Výběr reproduktorů

Diskuse k reprosestavám všech velikostí, tvarů, druhů, typů i váhy.
tinariwen
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr reproduktorů

Příspěvek od tinariwen » 20 pro 2017 19:12

*offtopic*

Kradnúť - neoprávnene si prisvojovať cudziu vec.

Otázka znie, či to bolo neoprávnené. Ak nie, nešlo o krádež ..

nordland88
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nordland88 » 20 pro 2017 20:21

Karel1: Trestný čin byl nahlášen. *2thumbsup*

RedBaron: Nemysli si že nevím co tě žere, proc mě vyhledáváš v každém vlákně a píšeš věci na mě směřované.
Naposledy upravil(a) nordland88 dne 20 pro 2017 22:16, celkem upraveno 1 x.

ivanb_cko
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od ivanb_cko » 20 pro 2017 20:46

co je to tady za bandu ubohejch udavačů a debilů? Jak jste vůbec přišli na to, že je to kradený? Je mi z Vás zle.

Oldear
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldear » 20 pro 2017 21:10

Pánové, slovo do pranice. Už jsem to tady jednou naznačoval a každý je strůjcem svého osudu. Bohužel žijeme v době, ve které právě žijeme a sám operační systém spoustu věcí na Vás oznamuje celkem pravidelně. Určitě nemám povědomí o tom, co je kradené a co ne, dá se to však tušit, ale mě to celkem nezajímá. Je však třeba mít na paměti, že dnes se monitoruje kde co a lze se důvodně domnívat, že analytici z "2" z "Barťáku" to tady již nějakou dobu skenují.

Tak každý dle svého uvážení a hlavně poslouchejte hudbu, nejlépe tu kupovanou.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 21 pro 2017 07:49

nordland88 píše:
20 pro 2017 16:02
No jsi drsňák, to je ale spousta kradené hudby.
Stažení hudby nebo filmu pro osobní potřebu je v ČR zcela legální. Kdokoliv si pro sebe může stáhnout třeba všechnu hudbu světa a z pohledu práva je to absolutně bezproblémové. Tím neříkám, že je to v pořádku v lidské rovině, jen upozorňuju, že opět píšeš naprostý nesmysl.

PítrsPraha
Kontaktovat uživatele:
Vybavení

Příspěvek od PítrsPraha » 21 pro 2017 08:01

nordland88 píše:
18 pro 2017 17:03
Ale Petříku pročpak nám tu tak lžeš, ostatní ti to možná zbaští ale já po těch letech co tě na fórech pozoruji tak ne. O Virtuosech jsi nikdy neuvažoval, zaprvé protože nakupuješ pouze na bazarech a za druhé v té ceně nebyly Virtuosi žádné na prodej použité, a až byli tak za 80k a více, což by jsi ty ale nikdy nedal a tak ses spokojil s Focali za 35k. Tak nás tu prosím tak nekrm ano, bud od té dobroty. Na to jak jsou podle tebe Virtuosi extrémně nenažrané je zajímavé jak dobře a dynamicky hrají na 70w zesilovači. (Hezky jsi mě pobavil jak jsi musel napsat EXTRÉMNÍ HLADOVOST NA VÝKON :D tím jsi jen krásně potvrdil co si o tobě myslím už dávno).
Jinak mě těší že ses nám vzbudil.
Přestože opět ukazuješ svou pravou tvář a reaguješ v čistě osobní rovině za pomocí (nyní ještě skrytých) urážek, protože jsi zcela impotentní vést klidnou věcnou diskusi, odpovím čistě věcně.

Xavianů jsem slyšel celkem slušný zástup a u všech těhle starších modelů bezezbytku platilo, že hrají tak dobře, jak dobrý zesilovač se k nim připojí. A u Virtuos to platilo bezezbytku. Konkrétně jsem je srovnával na 100W BVa a 250W Parasoundu. Zvukově jsou si oba zesilovače hodně blízko, ale takový rozdíl, jaký udělala výkonová rezerva s Virtuosami.... Taková je prostě má zkušenost.

Tvé smyšlenky o čem jsem uvažoval nebo neuvažoval nechávám jen znít bez odezvy...

Máš v sobě démona v podobě velmi silné paranoie a podle tvé panické hrůzy z jiného názoru nebo nedejbože nesouhlasu s tvým názorem to vypadá i na velký problém s uznáním od okolí. Tím často trpí chlapi, kteří měli v dětství problémy s tátou nebo vyrůstali bez něj. Ty tvé sprosté urážky a agresivní reakce na jakýkoliv nesouhlas s tebou jsou jen neuvědomělým voláním o pomoc.

Lemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lemon » 21 pro 2017 09:22

PítrsPraha píše:
21 pro 2017 07:49
nordland88 píše:
20 pro 2017 16:02
No jsi drsňák, to je ale spousta kradené hudby.
Stažení hudby nebo filmu pro osobní potřebu je v ČR zcela legální. Kdokoliv si pro sebe může stáhnout třeba všechnu hudbu světa a z pohledu práva je to absolutně bezproblémové. Tím neříkám, že je to v pořádku v lidské rovině, jen upozorňuju, že opět píšeš naprostý nesmysl.
Přesně je to legální.Proč asi všichni platíme výpalné z každého koupeného Harddisku ,flešky ,cd-r a podobně ( zlodějům OSA – Ochranný svaz autorský).Proto můžeme stahovat hudbu a filmy pro svoji potřebu neomezeně.
Naposledy upravil(a) Lemon dne 21 pro 2017 10:25, celkem upraveno 1 x.

kychtax
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kychtax » 21 pro 2017 10:21

Co vím, poslední situace byla: Stáhnout to není zakázáno. Zakázáno je to šířit dál. Čili je potřeba (při stahování z torrentu) mít vypnutý upload.
Nechápu ty dlouhatánské diskuse tady kolem toho..
*offtopic*

Oldear
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldear » 21 pro 2017 11:26

S tzv. autorskými právy pracuji velmi často a podotýkám - platím jako mourovatý. Tady se uvádí spoustu nesmyslů a fikcí, které jsou pro někoho výhodné. Tak předně: stahovat - no ano za určitých podmínek, ale pozor z jakého zdroje. No nebudu Vás tady poučovat a pročtěte si to sami, ať víte do čeho jdete.

http://www.cpufilm.cz/faq.html#2

wagi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wagi » 03 dub 2018 18:23

Teufel Ultima 40 Mk2

není tu nějaký majitel s Prahy? Rád bych si je poslechl pokud by to šlo

Odpovědět