Slepý test – zkušenosti a návody, jak jej zrealizovat v domácích podmínkách

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
skypi
Kontaktovat uživatele:

Re: Slepý test – zkušenosti a návody, jak jej zrealizovat v domácích podmínkách

Příspěvek od skypi »

Jiri píše:
14 úno 2019 14:30
BVa
Vždyť máš ty grafy ze Stereophile x-krát nastudované dokola, tak asi víš jak to je. Pokud to sám nevíš, tak je jasné, že BVaudio zesilovače potom měří nejlépe na světě (no možná stejně jako ty nejlepší zesilovače na světě). :lol:
Máš to zapotřebí, ty posměšky? :roll: P. Bunta nic takového nikdy netvrdil. A jak mu to měří, může kdykoliv dokázat, ukázat. Co můžeš ukázat ty? Prospekt od Srolla? Nebo od jiného výrobce?

PavelDosko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PavelDosko »

skypi : diky za odpoved ... p.s. krom beden mam cely retezec z komponent ceske vyroby - konec, preamp, dac i filtraci a jsem spokojeny

skypi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skypi »

Rád věřím a přeji spokojenost co nejdéle-je to nejdůležitější. A stojí to nejmíň peněz :-)

horsky.vlk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od horsky.vlk »

zdravím,som tu nový....vypočuje si toto niekto?http://uschovna.zoznam.sk/download?code ... UXAuCeDrFH.....rad by som názory ohladom kvality nahrávky a porovnanie ktora z dvoch rovnakých nahravok z gramofonu sa vám zdá byť lepšia..rozdiel je len v kabli medzi gramo a zosilňovačom..Ďakujem

novtom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od novtom »

Ahoj, stáhl jsem si tu tvou nahrávku a udělal slepý test, za mě je jednoznačný vítěz nahrávka číslo 2. Ta první je bez dynamiky, jen taková koule uprostřed, žádné vejšky, oproti tomu ta druhá má mnohem lepší prostor a ty cinkající zvonečky jsou tam mnohem výraznější. Ta první nahrávka je fakt špatná, té druhé nesahá ani po kotníky.

jarda-hifista
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarda-hifista »

Ahoj! Stáhl a poslech jsem si to taky. Druhá verze je pro mě mnohem poslouchatelnější, nemá tak řezavý zvuk, zní více frekvenčně vyváženě, zpěvák má lépe posazený hlas. Je celkově trochu slabší, dalo by se říci i temnější, ale zase se to nechá víc "vokouřit". Je to lepší bigbít na poslech, postavený odspoda, má základy. Stereo obraz podle mě bez rozdílu. Má prostě lepší zvuk. Velký rozdíl na výměnu jen jednoho kabelu. Jrd

horsky.vlk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od horsky.vlk »

Ďakujem.. zhodli ste sa ..je to zaujimavé..

Odpovědět