Topping D10 DAC

CD, SACD, HDCD, DVD, DVDAudio, BluRay, streamovaní, formáty, média, online služby, playery, digitální knižnice a vše kolem digitálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 791
Registrován: 05 říj 2008 20:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od Tomáš »

Myslel jsem u ovladačů topping 5.62 tu část The Settings of Foobar Player,Tam je nastavení pro Asio a DSD,ale pro foobar 2 už to nefunguje,možná,jak jsem se to tam snažil dotlačit,tak nějaký pozůstatek.Pawlowski psal,že ty nové foobary už asio obsahuji,že stači nastavit výstup exklusive
Ty základní ovladače topping asi v počítači máš,ne?
https://www.tpdz.net/newsinfo/874980.html

MPK
Příspěvky: 203
Registrován: 13 črc 2011 13:37
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od MPK »

mám, ale jak píšu, výstup se nikde, krom Win10 repráku - správce zvuku systému, nedá nastavit. Když ho (sic) nastavím ve win10, tak mi na D10s svítí pořád zvolené rozlišení bez ohledu co přehrává Foobar. Ani SACD DSD/ASIO kodeky nic nevyřešily. Nechci, aby mi OS prováděl nějaký upsampling, ale aby mi D10ka pouštěla formát, který přehrávám a taky ho zobrazila.

MPK
Příspěvky: 203
Registrován: 13 črc 2011 13:37
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od MPK »

Tome,
tobě to komunikuje tak, že když ve Foobaru přehráváš song v nějakém rozlišení, DAC se ti sám přepne na stejné rozlišení u každé skladby? Toho se snažím docílit, ale Foobar takhle nastavit s D10s nejde, resp. i když jsem vyzkoušel i starší verze + starší drivery D10s, stejně to nejede. Navíc, když vypnu PC, tak D10s se vrátí do defaultu z výroby na 44.1kHz ačkoliv speaker managment system win10 je stále nastaven na jiné rozlišení. Ty máš ale win11 a to je podle mne dost podstatný rozdíl.

jbajci
Příspěvky: 142
Registrován: 13 led 2018 12:07
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od jbajci »

Tak jsem jen tak zkusil nainstalovat nový Foobar 2.1.5 64 bit - nastavení výstupu tam samozřejmě je jako u starších verzí viz. obrázek od Tomáše.

MPK
Příspěvky: 203
Registrován: 13 črc 2011 13:37
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od MPK »

máte oba pravdu, ono se to menu "Playback" dá ještě rozkliknout na další submenu... *headbang*
už mi to funguje.

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 791
Registrován: 05 říj 2008 20:17
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od Tomáš »

Mám tedy ten konvektor U90,ale ovladače to má stejné,ale není tam display,ale diody
16/44
sfoobarem1.jpg
s rozlišením 24/96
sfoobarem2.jpg
a ty diodky se rozsvítí automaticky podle rozlišení

a mám ve Foobaru (mám verzi 2.1) zaškrtaný všechno tohle
sfoobarem3.jpg
nebo tam ještě vyzkoušej Wasapi default

MPK
Příspěvky: 203
Registrován: 13 črc 2011 13:37
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od MPK »

jo, už mi to jede, koukám i ten "Output" se dá rozkliknout...zajímavé, že mám to prostředí Foobaru trochu jinak designově provedené, takové ala win3.11 - proto jsem si vůbec nevšiml té šipky do dalšího submenu, resp. že to lze ještě rozkliknout. Nicméně ty volby / možnosti jsou dost podobné a zatím mi to funguje. Oběma díky ! *thumbs up*
Přílohy
foobar.jpg

koudy42
Příspěvky: 1609
Registrován: 06 srp 2015 15:23
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od koudy42 »

Fuj Foobar.... :mrgreen:

progsociety
Příspěvky: 522
Registrován: 09 kvě 2019 22:43
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Re: Topping D10 DAC

Příspěvek od progsociety »

*klanimse* Foobar, *klanimse* Topping D10s, *klanimse* PC/HDD/UPnP streaming

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti