Výběr regálovek a zesilovače

Dotazy a žádosti o radu co nakoupit, vylepšit, změnit ve vašich sestavách, ...
Odpovědět
koudy42
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr regálovek a zesilovače

Příspěvek od koudy42 »

Proste kup za 20k z druhe ruky bazarove sloupy a muzes si piskat. Za 25k mas JBL 5000Ti, pak zjistis co je kopak v The Eagles - California. Mas typicky cesky pozadavek, mam na novou Fabii a chci zatah aspon jako 3L benzin. Vse je o kompromisech. Zkus jeste Pana Vitvara a VMA audio. Hlavne se zvedni a jdi uz neco poslechnout. Zase Tu mame lizani zmrzky pres sklo :).
Primaluna - Reference3A - Pioneer - Denon - DH Labs - ViaBlue - konvolut elektronek :)

Biotv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Biotv »

Koudy: Sbírám první dojmy, koho jsem zde otrávil, omlouvám se.

slayerss
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od slayerss »

Od kud jsi jestli to už někde výše nepíšeš?

Biotv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Biotv »

Blízko Ostravy.

FS
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od FS »

Z levnějších repro se mi líbil zvuk u značky Wharfdale. V Ostravě je určitě možno je někde slyšet...
http://www.rpaudio.cz/produktLevel2.asp?p=182

slayerss
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od slayerss »

Hmm tak to je z ruky.

Odar

Příspěvek od Odar »

Za dobru cenu by som dal do vyberu aj tieto www.bvaudio.sk/s1.htm

zatty
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zatty »

koudy42 píše:
01 lis 2017 19:47
Dobře děláš, za 40k Kč určitě pořídíš lepší parádu než nějaký placatý nesmysl. Otázka jestli ti bude stačit regálovka do 24m2, ale jde také o to jak daleko je poslechové místo. Zkus nějaké hifistudio, když jdeš do novoty. Nudné rozhodně nejsou Aurum Cantus a jejich páskáč je návýkový *thumbs up*. Zesilovač k nim často bývá Vincent, i když hodně lidí ho má jako startovní a přesedlá výš.
Mohu jedině souhlasit, mám V3M v v místnosti cca 28m2 a dokáži ho bezproblému naplnit.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

Tady se čék nasměje,že prej bedny za dvacet hrát nebudou,nehrajou ani ty za padesát........Proč ho chudáka takhle nervujete,píše,že je spíš začínající hifista a do začátku by chtěl zhruba to a to,copak tady lidi nezačínali se zesíkama pod deset a bednama jakbysmet? A jakejpak to byl zvuk!!!Teda já začínat se ctyricitkou v kapse,tak už mám doma Yamahu RN 803d a k tomu klidně Bon bonusy a vůbec bych se nebál,že to bude na rock apod slabý,navíc úplně nový kusy,žádný bazarový riziko a taky bych se nebál zadnejch novejch sloupu za dvacku,je jich na internetu dost a sami recenzenti snad nelžou,když je ve velký míře vychvalujou!!!

Biotv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Biotv »

Bazi36: Někde jsem tu narazil na to ja se vubec nedaji srovnavat receivery se zesaky. Ta yamaha rn803 je tak dobra, ze prehraje zesak 15-20 t.? Je fakt ze vybavu ma paradni, to by mi prave bodlo na spotify.

Bazi 36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bazi 36 »

To stále platí,je třeba vynaložit více peněz,pokud má stroj zvládnout více funkcí,ale Yamaha RN 803,je defacto vnitřnostmi identická jak zesiky 701,801+ všechny ty novinky okolo co má,zkrátka stroj jak víno,poslouchal jsem to dost dlouho v xavianu i v porovnání s jinými Yamahami a z levnější sady mě tam zaujal snad už jen systém menších komponent Yamaha mcr n 670,hifi zvuk za velmi dobrých 18.900kc.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha »

Bazi je nejspis nejaky prodejce. Registrace vcera a jen dokola tapetuje 803 + Bon Bonus.

Jeho prispevky nebrat vazne.

JV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JV »

PítrsPraha: a možno je len nadšený z novej hračky. To sa snáď môže. :)
Ja som dokonca rád že je tu niekto kto sa nebojí na plnú hubu povedať že nepočul nijaký zásadný rozdiel medzi stereo recievrom a čistým zosíkom podobnej konštrukcie. Možno je neskúsený, možno hluchý, možno je to naozaj tak a žiadne priepastné rozdiely sa nekonajú. Neviem to posúdiť a nemám si to ani kde osobne overiť.

Odpovědět