koukat, tak to spíše hraje jako rádio a pouštím si cd z BD /ten stál asi 2500, reciver nějakých 6-7000 a bedny asi 6tis./ Dneska už bych se na to vykašlal, koupil bych zesilovač v bazaru, nějaký cd přehrávač k tomu a na bedny bych musel jak tak koukám co kdo má asi dlouho šetřit. Tak jsem si alespoň koupil sluchátka Beyerdynamic DT990Pro a v těch to hraje celkem fajn. Třeba až splatím hypotéku, budu moc myslet na nějaké pořádnější hi-fi

Jindras
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jindras »

Kosta-jasný,nic nejde hned. Já taky říkám,-jsou 2druhy aparatur,ta,na kterou mám a pak ta,co bych chtěl. Důležitý je mít radost,z toho,co máš. Bydlení je důležitější,než muzika.

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Já myslím, že by stačil nějaký bazarový hlavní pár repro, a šlo by to o moc nahoru. Nestálo by to ani moc peněz a i s tím AVR by to na muziku fungovalo. ;)

Kosta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kosta »

myslíš, že sloupy repro ze sady Quadral quintas jsou fakt tak špatný?

Jindras
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jindras »

Kosto,víš,zaleží na tom,co Ti stačí. Někomu stačí bedýnky za pár stovek a je spokojený. Poslouchá muziku a zpívá a píská si u toho. Pak jsou ti druzí,kteří chtějí slyšet prostor,chtějí vidět hudebníky,kde jsou na podiu,chtějí slyšet,že činel je opravdu kovový, chtějí se dostat do muziky a mít z ní husinu. To jsou ty dvě cesty. Na tu druhou ty Tvoje bedny opravdu nejsou. Ale záleží,kterou cestou se chceš vydat. Ale pozor,ta druhá je i trochu nebezpečná,-lepší bedny,lepší zesík,lepší CD,lepší kabely,atd.... A stojí to ranec. Jenže taky se Ti může stát,že už pak přestaneš vnímat muziku jako takovou a začneš poslouchat,jestli slyšíš to cinknutí,ten přehmat na strunách,to nadechnutí,atd,atd. Stojí to za to? Jsou to-v normální rovině-desetitisíce,někdo i statisíce. Já jen v kabelech-všech-mám 32tis.,a to nemám žádné opravdu pecky,jako Valhala,za 300tis. Ale jsou lidé,že je mají,pro mne je to ale jiná planeta. Stojí to za to? Musíš si vybrat sám. Je pravda,že když si večer pustím třeba Oldfielda -The songs of distanc Earth,tak je to neskutečný zážitek. PRO MNE!!!!! Můj dlouholetý kamarád mi říká,že jsem idiot. Že bych za to,co to stálo,mohl být na dovolené v Peru. Záleží,co sám chceš. Pokud první cestu,tak ti Tvoje bedny i AVrecev.stačí.

Jindras
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jindras »

A ještě jedna věc,SKORO nikdy pek nebudeš spokojený,pořád budou lepší dráty,lapší bedny,lepší zesík,lepší.............

drfish
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od drfish »

Ale zase není třeba to vidět tak úplně černě. ;) Měl jsem patnáct let bedny, které se dnes na bazaru koupí za pět tisíc a přežil s nimi i letošní zimu, kdy jsem měl Bowersy tři měsíce v servisu. Byly pořád důstojnou náhradou. Nebylo to úplně to pravé ořechové, ale vyloženě mě to neštvalo. Určitě se dá žít i s levnou sestavou, když se to chytře poskládá. Dobrá bazarová koupě to může celé naprosto zachránit. Pokud člověk má pocit, že ta muzika nehraje, chce to něco pro to udělat a nemusí to stát zrovna balík. Dobrý pocit z hudby se dá zažít i s kabely v metráži za pár korun, s AVR a bednami z bazaru za pár tisíc. *2thumbsup*

Jindras
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jindras »

Drfish-to je pravda. Já jen,že člověk není nikdy spokojený. Pokud nastoupí do tohohle vlaku,tak toho nenechá a chce lepší a lepší. Je to volba každého.

Odpovědět